Aveti o rochita neagra?

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns acina spune:

Am doua rochite negre .
Sunt super ,cand nu stiu cu ce sa ma imbrac la o ocazie aleg sigur rochita neagra.
Le-am purtat la cateva petreceri si cand eram insarcinata si am aratat super.
rochie neagra



Anca si Andrei

Pozele Noastre
Buburuzul Mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi_2005 spune:

Absolut ca am o rochie neagra de seara, de fapt doua. Le poti asorta cu diverse saluri,posete si pantofi, sunt absolut necesare, numai o rochie neagra te poate scoate in orice situatie si nu se demodeaza niciodata........rochia neagra si zambetul enigmatic
Silvi



Daca ceva se intampla o singura data, se poate sa nu se mai repete niciodata dar daca se intampla de doua ori, se va repeta sigur si a treia oara.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jojo spune:

Binenteles,si nu cred ca o sa renunt la ea,o am de trei ani,si e un model care ma salveaza oricind

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teolinda spune:

Am 2 rochii negre.
Una lunga cu crapatura pe un picior, pe care am purtat-o pe la 3 nunti ( la a treia nunta chiar i-am mai aplicat un snur pe la decolteu si pe poale si crapatura)
A doua o am de 2 ani, e sub genunchi, din lycra .. astfel ca si anul trecut am purtat-o insarcinata fiind ...la 2 nunti si mi-a venit super bine. Ador rochita asta.


LILIANA si NICOLAS ALEXANDRU (6.12.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns printze spune:

Eu am o singura rochita neagra care m-a salvat in nenumarate situatii. Cand nu stiam cu ce sa ma imbrac la o ocazie, ea era cea mai potrivita alegere.
Problema e ca acum sunt prea si nu mai incap in ea!
Ma oftic de nu mai pot!

printze

"Idealurile sunt ca stelele: s-ar putea sa nu le atingem,
dar ne pot calauzi in viata."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nanami spune:

mie-mi placea mult negru, asa ca am mai multe rochii negre, numai ca nu ma mai incap

G.K.R

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LYLY809 spune:

Una mulata,lunga, din catifea, achizitionata in urmacu multi ani. Am imbracat-o de Revelion acum 3 ani, caci nu se demodase...
Inca una de la Agnes Toma, iarasi deosebita, am imbracat-o de 3 ori, evenimente diferite, in orase diferite.
Si, nu in ultimul rand, una luata cand am ramas , mulata, cu dantela pe talie. Eram in luna a treia, inca se putea... Acu' nu-mi mai vine nici una


Lacri si Razaciosul Alexandru 30 mai 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandyksch spune:

Si eu am o rochita neagra frumusica, m-a salvat in multe situatii.Problema e ca mai am ceva kile ramase pe mine dupa nastere si care se incapataneaza sa imi mai tina companie , asa ca mi-e cam stramta...Daca nu voi reusi sa dau jos kilele va trebui sa imi caut alta rochita. Obligatoriu.

Mandy si Krisztián (23.10.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns coolkiss_13 spune:

Buna fetelor!

Am sie u o problema... Am o rochie neagra, din lana, eleganta pe care intentionez sa o port de revelion. E pe gat, cu manecile 3/4 si lunga pana deasupra genunchilor. Nu stiu cu ce sa o mai "deschid", pentru ca vreau sa o port cu niste pantofiori de "catifea" cu un accesoriu de puf pe ei si cred ca as fi prea neagra... Vreau sa imi iau o curea argintie, dar nu stiu daca ar merge mai bine una lata sau una subtire, metalica, gen colier...Voi ce ziceti? Si ce alte accesorii as putea sa imi mai iau... Cercei perlute... etc Multumesc si va pup dulce

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyelana spune:

Eu as pune o curea lata, mai ales ca rochia e din lana si pe gat dat acum tu decizi. Iar cerceii as prefera ceva mai mare, nu perlute mici.

Pupici.

Dumnezeu sa ne ajute la toti

Mergi la inceput