Copilul folosit ca si armã de manipulare...

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Emirac40 spune:

quote:
Originally posted by miau-miau

. Daca imparti custodia cu fosta nevasta atunci ai dreptul sa iei decizii asupra problemelor de genul operatie, la ce scoala dam copilul, etc. . De ce te deranjeaza?



Hai ca deja este distanta mare intre usa si ro...cel putin fizic,nu de alta dar parca mai sus scriam despre programul de vizite si altele...

Si uite chiar tu ai scris...
De-asta ma deranjeaza,si tocmai asta face diferenta...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

Emirac, cand va creste si fetita mare iti poate servi scene de sub pat, pentru ca nu i-ai luat luna de pe cer. Sau nu vrea sa mearga cu tine in parc ca va merge numai cu mami. Acum e mica si e totul foarte simplu. Dar si copii au toane, la fel ca si noi, poate ca a auzit (copilul) discutii in casa, poate ca si-a vazut mama plangand, nervoasa si nici nu stie ce sa creada. Probabil ca ii este si frica de tine. Vor trece multi ani pana cand sa inteleaga ca nu are tata pentru ca ghinionul lui a fost sa fie nascut de mama asta si nu de cealalta. Cred ca ii ceri prea mult. Eu asa vad lucrurile.

www.babiesonline.com/babies/o/oana/" target="_blank"> 6 ani si ...




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Emirac40 spune:

Ok ...sper ca ceea ce s-a scris si comentat sa folosesca unora...va multumesc tuturor pentru opiniile exprimate si diversele solutii propuse,sper ca aceste lucruri sa nu se intample si altora.
Aceasta este povestea mea.....si se intrerupe aici.

Dar a TA?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lia spune:

quote:
Originally posted by Emirac40

Ok ...sper ca ceea ce s-a scris si comentat sa folosesca unora...va multumesc tuturor pentru opiniile exprimate si diversele solutii propuse,sper ca aceste lucruri sa nu se intample si altora.
Aceasta este povestea mea.....si se intrerupe aici.

Dar a TA?


inteleg ca vrei ca subiectul sa fie inchis.
numai bine iti doresc.

Mergi la inceput