Aspirante optimiste > 20 ani (8)

Aspirante optimiste > 20 ani (8) | Autor: Laura Ioana

Link direct la acest mesaj

Fetelor sa o ajutam pe Barbye, o fata minunata din colectivitatea noastra care a fost lovita de o nenorocire! Povestea ei o gasiti la "Discutii generale", nu ma pricep sa pun link-uri dar aceasta fata merita sa "obositi" degetul pe mouse pentru a gasi povestea ei! E in puterea fiecareia dintre noi sa o ajute cu mult, cu putin, cu cat are

Lista aspirantelor care vor deveni mamici:

Victoria(Veronica), Gabela(Gabriela), Pepsica(Antonia), Pia (Oprina), Tumpi(Ionela), Codri(Codruta), MirelaV(Mirela), Alinuche(Alina), Cornelia1172(Cornelia), Valentinag(Valentina Georgeta), Lulu77(Alina Mariana), Mariaa(Maria), Gabid(Gabriela), Salmida(Adia Florentina), Ioana1971(Ioana), Speranta(Angelica), Robert(Robert si Alina), Ilie si Suzana(Ilie si Suzana), MadalinaM (Nina), Remy(Camela), OtiliaLia(Otilia), Lucia Munteanu(Manuela Lucia), Ilenya(Ileana), Camisv(Camelia), flory76(Florentina-Iuliana), irinacodrina(Irina Codrina), gogosar(Natalia Anca), giugiuca(Irina), steliana04(Steliana), deca(Carmen), dinah(Elena), Anca Wish(Ana-Maria), lachione(Mihaela Laura), Chi(Cristina), claudia123(Claudia), asi(Stanca-Ioana), ardit(Afrodita), Alexa Ioana(Roxana), Felicia(Felicia), nounou(Florina), eorgianaI(Georgiana), LindaG(Linda), danap( Daniela), musete(Laura- Lucia), heleny(Heleny-Elena), Gabriela Elena(Gabriela Elena), Floran(Florina), Ileana(Ileana), adimercedes(Adriana), Lumit(Luminita-Violeta), nicol78(Elena-Nicoleta), pusichet(Ana Maria), Costi(Elena), Fanta(Stefana), zisaCami(Elena-Camelia), elli(Manuela), andra10(Andra), Liana30 (Mariana), Salomea(Elena), Jonica(Ioana), Marunzika(Ana Maria), Natalia26(Raluca Elena), thea_m(Teodora), Tmihaela(Mihaela), dedi(Adela), ela2004(Ionela), GildaT(Eleonora), puiusu(Oana), bibyrox (Rozalia), Anku(Anca Cerasela), danangie(Daniela Angela), luli( Mirela), lauion(Laura), floarea de colt(Ana Maria), Carmen e( Carmen ), Pmihaela(Elena Mihaela), dionisiade(Florentina), iepurila(Irina), Anca(Anca Mioara), Avalon(Adriana), Roxee(Raluca), Sheherezada(Florentina), adya(Adina), biancaxl(Bianca), zamfir.mel(Mihaela), Lauricipani(Laura-Alexandra), andicu(Andreea), Carmen.cita(Carmen), Elenya m(Mihaela), Crinuta 71(Ioana), Ioana-Cristina(Ioana-Crisitna), Pis(Mihaela-Felicia), barbye(Mirela), diciu(Anda Gabriela & Paul Tiberiu), Madada(Daniela Florentina), Mirga(Mirela & Gabriel), Alexia28(Mihaela), danuta_c(Dana), adi95 (Andreea), marrina(Monia), cristabb(Mihaela Cristina), Mihaela V(Mihaela), didi-anda(Anda Ioana), nanuk(Gabi), dyana(Diana), simonette(Sanda), lucia_1(Lucia Elena), georgiiana(Georgiiana Alina), Silvana Popovici(Iuliana Silvia), cami30(Camelia Veronica), camy062004(Camelia), Dyana(Diana), stefaniaro(Stefania), Oana T(Oana), july_g(Iulia), motanik(Andra), stancutza(Diana), iepumic(Anca), cornelianeli (Cornelia), adela achim(Maria-Adela), adiutza(Adina), kriss79 (Cristina), mmc_nd(Malina-Mihaela), claucia(Claudia-Ioana), florentin156(Rodica), Olguttza(Ioana Alexandra), Aissa(Cristina), Danyalo(Elena-Daniela), ancuta_stan(Ancuta-Elena), Dana n (Daniela), danotino(Daniela Claudia), cherry22, antosit(Antoaneta), kla78(Claudia), PamELLA(Gabriela), Andrusha(Andra), Tabitha (Ioana), bubuleana(Georgiana), Elise, Irinush4u, miki-miki (Mihaela), BiancaB(Bianca), Mirela_1(Mirela Carmen), nusy (Marinela), NanaMotoc, Daniela76(Daniela Gabriela), Ionara23 (Ioana), Aniast72(Andreea), geo ionita(Georgiana), Corinuk, Mary14 (Geanina Maria), Sadaf, addinel, Mica-mica(Mihaela), zozela(Marilena), Adhnana (Caterina), LoredanaG, kitty_nic(Cristina Valentina), BIENCUTA(Bianca), Miramar(Cosmina), carmencyta(Carmen-Mihaela), sorceress(Florina), eseea(Felicia), Tzuca74(Ioana), mormelvio(Mihaela-Magdalena), alibebe(Alina), mihaStroescu(Mihaela), Ioanatugs(Ioana Tugs), Carmen_Marieta, pupesita (Mihaela), valicutza(Valentina), ayna(Corina), Stelutza_36, helga, oanademunck(Oana), didi-edi, iuca(Viorica), Moira, cris.do, Olivia26, leo_71(LEONORA -OLTITIA), Sheritra(Adina), marryan, voicu_bebi, cicina, marianna, nucutza(Irina-Felicia), daciovi(Daciana), aurel_cris, turturica, ralu76, carmenpit, Gabriela- Elena, tumpidunki, Andrada.P, nushulica, mita.2000, laviniaN(Lavinia), Nadya, Alé, Michellex, floriscris, brianna, MP_Julya, roxx, blueeyes2003(Mirela), irlandeza(Marinela), luy(Luiza), catty(catalina), doxinu, iliuta, oanabbb, helicom, claui, lorinaoo1, selina-d, iazminn, brabe, amameda(Meda), poki, rox dox, clarissa, geany bc, mi_a, Zenobia, Nikunikalai, ancadragoman (Anca), Sim Stoian, andriushca (Andreea), estecri (Sorina), AndraZ (Andra), Anaoi (Ioana), Kory (Mary), Luna1

-dutzele,foste aspirante:

Floricika (Florentina), anangel_lexi (Alexandra), Georox, osna(Svetlana), mamiFlori, Beatrix (Melania), Mirona (Mirona), Amy-@my, Lorym, Simo29(Simona), Dbunny, Dacicica(Daciana), danita, gheorlan (Simona), RUXMAX(Ruxandra), ingeras26a(Andreea), Bety(Beatrice), Cristinna(Cristina), TERBITZA(Florina), alydumy(Valentina), kateryna(Elena-Georgiana), iriss27(Irina), marinar(Marina), aventura, danni, mari-lu, karra 80, alionushca(Aliona), loina_ln, claubd, Alinatxa (Alina), tzontzonel, monica_b, katthy(Ana Catalina), Tanya, vas, Amely(Diana), gabiu(Gabriela), CHOWPERSA,Tanya(Elena Mihaela),Mcrissa(Cristina-Daniela), Raza de Soare (Nicoleta), IULIABRAILA(Iulia), chiquitita, Laura Ioana,

Mamici, foste aspirante:

mishi(Mihaela), dandana(Daniela), RO-ANA(Liliana), mexxa (Andreea), Madyn (Nicoleta - Magdalena), nastad(Doina), Karula (Raluca), romaniaau(Florina), dariana (Aurora Cristina), Alisia (Alina), Annaa(Ana Aurica), martha78 (Mihaela), Ionica, alina constantin(Alina Ioana),

Fetelor sa dea Domnul la cati mai multi bebici in acest capitol (si in urmatoarele)!
Va rog sa ma anuntati pt eventuale modificari!



"Nimic nu-i imposibil!"


Poze Laura
Sa o ajutam pe Barbye

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Vreau si eu in lista de aspirante.Pupici

anca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Dragele mele, sa avem cat mai multi bebici in capitolul asta Ce ziceti?


Poze Laura
Sa o ajutam pe Barbye

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adela achim spune:

Laura Doamne ajuta!

ADELA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Anca te-am "rezolvat" De-acu' astept sa te trec pe listuta rosie

Poze Laura
Sa o ajutam pe Barbye

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corinuk spune:

Sa dea Dumnezeu sa trecem toate mai repede pe listtuza de minuni!
Eu ziua 13 am inceput prestari servicii...asa ca sper acum ca m-am desfundat sa prind samburelul!
Va pup dulce pe toate!

http://pg.photos.yahoo.com/ph/corinuk_dent/my photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaoi spune:

Buna fetelor
Vreau si eu in lista de aspirante. Se mai poate?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PamELLA spune:

Buna,fetelor!!

Sa fie un capitol plin de !!

Liana cum sa nu-mi fie dor? dar imi e dor si de castraveciori !ce-ar fi sa mi-o iei inainte sa golesti toate borcanele?
Zenobia,cu testele chiar nu as vrea sa incep ca eu am niste superstitii si cred ca atunci cand ma stresez mai tare nu se intampla minunea si incerc sa fiu cat mai calma!presimt totusi ca nici luna asta nu va fi norocoasa,dar n-am ce face,cum va vrea Dumnezeu!

eu sunt ziua 10,am niste dureri asemanatoare de CM,scurgere albicioasa,dar nu foarte abundenta!

Va pup!!

"Cand taci,lumea are bunatatea de a crede ca gandesti,si ca gandesti cu minte!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blueeyes2003 spune:

Corinuk spor la prestat Iti tinem pumnii!
Va pe toate!




MIRELA







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adela achim spune:

Felicia multumesc,oricum e mai bine aici decat in butoi...

PamElla stai linistita caci nu se stie niciodata ce va fi...

Corinuk luna asta sigur va fi norocoasa...

Va pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

Pameloooo luna asta te las pe tine..ca io am treaba..de data asta il astept cu cea mai mare ardoare
Laura sa fie cu noroc!!!

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...

"tine aripioara asta, voinice, si cand ti-o fi mai greu...sufla..."

.................................
Impotriva banarii luiJocelyn

"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput