Bebelusi de ianuarie -februarie 2006 (100)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

Silvi am vazut filmuletul bravooooo Alain e deja baietel mare si ce mult sta in picioare fara sa se tina
Giova l-am vazut si pe Marco e prea nerabdator sa paseasca dar un picut mai are si fuge la gagici.

ali
poze IARINA(16.02.2006)
www.dropshots.com/new.php?userid=167280" target="_blank">filmulete Iarina
IARINA la 7 luni
Sarbatoarea Castanelor 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

La multe lunute Clara Maria, Tiberiu Stefan , David, Razvan - Stefan, Andrei Razvan ,sa cresteti mari frumosi si sanatosi puiutilor si sa le aduceti numai bucurii parintilor.

ali
poze IARINA(16.02.2006)
www.dropshots.com/new.php?userid=167280" target="_blank">filmulete Iarina
IARINA la 7 luni
Sarbatoarea Castanelor 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Aha Denisa deci la gradi cu ea de la 2 ani. foarte bine faci.
Ioana mersi de urari. Si eu tot cam asa il scot pe Marco afara, dar fara caciulita. Chiar in seara asta ma gandeam sa merg maine pana la gradi unde vreau sa-l inscriu, ca e aproape de mine.
Eu vreau sa-l duc de la 1 an, cu conditia sa-mi mearga singur. Aici pretul/luna e de 180 euro pt. program de la 8-16. de la 8-12 este 120, de la 8-13 150.
Pe mine m-ar interesa mai tare daca pot sa-l las cateva ore/zi, cand am ceva treaba, cum ar fi dentist, ginecolog, coafor si alte chestii unde nu pot merge cu el. acum sa vedem, ce-mi vor zice.
Ali lasa-l ca tre sa mearga, il cam incomodeaza adidasii aia, pana se obisnuieste cu ei e mai greu. Prin casa mergem si de o manuta, ca doar e descult.

Clau e la baute cu nasul si prietenii, eu caut de nebuna caseta de la cuninia civila sa faca aia montajul si nu o gasesc , doar pozele.

Marco mi-a adormit de o ora si lapte tot nu a baut. treaba lui, daca mananca prostii.

Gio si Marco (6 ian. 2006)
maimuta mea, poze Marco, filmulete Marco (1),www.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(2),
nunta noastra , Antalya

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

Fetelor am si eu o intrebare intrebatoare...Cum sa ii fac compotul de mere la Iarina? asa ca si la noi cu zahar,scortisoara si vanilie? Oare se intampla ceva daca papa si scortisoara?

la mamici si bebici.

ali
poze IARINA(16.02.2006)
www.dropshots.com/new.php?userid=167280" target="_blank">filmulete Iarina
IARINA la 7 luni
Sarbatoarea Castanelor 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

Giova imi imaginam eu ca fara papucei umbla mai bine...si Iarina isi mai da cu un picior in altul cand e incaltata...dar lasa ca invata ei sa mearga cat de repede.

ali
poze IARINA(16.02.2006)
www.dropshots.com/new.php?userid=167280" target="_blank">filmulete Iarina
IARINA la 7 luni
Sarbatoarea Castanelor 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

Se pare ca numai eu bantui pe aici ca nu am somn.

ali
poze IARINA(16.02.2006)
www.dropshots.com/new.php?userid=167280" target="_blank">filmulete Iarina
IARINA la 7 luni
Sarbatoarea Castanelor 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisoi3 spune:

SILVI, sa se ia de mana Alain cu mofturosul meu care nu stiu ce are de cateva zile dar e in greva foamei. O fi de la ce a patit in week-end.
MIRELUTA, uite un pupic la Dani sa nu se mai sperie de Nidoflor si de mucisori scosi, sa il vezi pe al meu ce urla cand ii scot mucii, zici ca il tai asa racneste!
DENISA, bravo pentru Emma, ce de kile, cum ai reusit performanta? Bine ca nu ne-am incuscrit ca daca ii da Emma una lui Mark il adun cu farasul de pe jos, ca noi avem doar 9900, vai de capul nostru de rahitici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisoi3 spune:

ALI, nu umbli doar tu, si io am insomnii, mai precis imi astept barbatul care e la munca, vai de capul lui! Cred ca daca mai continua in ritmul asta il iau in sicriu la Luxemburg!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

Doamne oare ce se intampla cu bebeii nostri de nu vreau sa pape?S-or fi apucat de ceva cure de slabire si noi nu stim?

ali
poze IARINA(16.02.2006)
www.dropshots.com/new.php?userid=167280" target="_blank">filmulete Iarina
IARINA la 7 luni
Sarbatoarea Castanelor 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisoi3 spune:

ALI, si eu cred la fel, pe al meu l-oi fi molipsit eu!

Mergi la inceput