Aveti o rochita neagra?

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns XIO spune:

Citat:
citat din mesajul lui Deianira

De parca n-as avea destule, azi am mai achizitionat una :-)) Asta e clar de ocazie si e superba. Era ochita de mult, dar abia acuma mi-am permis-o. AM cumparat-o de la Rinascimento. E in stilul asta parca http://www.bbc.co.uk/manchester/content/images/2007/06/29/cant_get_out_head_245x350.jpg , dar fara taieturile verticale (doar dungile orizontale) si cu decolteu. Si bineinteles neagra !
Daca gaseste cineva vreun link cu ea (pe site-ul Rinascimento nu am gasit-o, ii voi fi recunoscator ).



Good things happen to good people.




Si eu am vrut sa-mi iau asa pe rosu. De fapt nu stiu daca e aceeasi , aia era fara bretele , fara nimic si cica imi aplatiza ce nu trebuia .....Dar zau ca mi-a placut. Bine , m-am i gandit eu ca e un material mai aiura si daca ma zbantui mult si transpir nu voi avea cea mai frumoasa infatisare.
Ai fost acum de cand au adus marfa noua? Am vazu niste rochii dementiale la preturi exorbitante...4 mil si ceva


"Mult mai grava ar fi etichetarea nedreapta a unei persoane pe care nu o cunosc deloc "

***Fur is for petting**

http://www.youtube.com/watch?v=GewaLNZ1100

http://www.flickr.com/photos/greecky/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicol_mami spune:

buna sant noua pe aici din pacate eu nu as vrea o rochie neagra caci am slabit rau de cand am nascut si mar face si mai slaba

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deianira spune:

Xio, aia e rochita de care zici tu :-)).

Si mie imi aplatizeaza sanii si inca n-am gasit rezolvare la problema asta. Are niste bretele foarte subtiri, dar eu cred ca le voi da jos. Inca mai este rochita pe negru, am incercat si eu pe rosu, dar nu prea imi placea nuanta la tipul ala de material, arata ciudat pe mine.

Am vazut ca in colectia noua au bagat niste preturi de-a dreptul nesimtite .

p.s. ca sa vezi ce smecheri is , rochita ca a mea, dar pe mov, au bagat-o (mai aveau cateva exemplare) cand am aparut colectia noua, la scorul de 300 de lei .



Good things happen to good people.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_edi spune:

am si eu rochite negre si d cate ori ma duc sa imi cumpar ceva elegant tot negru ma atrage.se potriveste cu orice,subtiaza...mi'a placut rochita aia cu model brodat din articol...dar tre sa mai slabesc putin.hi hi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramona_bm spune:

cu rochitza neagra si cumnatzica mea intr-o rochitza blue marin :
http://www.hi5.com/friend/photos/displayPhotoUser.do?photoId=2078553295&ownerId=173950600&albumId=127226925

De multe ori chiar e folositoare o rochita neagra in garderoba.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cinezee spune:

eu nu am nici o rochie neagra , din simplu fapt ca nu imi plac culoarea neagra si mai alesvad ca toata lumea poarta negru , sunt adepta culorilor cat mai vii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina_1609 spune:

eu am o rochita neagra superba, cel putin mie asa mi se pare. o am de aproximativ 5 ani dar am imbracat-o de vro 3-4 ori. acum am ceva kg in plus si nu cred ca imi mai este buna
pentru ea merita sa depun un efort sa slabesc

-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202008&page=15" target="_blank">Sofia - Clipe de viata ( ma1 & ma2 )


Mami Marina - Gospodina

Marina & ANA SOFIA 05.08.08

Copil crescut din suc de morcovi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

si eu sunt slaba dar tot am o rochita neagra.
http://s124.photobucket.com/albums/p28/nastasie_adriana/nunta/?action=view¤t=IMG_5468.jpg

adriana&razvan-mihai 01.11.2004
varsta lui razvan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madaluta spune:

..si eu am rochita neagra..ca orice femeie de altfel..numai k eu vreau s-o transform putin si ma gandeam sa va cer sfatul. As vrea sa ii adaug ceva sa o fac mai eleganta si sa nu mai para ce a fost ( adica o rochie simpla, neagra pe corp, 3/4) as vrea sa o imbrac la o nunta mai desebita si nu as vrea sa schimb doar aceesoriile caci prietenii deja m-au vazut de mai multe oric cu ea...vreau sa ii schimb total aspectul, dar nu stiu cum.... ceva idei aveti? imi dati si mie??

Madalina+Darius Cristian (14.12.2006)+
Briana Amelia (08.05.2008)

Viatza intre roz si bleu
Bazar pentru Mihaita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns REUTcarmi spune:

eu nu am orachie neagra mi se pare prea pretentioasa si tre sa ai un corp cam ''perfect ''pentru asa cevadra am un aurie cu dantela neagra pe deasupra este foarte eleganta dar dupa nastere am slabit si la fel si la sani si-mi cade efctivo trag pe mine cu fermoarul trassper sa-mi creasca si pentru madaluta cred ca ar merge sa-i adaugi o dantela fina rosie bine acum depinde si de modelul rochiei fai o despicatura pe un picior sau fao fara bretele daca te ajuta saniiori fao cu spatele gol sau leag-o dupa gat sunt mai multe dar tu stii mai bine ce s-ar potrivi dupa cum arata rochia.spor la creatie

Mergi la inceput