Sa-l cred....sa nu-l cred...????!!!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Ba exista barbati care uita sa mai stearga din urme. Am intalnit si eu asa ceva.

Crinuta si Rayan

Fara Dumnezeu nimic nu e.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ina_nz spune:

da pufoasa n-a raspuns la sms???
sau a sunat inapoi? verifica mesajele primite si telefoanele primite

Ina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amaya spune:

Mie din toata povestea asta un singur lucru mi se pare extrem de ciudat: daca nunta este pe 2 iunie anul viitor ce sa faca viitoarea mireasa la biserica de pe acum???

Oana 24+ si nazdravanul Andrei (18.02.2005)

Comorile mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns addinel spune:

eu pana la proba contrarie l-as crede. sa va spun ce mi s-a intamplat mie saptamana trecuta. am iesit cu o prietena in oras. am mers intr-un bar si am stat cateva ore la un suc si am vorbit de-ale noastre. la un moment dat in bar a ajuns un amic de-al nostru mai vechi, cu un coleg de serviciu. au stat cu noi la masa. la plecare, amicul meu m-a condus pana in statia de autobuz (ceilalti doi ramasesera la metrou), unde ne-am intalnit cu sotul meu. sot care ma stia cu prietena. daca ar fi fost gelos si suspicios, ce ar fi iesit??? cum l-as fi facut sa ma creada?

asa ca... pana la proba contrarie acorda-i credit. ai vreun motiv de neincredere? de fapt altceva nu ai ce face, doar nu te-oi desparti de el pentru acel sms!

numai bine!

6+

"Adevaratii prieteni sunt alaturi de tine in momentele frumoase ale vietii, cand ii chemi si in cele rele...cand vin nechemati."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Ca exista barbati care uita sa stearga din mesajele ce nu trebuie citite, cunoastem, am si eu un "caz" acasa !
Apoi, intr-adevar, de ce biserica acum, daca nunta este abia in 2 iunie la anul ??
Sint destule semne de intrebare, dar cum noi, femeile, tindem sa exageram uneori, parerea mea este sa ai rabdare, sa mai astepti si sa ii acorzi credit momentan! Daca va dori sa te insele, o va face cu sau fara acordul tau, chiar si daca i-ai citit mesajele sau nu !
Cit despre raspuns la mesajul cu pricina, apoi eu am facut-o, dar destinatara de atunci nu a binevoit sa raspunda, asa ca nu m-am ales cu nik !!!
Partea proasta este ca in sufletul tau si-a facut lok indoiala si asta - zic eu - este cel mai rau !!
Partea funny este ca si pe mine al meu sotz ma alinta "pufoasa", dar, hihii, e doar o coincidenta !
Iti doresc multa sanatate si sa treci cu bine peste acest hop !

Alice si Andrei
Poze 2004 2005 2006www.dropshots.com/alice2004" target="_blank"> Filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

Nu ca ar fi neaparat relevant: dar sotul tau foloseste cuvantul asta- "pufoasa", l-ai auzit tu vreodata pronuntandu-l indiferent de context, face parte din vocabularul lui, din stilul lui de a vorbi? De exemplu eu stiu cam ce cuvinte n-ar folosi sotul meu, si asta sigur nu-i unul dintre ele.



Cristina,
mama lui
www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Cristina_C" target="_blank"> Bobita, zis si Robert, 14 decembrie 2002
Cresc...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

quote:
Originally posted by Cristina_C

Nu ca ar fi neaparat relevant: dar sotul tau foloseste cuvantul asta- "pufoasa", l-ai auzit tu vreodata pronuntandu-l indiferent de context, face parte din vocabularul lui, din stilul lui de a vorbi? De exemplu eu stiu cam ce cuvinte n-ar folosi sotul meu, si asta sigur nu-i unul dintre ele.



Cristina,
mama lui
www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Cristina_C" target="_blank"> Bobita, zis si Robert, 14 decembrie 2002
Cresc...







Ba ar putea fi foarte relevant, zic eu...

Crinuta si Rayan

Fara Dumnezeu nimic nu e.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Guestus spune:

E bisericos sotu"?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

quote:
Originally posted by Amaya

Mie din toata povestea asta un singur lucru mi se pare extrem de ciudat: daca nunta este pe 2 iunie anul viitor ce sa faca viitoarea mireasa la biserica de pe acum???

Oana 24+ si nazdravanul Andrei (18.02.2005)

Comorile mele



Sa se spovedeasca

Cristina,
mama lui
www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Cristina_C" target="_blank"> Bobita, zis si Robert, 14 decembrie 2002
Cresc...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina023 spune:

tuturor celor care mi-au raspuns. Fiecare raspuns de-al vostru m-a invatat cate ceva si va fi vai si amar de fundu' lui

In seara asta (dupa ce pleaca oaspetii, pt ca avem pe cineva in vizita) am sa aprofundez subiectul cu el. Intrebari pe lista:
- ce cauta viitoarea doamna la biserica de pe acum daca nunta este in iunie 2007,
- de ce mi-a spus ca este casatorit respectivul coleg iar acum imi spune ca se insoara la anul'
- de ce nu exista nici un raspuns la SMS
Nu in ultimul rand am sa ii spun ca vreau sa iesim cu colegul si "pufoasa" lui viitoare sotie, sa o vaza si okiul meu cat este de pufoasa (dau o bere in plus la Ramonika )

PS. Cuvantul "pufoasa" exista in vocabularul sotului meu si tocmai de aceea mi s-a parut greu de digerat scuza lui. Pe mine nu ma alinta (in nici un fel) dar cine stie ce poate scoate la iveala o alta femeie ...


Alina si Luca nazdravanul (14 Feb 2003)


Mergi la inceput