Cand se marita fata tatii - despre voi

Cand se marita fata tatii - despre voi | Autor: desprecopii

Link direct la acest mesaj

http://www.supereva.ro/info.asp?id=884

Un articol scris special despre si cu voi.




Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.
NOU:www.supereva.ro

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns rally spune:


impresionant...imi aduc aminte ca am trecut si eu prin asa ceva; in momentul in care i-am pus floarea in piept m-a privit lung si i-au dat lacrimile instantaneu, desi eu eram plecata de acasa de ceva vreme...se vede si pe film treaba asta si mereu ma emotionez cand ma uit.Oricum, la ei atunci cand vine vorba de copii vorbesc cu atata mandrie si emotie in glas si spun ca acum au trei copi: eu,sotul si sora mea.
Sunt extraordinari si ii iubesc mult.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Impresionante momente.
Tata nu m-a vazut mireasa in schimb a plans de dragul meu si de plecarea lui timpurie, mama in biserica de mai avea putin si acoperea si slujba...

Andreea mamica lui Filip Stefan
Georgia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

mi-au dau si mie lacrimile.... pt ca tatal meu e murit cu mult timp inainte sa ma vada mireasa....


Ramonika si pisicile Vladutz Bubulina Maritza Fulgushor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns canne-marie spune:

Extraordinar articolul,ma-ti facut sa , la servici.Eu sunt foarte atasata de parinti mei ,cu toate ca mai sunt si unele certuri banale ca in orice familie,am puterea de a trece peste ele si tot la ei vin,sa le dea Dumnezeu sanatate.Mai am cateva luni pana la nunta si nu stiu ce sentiment o sa am atunci,cred ca voi in hohote.

annes

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adryana_4u spune:

e bun (folositor) articolul pentru cele care se vor marita in viitor....eu deja am facut-o, si sincer, nu prea stiu cum s-au simtit ai mei, la cat de zapacita am fost atunci....poate ca as fi captat mai bine momentul,as fi avut grija sa nu se simta dezamagiti...poate, poate.....acum e cam tarziu....cum as putea repara????.. Doamne, ce nesuferita ma simt, scumpii de ei, nesimtita de mine....

Adriana S.

-22sapt-
acte
bebe evolueaza
www.flickr.com/photos/adryana_4u/1463655291/in/photostream/" target="_blank">burtica de 22 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns canne-marie spune:

Da si eu recunosc ,am fost cu mintea aiurea in timpul nunti.
Acum realizez ca nu am stat suficient de mult cu ei ,dacat fugitiv si putin.Mi-a zis sora mea ca in biserica,cand a cantat TATAL NOSTRU,saracul tata a inceput sa planga,daca il vedeam plangeam si eu cu el.Dupa 2 zile i-am sunat si le-am cerut iertare ca nu am stat suficient de mult cu ei in seara nunti.

annes

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns redai spune:

am incercat sa citesc tot articolul,dar lacrimile m-auy facut sa las pe data viitoare.Imi iubesc tatal enorm,cred ca mai mult decat pe mama.

Lore, mamicutza lui David
POZE

Mergi la inceput