Aveti o rochita neagra?

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns luxe spune:

Mmda...si la mine mai aproape totul este negru ! De cand eram mica am stiut ca negrul este cel mai elegant....asa ca am ramas pe el...! eu sunt mai mult adepta pantalonului, asa ca am ceva pantaloni, bluze, camasi...cu tenta eleganta....ptr orice ocazie...

http://www.flickr.com/photos/9734044@N08/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nma spune:

prima mea rochie de seara e neagra. e singura, restul sunt alte culori, dar si acum imi face placere sa o port desi au trecut ani buni de cand e cumparata.
un timp am purtat multe haine negre. acum cred ca am vreo 6 perechi de pantaloni de stofa negrii. si cel mai mult imi place sa ma imbrac in costumul negru

nico, mami de Andra 09.08.2007 si Alex 21.07.2003
www.flickr.com/photos/9282960@N06/" target="_blank"> poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelinajoli spune:

Intotdeauna m-au prins si avantajat rochile negre.Am cateva,unele chiar de 7,8 ani si nu-mi vine sa renunt la nici una din ele.Cand am fost slabuta,mi-au prins foarte bine si chiar si acum cand am pus cateva kile pe mine,functioneaza super.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuki spune:

Wow, am redescoperit in sifonier rochita mea neagra, de acum vreo 7 ani, scurta, pe corp.... M-am simtit asa bine ca am incaput in ea, onorabil chiar, desi am nascut acum 4 luni .

Tzuki

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

ups..m'am facut prea mareee..numai incap in ea





Putin cu putin se aduna marea...



...Lumea se ia dupa ceilalti, caci nu judeca lucrurile asa cum sunt intr-adevar....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eftimie C. spune:

Bineinteles ca am o rochie neagra.Mi-am luat-o la cununia civila.Apoi mi-am luat si sacou si pantaloni si bluze si haina de iarna si pantofi...majoritatea hainelor le iau negre pentru ca se spune ca subtiaza + ca le asortam la haine de orice culoare.
P.S. Imi place asa mult culoarea neagra ca mi-am luat si calculatorul tot negru

Carmen E. si Eduard-Costin (28.02.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelinajoli spune:

Si eu mi-am luat calculatorul negru!Ieri la ora de germana,profesoara se uita la noi si spune:toti sunteti imbracati in haine mohorate,numai eu am o bluza roz.De ce nu va imbracati mai vesel?La care eu i-am raspuns:pt ca culorile inchise ne arata cel mai bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cafera spune:

DA, am o rochita neagra.

Mamica celor doua printese, Ilinca (26.07.2007) si Alexia (27.06.2000)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelinajoli spune:

sunt incantata in continuare de rochiile negre.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lialuminos spune:

Da, am o rochie neagra, de vreo... 4 ani. Trebuie sa o schimb, ca am cam multe poze de la nunti, in ea ...

Mergi la inceput