FIV 89

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Avalon spune:

Si cu o asemenea gazda, mica sueta nici nu avea cum sa nu iasa excelent

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanatugs spune:

Merci Avalon, dar meritul distractiei nu a fost al meu, ci al fetelor care au fost foarte vesele si m-au scos si pe mine din starea in care eram pina sa vina ele.





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Avalon spune:

Mai, din cat cunosc eu fetele, bebeii vostri o sa fie tare norocosi cu asemenea mamici! Sa va dea Dumnezeu la fiecare cel putin unul , prin FIV sau natural, cum o dori El!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zisaCami spune:

Gata, mi-am facut injectia, de fapt sotul mi-a facut-o ... ce atmosfera vesela e pe-aici fetelor, ma bucur ca v-ati simtit bine la intalnire!
Mary pai eu sper sa nu-mi faca anestezia descrisa de tine, ci cea pe care o am eu in minte! Mersi de informatie, o sa stiu cum sa pun problema!
Avalon, Ioana

Cami
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=83610" target="_blank">Barbye are nevoie de ajutor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Avalon spune:

Sa fie cu noroc, Cami!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zisaCami spune:

Buna dimineata,
De azi chiar ca nu mai intru, iau o pauza de o saptamana, apoi intru sa va povestesc cum a fost. Dupa ET nu am de gand sa stau mai mult de 3 zile in pat. Va va tine la curent cu vesti despre mine Avalon
Va pe toate!


Cami
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=83610" target="_blank">Barbye are nevoie de ajutor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adelia alin spune:

Bafta multa Cami!
Sa ne aduci vesti bune!Iti tin pumnii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zisaCami spune:

Adelia mersi la fel si tie!

Cami
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=83610" target="_blank">Barbye are nevoie de ajutor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Aldolina spune:

Cami, multa bafta! Sa aduci vesti bune!
Cristinici, spune-mi te rog, este un cost suplimentar in cazul AH, sau rezolvi cu dr.embriolog direct?
Bafta fetelor care sunt in 'focuri'. Tinem pumnii!
Pupicei,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aniast72 spune:

ZisaCami, bafta multa. Vino cu vesti bune, ridica moralul...chiar avem nevoie.
Avalon, la intalnirea viitoare sper sa ne alaturi, sa participi live la atmosfera.
Am vazut fotografiile, intr-adevar toate eram cu gurile pana la urechi. Multumim felicia_
-ici deasemeni si gazdei noastre, Ioana

Mergi la inceput