Sa-l cred....sa nu-l cred...????!!!

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danielaaaaa spune:

Daca nu ai avut niciodata probleme cu el adica nu te-a mai inselat de ce nu lai crede??? io zic sa mai astepti poate acum esti putin geloasa si furioasa si daia nu poti gandi


http://community.webshots.com/user/danyyyyy39

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabi_j spune:

alina, ai ajuns la ceva concluzie? ai reusit sa dezlegi misterul? eu sper ca totul este ok intre voi!

Gabici
'Be yourself. Everybody else is taken.'
www.sosdogs.ro" target="_blank">ADOPTA UN CATEL

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babyblue spune:

parerea mea:

1. sunt f de acord cu verificarea barbatului, dar discret. cel putin pana te lamuresti ce fel de om e si mai ales atunci cand intuitia/paranoia te face sa ai dubii. nu inteleg atitutdinea de strut. nu faci decat sa amani ceea ce se va intampla oricum, mai devreme sau mai tarziu. plus ca raul de la radacina se taie.

2. legat de problema ta alina, parerea mea e sa urmaresti f atent, din umbra, evolutia lui...eu nu prea inghit explicatia sotului tau.

_

Babyblue va pupa pe toti!!

"Sunt doua pacate principale din care toate celelalte pacate se nasc: Nerabdarea si Lenea."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annie80 spune:

frumos ar fi daca dau un SMS de pe un telefon starin , sa nu ma dresesz cu asemenea dulcegarii...scurt si la obiect :"numele" ce faci?ati rezolvat cutare lucru. numele meu, eventual si ca trimit de pe alt telefon....si..era la pescuit, probabil bad day, dak n-a putut astepta inca cateva ore sa ajunfa la puf....

acuma si.....primesc multe beepuri de la numere complet straine, de prin alte tari (arabe ) ce-ar trebui sa faca al me sot ? care oricum e gelos si nu ma crede, ca eu NU VB ARABA ! si reteaua de telefonie e de kko aici si ....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina023 spune:

Bine v-am regasit!

Situatia este la fel la noi. Adica nimic care sa ma faca sa fiu mai suspicioasa decat am ajuns sa fiu dupa acel SMS dar nici nimic care sa ma linisteasca.

Fetele care ma cunosc de mai multa vreme stiu ca am avut diverse probleme cu sotul meu de-a lungul timpului (nu legate de fidelitate si de compatibilitatea ci comunicarea dintre noi). Sigur ca au fost perioade in care lucrurile s-au imbunatatit la fel cum au fost perioade in care a fost mai rau. Acum suntem in perioada dintre cele doua....



Alina si Luca nazdravanul (14 Feb 2003)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Guestus spune:

Este viitoarea mireasa pufoasa sau nu? ne-ai promis o investigatie model....deci?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zepellina spune:

quote:
Originally posted by Guestus

Este viitoarea mireasa pufoasa sau nu? ne-ai promis o investigatie model....deci?





zepellina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina023 spune:

Ce sa zic....m-a dus cu zaharelul pana acum...

Cred ca intre timp il sponsorizeaza pe mire ca sa ingrase mireasa

Alina si Luca nazdravanul (14 Feb 2003)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Guestus spune:

eram sigur....juma de forum si-a batut gura cu tine cu ce sa faci si cum sa faci si cind colo iar ai fost pacalita.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina023 spune:

hmmm...mai Guestus, tu ai nevoie de nevasta si copil gata facut?

Si-asa sunt bomba cu ceas...daca apesi si tu declansatorul s-ar putea sa iasa artificii mai mari decat in Times Square de revelion...

Alina si Luca nazdravanul (14 Feb 2003)


Mergi la inceput