Aveti o rochita neagra?

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anymony spune:

Si eu am 2 rochii negre-amindoua simple-una lunga cu un slit indraznet pe picior...iar una scurta cu o banda de dantela undeva in jurul taliei dar care coboara muult sub buric. Am fost un timp adepta rochiilor negre, dar pe la ocazii m-am cam saturat. am purtat una acum 10 ani la banchetul de facultate si fetele din gasca mea tot rochii negre au avut-colegii ziceau "vaduvele vesele". Sincer rochita scurta m-a salvat de 2 ori la 2 nunti-am imbunatatit-o cu un sal grean si un trandafir grena in piept si a dat f bine...asa ac rochia neagra e eleganta si stilata pina la urma...si se asorteaza cu orice.

Any si Ioana-Catalina (12.02.2006)

poze Ioana-Catalina

Povestea nasterii Ioanei-Catalina

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=21fc06911023d376aa686b" target="_blank">Iubirea noastra Ioana-Catalina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Onetzica spune:

Si-a cumparat cineva recent vreo rochita neagra? Daca da...spuneti si la fata de unde. Am gasit numai taranisme de prost gust. Pleaseeeeeeeeeeeee

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lemoni spune:

Mi-am cuparat azi doua rochite negre de pici pe spate.Sunt ceea mai fericita, gorgeosa sunt nu alta!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns acusor spune:

Eu mi-am cumparat in week-end rochita asta: http://www.yokko.ro/images/stories/products/RR62CSN.jpg
Sunt tare incantata de ea! Cam scumpa, dar face toti banii, zic eu .

Pupici
Andreea si Teo (26.08.2005)
Cat de mari suntem

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andriushca spune:

am o rochita neagra de zi, din bumbac, deasupra genunchiului, asimetrica, cu un mic volanas care inconjoara trupul si are maneci scurte usor bufante si bretelute, in asa fel incat poti sa cobori manecutele de pe umeri pe brate si raman doar bretelutele. e simpatica ca e mai shuchie. dar nu este "aceea" la care visez.

ZOZOLINA

andreea

...daca viata ti-a dat lamai... fa limonada!...

COUNTING THE DAYS

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 31AURA spune:

BUNA SUNT NOU SI HABAR NU AM UNDE SA VB,ASA CA AM INTRATAICI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lemoni spune:

Bine ai venit Aura!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana maria spune:

Am si eu una neagra de seara de la Zara. Clasica, eleganta si cu un decolteu f. frumos.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rebiana27 spune:

Eu nu am inca dar imi tot propun sa-mi iau una cu o croiala simpla care sa poata fi purtata in ocazii variate! Inca nu am gasit una sa-mi placa tare!

Rebiana, mami fericita de Luca-Andrei (14 martie 2007, 11:30)

www.totsites.com/tot/deiutz" target="_blank">Eu sunt Luca-Andrei!
Poze, Varsta lui Luca
Nastere cu parfum de ghiocei...

Rebiana poate insemna asta dar si asta sau chiar www.bicoshops.de/ShopsAngebote.asp?frmPageNo=15&frmListSize=10&f_IDTyp=5&f_Typ=Trekking-/Tourenbike&frmIDLink=&frmMarke=&frmIDKGS=&frmKGSName=" target="_blank">asta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camellia spune:

De mult imi doream o rochie neagra in garderoba si am reusit sa-mi gasesc una .Este cu un colt mai lung,intro parte,fara bretele si un pic incretita pe partea din fata .Este sic si ma scoate uneori din incurcatura .In fata are o catarama din strasuri pe care eu o mai schimb cu cate un trandafir la culoarea incaltamintei.Materialul se intretine usor ,nu se sifoneaza asa ca o i-au cu mine ori de cate ori am ocazii.Va pup.

Mergi la inceput