inselata

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andreea81 spune:

Amyra, nu avem decat o viata de trait!!! Si de ce sa o traiesti asa? Curaj pentru Antonio, mamica scumpa, si o sa gasesti si tu un suflet langa care sa-ti traiesti viata...Si daca poti, iarta...Cu drag, Andreea

Andreutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ken spune:

AMIRA ce faci esti bine?NU ai mai dat nici un semn.Totul este bine?Ce face baietelul tau?cind mai poti mai da-ne si noua o veste de la tine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariella spune:

E foarte dificil...bine ca ai putut depasi momentul.
Si eu ma confrunt cu o problema de genul asta. Sotul meu scria si primea mesaje pe mobil de la secretara de la serviciu. Doar atat..afirma el, dupa ce am gasit si eu cateva mesaje.
Eu sunt insarcinata in luna a 7-a . Asta s-a intamplat luna trecuta.
El a jurat ca o termina cu tipa, ca nu va mai face niciodata asta...dar pot fi sigura?
Stii de cate ori plang pentru ca ma gandesc doar la faza asta?
Relatia dintre noi este minunata acum. Dar cand nu e lana mine....doamne...ce ganduri negre am.
Nici eu nu sunt genul paruielii...dar as vrea, as vrea sa pun pe cineva sa o bata, sa-i fac rau, sa plece de la serviciul ala, sa stiu ca nu o mai vede zilnic...
Te-am pupat! Felicitari pentru curajul tau!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AYLLA spune:

Am citit mesajul tau ariella si m-a impresionat situatia ta dar cred ca te chinuiesti singura mai ales ca ai o sarcina avansata.Incearca sa te detasezi de aceasta situatie(dupa cate am inteles sotul nu iti mai da motive de gelozie acum).Fiind insarcinata probabil ca esti mai sensibila si simti nevoie de afectivitate mai mare dar daca ai iertat incearca sa si uiti ca sa nu iti faci singura rau si sa suferi.FII PUTERNICA SI SA AUZIM DE BINE!!!! SARBATORI FERICITE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyelana spune:

Am urmarit mesajele de la inceput si vreau sa te felicit ca ai avut curajul sa il parasesti. Ramai ferma in hotararea ta si mergi mai departe cu capul sus. Si nu uita sa-l dai in judecata pt pensie la bebe.

Pupici

"L'inspiration, c'est de travailler tous les jours."
Charles Baudelaire

Mergi la inceput