Aspirante optimiste > 20 ani (8)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns AndraZ spune:

Buna fetele!

Vroiam sa va rog sa nu ma uitati nici pe mine in lista aspirantelor. Imi face bine sa stiu ca sunt acolo.

Eu sunt in Z16 cu un CM de 28. Sunt aproape pe sfarsitul perioadei de ovulatie.....am prestat la greu, cu mult chef si harnicie si sper sa nu vina rushii luna asta. Sotul meu spune ca nu vor aparea sigur, pt ca am "somptome" de femeie gravida. De cateva zile ma apuca greata pe la ora 3-4, apoi un somn de de-abia ma tin pe picioare, dureri de spate, de cap, ma constip, iar ieri m-am trezit ca plang degeaba, vorbind cu sotzul meu pe mail despre probleme normale.....sper sa nu lucreze aiurea creierasul meu. oricum astept sa vad ce se intampla.

corinuk, iti urez spor la si sa dea DD sa fie cu bb luna asta. acum nu mai ai "dop" asa ca vor ajunge direct la tinta.. iti tinem pumnii si sa ai parte de 2 liniutze.

fetelor, va urez ca luna octombrie sa fie cu noroc pentru toate si sa lasam locul liber la noi aspirante si noi samergem sa largim odiseea!

va pup si spor la !


Andra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sim_stoian spune:

Buna fetelor,
Ma primiti si pe mine in lista?
Eu am pierdut o sarcina la inceputul lunii octombrie. Acum ma tot documentez sa aflu de ce. Dar nu ma las si o sa incerc iar.
Va pup pe toate. Sa dea DD sa fie cat mai multe luna asta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corinuk spune:

Va pup dulce!Sa fie cu noroc luna asta ptr toate!AcUM FUG TREBUIE SA MA PREGATESC VINE SOTUL ACASAICA.......SIMONA BINE AI VENIT SI IMI PARE RAU PTR SARCINA PIERDUTA!HAI CAPUL SUS CA ACUM PRINZI IAR SAMBUREL!

http://pg.photos.yahoo.com/ph/corinuk_dent/my photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Asi S-a rezolvat!


Poze Laura
Sa o ajutam pe Barbye

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chiquitita spune:

Laurici, cred ca trebuie sa ma scoti din prima lista, sa ma lasi doar la gravidute!

5+
Bebelus

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andriushca spune:

va rog sa ma treceti si pe mine pe lista. va pup!

andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns estecri spune:

buna,
Vreau si eu in lista aspirantelor.
Spor la prestat celor care sunt in perioada.
Eu duminica aflu daca e cu ochisori au ba'.

Va pe toate!

sorina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Chiqui ai fost trecuta de doua ori pe listuta, de aia nu te stersesem, ca nu vazusem La fel si Iulia Braila, dar am rezolvat problema

Andreea si Sorina sunteti pe listuta! Sa fie intr-un ceas cu noroc si, pana la sfarsitul capitolului sa va trec pe lista rosie!


Poze Laura
Sa o ajutam pe Barbye

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns estecri spune:

Multumesc Lauara!
Sa avem parte cat mai repede de 2 liniute !
Pupici

sorina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AndraZ spune:

Laura Ioana, te rog mult nu uita sa ma treci is pe mine in listutza....Pls.

Fetelor, abia azi dimineata mi-a crescut temperatura la peste 37. Numai ca in week-end-ul asta sunt plecata la parinti...si nu stiu daca voi presta asa cum trebuie la .

Imi puteti spune cam cate zile tine aceasta minunata ovulatie? eu nu am urmarit niciodata acest fenomen in amanunt. am de placere, dar vad ca trebuie sa imbin utilul cu placutul.

Simona, bine ai venit printre noi si bafta multa in continuare.

va pup si bafta la liniutze!


Andra

Mergi la inceput