Acte necesare iesirii din tara minor 17 ani !

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns olim spune:

petrecere frumoasa impreuna cu nepoata voastra de Sarbatori

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aileene spune:

Multumesc din suflet Olim inca o data...esti deosebita ! Iti doresc acelasi lucru , sa ai parte de cele mai frumoase sarbatori de iarna , alaturi de cei dragi sufletzelului tau drag , te cu drag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

MULTUMESC aileene la fel.Sper sa reusesc sa o aduc si eu pe sora mea aici cateva zile, si apoi dau o fuga pana in Romania
Oricum, ne mai auzim
o zi frumoasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aileene spune:

Olim draga , sa-mi fie rusine , n-am mai trecut de 10 zile pe subiect , pe forum din ce in ce mai putin delatfel din lipsa de timp , deci eu raspund acuma mesajului tau , sorry !
Sper si eu sa poti s-o aduci pe sorutza ta si sa te bucuri de prezenta ei ! Am inteles ca vrei sa pleci in Ro , de sarbatori ? Drum bun si mai ales SARABATORI FERICITE iti doresc din suflet !
Te cu drag

"Atunci cand arati luna cu degetul , nu uita sa-l si retragi..."!
Aileene + Alexandre...am implinit 7 anisori...(22-sept'99)
http://fr.pg.photos.yahoo.com/ph/aileene68/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

pai acum am eu probleme cu sora mea.Cei de la colibri nu vor sa o aduca ca trebuie sa vina insotita, si ei schimba soferii in franta.Asa ca am apelat la un cunoscut din bistrita, cu care va venii.Si nici nu iitrebuie invitatie, ca o trec ei fara.Abia astept sa ajunga.Eu voi sta doar 2 zile in roamania, am niste treburi urgente de rezolvat.Oricum, multumesc pentru urari, ne mai auzim pana atunci

Mergi la inceput