ce nu va place la el?

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adinag spune:

Lavinia345: da, dar se supara tare daca nu-l ascult, ca-i extraordinar de sensibil la punctul asta. Si mai si vorbeste mult!!! (asta din gura unei femei, va dati seama!!!)

elara: nu, e rac - la fel ca mine Numai ca eu sunt un rac mai cu picioarele pe pamant, el - dupa cum si recunoaste -este de obicei in alte emisfere...



Adina & Jasmina (24 iulie 2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elara spune:

Al meu ma enerveaza cel mai rau cand desi nu stie sa gateasca vine cu niste safturi si unele total nefondate...
Dar e asa siguuur pe el.. ca "asa e bine" sau "asa trebuie" sau "de aia nu a iesit ca ai facut nush cum..si nu trebuia"... de imi vine sa...

Aaaaaaaaaaaaaaaaa si alta chestie!
Are mereu impresia ca fac eu prea mult zgomot si deranjez vecinii...
Mai ales seara... ca e mai liniste si , ce-i drept orice zgomit se aude mai bine...
Acum spuneti si voi... Voi chiar credetzi ca daca imi usuc parul cu cu uscatorul pe la ora 22.00... se aude la vecini? Ca el asa zice si mereu imi reproseaza ca de ce fac baie asa tarziu..

Sau una si mai si... tot pe al ora 22.00 sau 23.00..vb pe mess cu o prietena..si cica tastez prea tare siii...Ghicitzi? Deranjez vecinii...

Acum, eu chiar astept opinii? Sunt eu ciudata sau el exagereaza???

Nunta noastra: 29 iulie 2006


"Ataseaza-te de cei care te pot face mai bun, primeste pe cei pe care, la randul tau, ii poti face mai buni."
Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucamatei spune:

rigiie ca un porc,nu aude bine cind i se spuna sa faca ceva, eu stau topless cu o pereche de chiloti sexy linga el si el se scarpina pe fese, nu face nimic fara a i se spune...ceea ce pentru mine este foarte obositor.Sincer, nu imi mai aduc aminte de nimic bun...hahaha


oana olson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blue_karina spune:

Pai e f.incapatanat (bine, si eu sunt..), uituc (insa asta face parte din farmecul lui),si cateodata laudaros. Spun cateodata pt.ca in general nu pune accent pe asta; cand il apuca!


si maine e o zi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clayhanger spune:

quote:
Originally posted by elara

Al meu ma enerveaza cel mai rau cand desi nu stie sa gateasca vine cu niste safturi si unele total nefondate...
Dar e asa siguuur pe el.. ca "asa e bine" sau "asa trebuie" sau "de aia nu a iesit ca ai facut nush cum..si nu trebuia"... de imi vine sa...

Aaaaaaaaaaaaaaaaa si alta chestie!
Are mereu impresia ca fac eu prea mult zgomot si deranjez vecinii...
Mai ales seara... ca e mai liniste si , ce-i drept orice zgomit se aude mai bine...
Acum spuneti si voi... Voi chiar credetzi ca daca imi usuc parul cu cu uscatorul pe la ora 22.00... se aude la vecini? Ca el asa zice si mereu imi reproseaza ca de ce fac baie asa tarziu..

Sau una si mai si... tot pe al ora 22.00 sau 23.00..vb pe mess cu o prietena..si cica tastez prea tare siii...Ghicitzi? Deranjez vecinii...

Acum, eu chiar astept opinii? Sunt eu ciudata sau el exagereaza???

Nunta noastra: 29 iulie 2006


"Ataseaza-te de cei care te pot face mai bun, primeste pe cei pe care, la randul tau, ii poti face mai buni."
Seneca





Cred ca eu am vecinii aia pe care ii deranjezi tu .

Adevarul este ca purtand niste discutii cu vecinii pe care ii avem, am devenit mai speriata si sunt si eu in stare sa il cert pentru orice zgomot.

Gandeste-te daca chestia cu vecinii e doar din capul lui sau ati avut vreodata probleme cu ei. Sau ce probleme a avut el cu alti vecini, de-a lungul vremii.

O fi avut vreun domn Ruiu drept vecin, candva. Ah, nu mai stiu cine este persoana de aici de pe forum cu povestea cu Ruiu, dar mie mi-a ramas vorba asta...


Fashion is a form of ugliness so intolerable that we have to alter it every six months. - Moda este o forma de uratenie atat de greu de tolerat incat trebuie schimbata la fiecare sase luni.
Oscar Wilde

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elara spune:

Nu, nu am avut probleme cu vecinii...
Dar era el terorizat de vecina de deasupra apartamentului parintzilor lui.

Si totusi..eu raman la intrebarae mea: chiar se aude uscatorul de par la vecini, doar fiindca e ora 22.00????

Nunta noastra: 29 iulie 2006


"Ataseaza-te de cei care te pot face mai bun, primeste pe cei pe care, la randul tau, ii poti face mai buni."
Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clayhanger spune:

quote:
Originally posted by elara

Nu, nu am avut probleme cu vecinii...
Dar era el terorizat de vecina de deasupra apartamentului parintzilor lui.

Si totusi..eu raman la intrebarae mea: chiar se aude uscatorul de par la vecini, doar fiindca e ora 22.00????




Eu as zice ca nu se aude. Blocul in care stau e vai de capul lui, si tot n-as crede ca se aude uscatorul.
Mai mult, daca nu aveti vecini care aud, chiar daca nu se aude , sigur nu exagerezi cu nimic, si ai cum sa argumentezi in fata sotului.

Nu mai zic nimic, ca iar imi amintesc de vecinii mei de care mi-e frica , si ma agit.



Fashion is a form of ugliness so intolerable that we have to alter it every six months. - Moda este o forma de uratenie atat de greu de tolerat incat trebuie schimbata la fiecare sase luni.
Oscar Wilde

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana1177 spune:

al meu ma enerveaza ca e tipicar: lingurita cu care face ness-ul trebuie sa fie intr-un anumit loc intr-o anumita directie; si alte cateva obiecte pt care nu stiu de ce are fixactie - slava Domnului ca n-are piticei pt fiecare lucru din casa

ma enerveaza caci atunci cand conduc bine (si sunt rare cazurile :)) tin nu stiu cum volanul, schimb vitezele folosind schimbatorul in mod ciudat, si altele :))

dar cel mai tare ma enerveaza cand il apuca stresul si creeaza catastrofe viitoare; asa ca fetelor care-i aveti cu vise pozitive, bucurati-va!

Oana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elara spune:

Clayhanger, multumesc pt raspuns.

quote:
Originally posted by oana1177

al meu ma enerveaza ca e tipicar: lingurita cu care face ness-ul trebuie sa fie intr-un anumit loc intr-o anumita directie; si alte cateva obiecte pt care nu stiu de ce are fixactie - slava Domnului ca n-are piticei pt fiecare lucru din casa

ma enerveaza caci atunci cand conduc bine (si sunt rare cazurile :)) tin nu stiu cum volanul, schimb vitezele folosind schimbatorul in mod ciudat, si altele :))

tu? sau el???

dar cel mai tare ma enerveaza cand il apuca stresul si creeaza catastrofe viitoare; asa ca fetelor care-i aveti cu vise pozitive, bucurati-va!

Oana



mmmmm.... da, la asta nu m-am gandit...
mai degraba eu sunt "cobe" si vin cu replica "dar daca...[ceva negativ...of course]"

Nunta noastra: 29 iulie 2006


"Ataseaza-te de cei care te pot face mai bun, primeste pe cei pe care, la randul tau, ii poti face mai buni."
Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lemoni spune:

Hai ca mi-am mai adus aminte ceva ce nu imi place la "ei " defapt ca am si doi baieti,ca uita domne scaunul de la WC ridicat ,am oroare la chestia asta chiar vroiam sa deschid un subiect pe tema asta si niciodata nu pun sulul de hartie acolo pe chestia aia.Aici mai am o problema si la servici suntem 3 fete la birou si niciuna nu pune hartia igenica la locul ei ,hai ca eu sunt obsedata nu mai schimb acolo ca o schimb mereu acasa dar ele sunt singure deci ce scuza au!?(noroc cu femeia de servici) Ok ce e cu scaunul ala e asa de greu de lasat jos?
La voi cum este? Daca reusiti sa ii faceti sa lase scaunul jos sa-mi spune-ti si mie secretul va rog.

Mergi la inceput