Un fulg pentru seara de Craciun

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Na, ca bocesc ca bleaga de dimineata!
M-am emotionat....

Multumesc DIN TOT SUFLETUL!

VREAU SA NINGA CU MULTI FULGI DE CRACIUN !

_
Tzuni mic si drag si scump si grasunel si... pisicos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buggy spune:

Trebuie sa stabilim un termen limita, as propune 1 Decembrie. Ca sa stim pe ce anume ne bazam. Contul deschis de Marius pt campania dedicata lui Barbie este bun? Pt cei care doresc sa imi trimita bani din afara tarii sa ii redirectionez catre altcineva. E sigura modalitatea de a-mi trimite bani prin posta? Pana acum eu nu am colectat decat prin banca sau direct la intalniri. Prin posta inca nu si de-asta va intreb ca am primit deja astfel de propuneri. Sa va spun sincer eu mi-as dorii ca din banii stransi in aceasta campanie sa cumparam lenjerie de pat batranilor, sau cuverturi, ca ce au ei sunt f vechi. Si ce reusim sa strangem la subiect sa cumparam pachete si sa reusim sa organizam ceva festiv- cu aperitive, sucuri etc.Inca o data va multumesc, sunteti minunate"Craciun de vis pentru batranii nostrii"http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=87212
"Mi s-a spus si am uitat, am vazut si am inteles, am facut si am invatat" - Confucius
www.funscience.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Eu as fixa termenul-limita mai incolo...actiunea o vreau pe 22 decembrie (vinerea). Asa ca, pana prin 15 decembrie...

_
Tzuni mic si drag si scump si grasunel si... pisicos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buggy spune:

Craciunul pt batrani il vom organiza la fel ca anul trecut ( cu o zi mai devreme) pe 17 Decembrie. Asa ca trebuie cumva sa ajungem la un compromis. Sper sa nu fie o problema mare acest lucru."Craciun de vis pentru batranii nostrii"http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=87212
"Mi s-a spus si am uitat, am vazut si am inteles, am facut si am invatat" - Confucius
www.funscience.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Foarte frumos !
Propun si card-ul Andei(witchie), daca se poate.


Un fulg pentru seara de Craciun
Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
Diabet zaharat la copii, Copii din 2002, Copii capricorn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Am o sensibilitate aparte fata de batrani,desi n-o pot explica,dar nici nu sint curioasa sa mi=o explic.
Ma impresioneaza pina la lacrimi,mai ales cind vad oamenii aceia care au trait o viata,au muncit o viata,au sperat,au iubit,au ris,au plins,ca si noi si acum sint singuri.Cred ca mai crunt decit orice este sa fii singur.

Spuneti la subiect concret de ce este nevoie,daca pot ajuta cu ceva ornamente,am cu ghiotura,desi nu-s foarte noi,dar atit cit pot.Si astept PM-ul pt.mandatul postal!

BRENDA

COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Foarte frumos!!! Sper sa fie la fel de fructuoase ca cele precedente!!!

Catalina & Robert-Andrei (4 ani)
varsta lui Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:


ATENTIE:
Va rog sa intelegeti faptul ca cele doua conturi sunt deschise special pentru cele doua actiuni in mod distinct. De aceea daca aveti o optiune sa fiti atente la contul corespunzator acelei actiuni. Banii dintr-un cont nu vor fi transferati in celalalt cont in caz de eroare. Toti banii intrati intr-un cont vor merge doar pentru destinatia acelui cont.



Marius Pernes
www.marius.rdsor.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Ok, Marius, am inteles !
Nu s-a specificat, insa, data limita de strangere a donatiilor.


Un fulg pentru seara de Craciun
Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
Diabet zaharat la copii, Copii din 2002, Copii capricorn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Foarte buna precizare ai facut, Marius, ca eu nu intelegeam de ce sunt 2 conturi, pe urma m-am uitat mai bine!
Ma inscriu si eu!
Sa fiti sanatosi, oameni cu suflet mare ce sunteti!


Nana, aspiranta la titlul de mamica!

Mergi la inceput