Pacientele optimiste si gravi ale dr. Tutunaru-14

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Amely spune:

La multi ani Zenobia, multa sanatate, fericire si sa vina bebe curand in viata voastra!

Va pup cu drag pe toate!

"Mai bine sa fii optimist si sa te inseli, decat sa fii pesimist si sa ai dreptate..."

Pozici cu noi

"Pentru www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=83472" target="_blank">BARBYE- una dintre noi! Trebuie sa ajuti!"

My baby development


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexia28 spune:

Zenobia LA MULTI ANI, SA FII SANATOASA SI O MAMICA FERICITA IN CURAND

"Pentru BARBYE - una dintre noi. Trebuie sa ajuti!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raza de soare spune:

Zeno, sa fii sanatoasa si sa te ajute Dumnezeu sa vina bebe! La multi ani!
Vad ca sunt datoare cu un raspuns. Deocamdata z24, la cm de 28-30- ptiu, scuip in san, sa ma fereasca!!!-si da, azi sun pt programare, ca sa adaug un motiv de stres in plus, pana aflam rezultatul.

Nunta noastra - 3 Iunie 2006


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=83472" target="_blank">Barbye are nevoie de noi. Si tu poti sa ajuti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia_ spune:

Zenobia,LA MULTI ANI! cu sanatate si numai bucurii!

Poze1Poze2
Sa o ajutam pe Barbye

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Zenobia spune:

Amely, Raza, Alexia, Felicia, va pe toate si va multumesc din suflet!!! Ce zi frumoasa, chiar daca e z2!


Zenobia
Cununia civila
Deja casatoriti
Despre Barbye - una dintre noi!Trebuie sa ajuti!
Forum despre imbracaminte, reduceri etc!
-----------------------
Love, think, help

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marinar spune:

Zenobia la multi ani, sanatate multa si fericire maxima!!!

Raza bb are nevoie si de putin optimism. hai nu te mai gandi la prosti.

si eu cam cu o luna inainte de a ramane am visat un soricel... ceea ce e de bine ca cica inseamna bebe, dar am visat ca m-am speriat de el si a fugit. si uite ca eu totusi am o bebelina frumoasa in burtika. deci lasa visele si gandeste-te la bebe.

pup toate fetele

Marina 24+

burtika

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bonitta spune:

Un pupic la toate Tutunaresele!

Fetelor, spuneti-mi si mie ce am. Sunt Z 18 si mi s-a umflat burta, de abia mai pot sa ma inchei la pantaloni. Ma simt balonata, iar jos, abd. inferior, in dreptul colului, e tare.Ma mai sageteza ovarele din cand in cand. Am si o usoara durere de sani, pe lateralul lor. Nu stiu ce se intampla... Am racit cumva?

Si va mai intreb ceva: 1. cum de stie dr. Matei ca sunt pacienta dlui dr. T? (cand sotu a fost la ea pt. spermogr. i/a spus ca stie ca eu sunt pacienta dlui dr. de cateva luni. si 2. Dl. dr. T. are memorie vizuala? Stie cineva? Ca nu prea imi vine ca de fiecare data cand merg la dansul sa repet toata istoria mea ca pe o poezie.
Astept parerile voastre, va pup si sa auzim de cat mai multe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitty_nic spune:

Zenobia LA MULTI ANI, sanatate, dragoste si inplinirea celor mai arzatoare dorinte!

Poze
Nimic nu este intamplator.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madaluta spune:

Lauravoinicu: Stai cumva ascunsa si ne pregatesti o surpriza frumoasa???Abia asteptam vestea cea mare !

Madalina 29+

poze recente,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_p spune:

Zenobia, la multi ani si visul tau drag sa se implineasca cat mai repejor!
Bonitta, nici eu nu stiu daca domnul doctor are memorie vizuala, dar pentru mai multa siguranta eu ii arat foicica pe care a notat initial datele mele. Uneori se uita pe ea, alteori nu. Nu stiu ce sa zic.
Cat despre simptomele tale, le-am mai avut si eu (balonare, sani umflati), dar nu le-am dat importanta si mi-au trecut de la sine, din pacate fara sa prevesteasca ceea ce speram eu de fiecare data...
Clau, bine ai revenit! Care e planul tau de "atac" in continuare?Eu vreau sa-i mai spun o data de laparoscopie (am o convingere ascunsa ca asta e solutia la mine)
Ioana, sa fie cu noroc inseminarea si sa ne dai vesti bune!
Felicitari noilor gravidute!
Multi tuturor!

Mergi la inceput