Dr. Nayel- CF 2 ( 11)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns martha78 spune:

Mirela, ai incredere si fii optimista si ai sa vezi ca visul tau se va implini

Martha & Darius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blueeyes2003 spune:

Raluca,mersi,sper sa fie bine!
Martha, sper din tot sufletul sa mi se implineasca visul de a avea un copilas cat mai curand pentru ca imi doresc mult!Mersi!
Va ! Sunteti foarte dragute!




MIRELA







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deny75 spune:

Ce faceti fetelor,am ajuns pe pag.2?

MIRELA,trebuie sa ai rabdare.Asta e,nu au intrat lunile in sac.

Nu a mai mers nimeni la control?Eu trebuie sa merg pe 16(la cabinet)

Va

DENY36+cuIRINA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blueeyes2003 spune:

Deny,asa este,trebuie sa avem rabdare,nu avem incotro.Bafta la

Fetelor cand mergeti la spital il sunati pe Nayel sau va duceti pur si simplu?

Va




MIRELA







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blueeyes2003 spune:

Mersi, Raluca
Ma gandeam si eu ca fiind de garda poti merge si fara sa suni.De curand am fost la spital la o cunostinta,operata de dl. dr. si dansul era de garda.Era dupa orele 18 si intr-adevar era foarte liber.M-am bucurat mult ca m-a recunoscut si m-a intrebat daca am ramas . E
Nu trebuie sa mai nasca nici o -dutza? Asteptam vesti!
Va




MIRELA







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluca22 spune:

Buna fetelor !

Mirela , eu l-am sunat prima data cand am fost la control dar dupa aceea imi spunea cand are garda si nu mai sunam.Luna asta m-a chemat pe 29 dar am vazut ca este duminica si cred ca o sa sun inainte.De obicei am fost joia dupa ora 18.Daca stii cand are garda nu cred sa nu te primeasca.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Helenutza23 spune:

buna fetelor!
nu am mai intrat de mult. vad ca unele din voi ati nascut. va felicit si eu pt bb si va doresc multa sanatate.
Mirela sigur se va prinde bb si la tine, iti tin pumnii.

fetelor, eu ma duc vineri dnul doctor la cabinet. am si eu cateva intrebari pt cele care sunt paciente mai vechi:
1. cum sa scap de tuseu vaginal. cum sa ii spun ca nu imi place fara sa il jignesc? mi-e jena ca sa nu zica intr-un fel ca nu vreau sa platesc sau asa ceva, dar eu as da banii, chiar daca nu face acel tuseu, numai sa scap.
2. voi cum ati facut rost de nr lui de tel? vi la dat? si daca da, cam dupa cate intrevederi cu el? ca eu am fost decat de 2 ori(vineri ar fi a 3-a oara)...totusi ma asteptam sa imi dea el nr de tel nu sa il iau de pe net. pt ca daca am vreo urgenta ceva.. de ex am avut niste prob cu maseaua, cu o raceala, as fi vrut sa il consult si pe el inainte de a face ceva, vreun tratament, indiferent cu ce.
3. am uitat mai era ceva. revin daca imi amintesc.



21+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blueeyes2003 spune:

Helenutza, mersi!
Si eu am mers in timpul sarcinii numai la cabinet si de fiecare data imi facea si tuseu Incearca sa-i spui ca nu-ti place sa-ti faca tuseu si daca este chiar necesar si poate nu-ti face.
In legatura cu nr de telefon,eu la a doua consultatie,i l-am cerut pur si simplu.A zambit si mi-a dat cartea de vizita si a zis ca il pot suna daca este vreo problema.Cere-i si sigur iti va da.Bafta!




MIRELA







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluca22 spune:

Helenutza de ce nu mergi la spital?Mie nu mi-a facut niciodata tuseu vaginal dar am mers numai la spital.Nr de tel l-am luat de la fete.
19+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deny75 spune:

HELENUTZA,eu i-am spus ca am numarul dumnealui de pe net si am intrebat daca este valabil la care dr. a zambit si a spus ca e bun si ca pot sa-l sun cand am probleme

-ici

DENY36+cuIRINA

Mergi la inceput