Clipe din trairile sufletelor noastre...(11)

Raspunsuri - Pagina 27

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Seara buna!

Gabi,La multi ani! Sa fii fericita si sanatoasa,sa ai putere sa cresti copilasii si sa-ti gasesti jumatatea care sigur te asteapta intr-un colt uitat de lume....

Si La multi ani tuturor Mihaelelor si Gabrielelor,sau si versiunii masculine!

Eu acum am picat si sint franta,ca e un balamuc la serv,si a fost si sarbatoarea asta,se si renoveaza la noi si am stat toata ziua printre detinuti si printre molozuri.....ufff.....ma duc la nani!

BRENDA

Un fulg pentru seara de Craciun

COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Meeeeeyyyyy,neatzaaaaaaa!
Ce faceti? Ati petrecut serios aseara de sinteti asa somnorosi....
Hai,desteptarea,ca a inceput o noua zi....

BRENDA

Un fulg pentru seara de Craciun

COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cati 73 spune:

Ideea era sa ne dam cu parerea toate despre aceeasi "problema", nu asa, una vb de mancare, alta de bebe...In fine,cum vreti voi!

Oricum, v-as intreba cate dintre voi beneficiati de una bucata prietena cu care sa puteti vorbi despre absolut orice?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alma spune:

Buna fetele! Gabi, la multi ani pentru ieri, imi cer scuze dar n-am apucat sa intru pe DC ieri.
Cati, ce sa-ti spun? Eu am cateva prietene cu care vorbesc de toate, insa cu una din ele (si cea mai veche dintre toate) ma vad mai rar, amandoua suntem ocupate, in weekend cu treburile ramase de peste saptamana... Cu alta ma vad aproape zilnic, numai ca ea nu prea se confeseaza, e mai interiorizata. Apoi sunt prietenele mele de pe mess, stiu ele care .

poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eliza5 spune:

Cati, din punctul meu de vedere, pentru probleme distincte putem deschide subiecte separate aici pe subforumul de mamici si tatici singuri. Subiectul asta cu clipe din trairile sufletelor noastre eu asa il vad.. un topic un pic dezorganizat intr-adevar, insa un topic in care fiecare sa se simta liber sa spuna exact ce-i trasneste prin cap.
In legatura cu intrebarea ta, da, eu am vreo doua... sau chiar 3 prietene cu care vorbesc despre absolut orice. Pe una am intalnit-o chiar aici pe forum, iar pe celelalte le-am intalnit la cursul pe care il fac. Unul din motivele pentru care pot sa vorbesc cu ele despre absolut orice este ca eu personal sunt deschisa si nu am jene prea mari in a-mi deschide sufletul.. De obicei eu fac primul pas si stii cum e, atunci cand cineva ti se confeseaza, iti este si tie mult mai usor sa iti deschizi sufletul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabibarta spune:

va multumesc pt urari! Va astept la un cozonac... uns cu finetti, ce ziceti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danim spune:

neatza gashca :)

am trecut repede sa beau o cafea ca tre sa intru intr-o sedintza.
eu votez pentru dezorganizare :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

quote:
Originally posted by Eliza5

Cati, din punctul meu de vedere, pentru probleme distincte putem deschide subiecte separate aici pe subforumul de mamici si tatici singuri. Subiectul asta cu clipe din trairile sufletelor noastre eu asa il vad.. un topic un pic dezorganizat intr-adevar, insa un topic in care fiecare sa se simta liber sa spuna exact ce-i trasneste prin cap.

Eliza si Alex (15 nov. 2004)





Subscriu,pe teme bine determinate exista subiecte separate....oricum,Cati,

BRENDA

Un fulg pentru seara de Craciun

COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Cat despre prietene....hmmmm.....sint multi ani de cind m-am lecuit,dar parca tot nu-mi bag mintile in cap si imi mai iau cite o tzeapa......

O prietena buna,buna,e greu sa mai gasesti in zilele noastre,n-as vrea sa par misogina,dar femeile sint asa cum sint.

Oricum,am citeva prietene cu care vobresc si in "prezenta" carora ma simt bine,as putea sa le spun orice despre mine.....

BRENDA

Un fulg pentru seara de Craciun

COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cati 73 spune:

Bine, bine...Weekend placut!

Mergi la inceput