Pot sa scriu cu alte fonturi in semnatura?

Pot sa scriu cu alte fonturi in semnatura? | Autor: MaryP

Link direct la acest mesaj

Ca eu nu gasesc aceasta optiune...
Oi fi mai si poate nu am priceput...(sau numai cei mai "vechi" in acest forum cu mai multe puncte, pot?)
Multumesc!

Maria



“Normal înseamnă să te îmbraci în haine pe care le-ai cumpărat pentru lucru, să conduci prin aglomeratie într-o masină pe care încă o plătesti, astfel încât să ajungi la un serviciu de care ai nevoie pentru a plăti hainele, masina si casa pe care o lasi goală toată ziua ca să-ti permiti să trăiesti în ea.”(Ellen Goodman)




RAZVAN MIHAI – puiul meu drag

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns silvana.ady spune:

Maria, la semnatura poti folosi toate codurile pe care le folosesti cind raspunzi la un subiect. Problema este ca aceste coduri nu sint accesabile din pagina profilului personal.

Ce poti sa faci ca sa-ti fie mai usor este sa incerci sa-ti compui semnatura chiar ca un respuns la un subiect. Din aceasta fereastra ai acces la "Forum code" si la toate emoticons. Verifica vizualizarea si apoi copiaza textul si introdul la semnatur adin pagina profilului personal.

Sper ca te-am ajutat.



Sivi - mami de doua printzese
Shirly (12.09.1999) & Danielle (27.03.2003)
Poze mai vechi si mai noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MaryP spune:

Multumesc muuuult!!!

Sa vedem ce a iesit!

Maria

“Normal înseamnă să te îmbraci în haine pe care le-ai cumpărat pentru lucru, să conduci prin aglomeratie într-o masină pe care încă o plătesti, astfel încât să ajungi la un serviciu de care ai nevoie pentru a plăti hainele, masina si casa pe care o lasi goală toată ziua ca să-ti permiti să trăiesti în ea.”(Ellen Goodman)



RAZVAN MIHAI – puiul meu drag

Mergi la inceput