Vopsea buna = blond

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns blueeyes2003 spune:

quote:
Originally posted by ali


Incearca cu un nuantator tot din gama Londa.E de fapt un balsam nuantator intr-o sticla mov si exista o gramada de nuante.Iti ajunge la mai multe spalari si iti face un par moale si matasos.



Sincer,are doar 3 nuante de cenusiu si cumparand acest produs efectiv,arunci banii.Din curiozitate am luat odata si a iesit o nuanta oribila dar spre norocul meu la prima spalare s-a dus.De atunci nu am mai incercat si nici nu recomand.
Ai reusit pana la urma?



MIRELA




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MaryP spune:

Fetelor! M-am enervat eu rau astazi si m-am dus la coafor. Rezultatul? SUPERB! Blond aluna cu suvite ciocolatii... A meritat!

RAZVAN MIHAI – puiul meu drag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blueeyes2003 spune:

Bine ai facut!
Sa-ti fie de bine si sa pui si poze sa te vedem




MIRELA




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Mary, vrem poze.

Crinuta si Rayan


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MaryP spune:

In curand poze...acu' mi s-a stricat freza de la somn si mai e si bebe care isi mai infige mana in parul meu cand il iau in brate, ca na! de ce sa se tina si el???
Azi fac poze si pun!


RAZVAN MIHAI – puiul meu drag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MaryP spune:

Aici sunt poze cu mine blonda cu multe suvite satene! De fapt e numai parul ca apoi mi-am dat seama ca era bine sa se vada si fata totusi ca sa stiti cum imi sta...
Pupici...mai ales blondelor!

RAZVAN MIHAI – puiul meu drag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Allure spune:

quote:
Originally posted by MaryP

Aici sunt poze cu mine blonda cu multe suvite satene! De fapt e numai parul ca apoi mi-am dat seama ca era bine sa se vada si fata totusi ca sa stiti cum imi sta...
Pupici...mai ales blondelor!

RAZVAN MIHAI – puiul meu drag




Din ce se vede - e foarte frumos!
Bine ai facut ca ai mers la coafor!


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Dance, sing, floss and travel.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraSAF spune:

nici n-o sa-ti iasa c vrei tu fara sa te decolorezi....eu te sfatuiesc sa te duci la un salon si sa te lasi pe mana lor dar dupa ce spui clar ca nu vrei sa-ti arzi parul...dupa decoorat iti alegi un blond cenusiu..pt ca oricum nu iese atat de cenusiu din prima..si continui cu suvitele pe care le alegi mai inchise la culoare..pt ca nici ele nu-ti vor iesi la fel dupa decolorare...succes

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Wow, ce frumos e si ce tunsoare frumoasa ai. Cam asa vreau sa ma tund si eu, poate ceva mai lung, dar culoarea as vrea-o mai deschisa.
La ce coafor ai fost?

Crinuta si Rayan


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabi66 spune:

Maria Elena... ti-a iesit super, dar tu ai un par grozav de bun.Eu cu cele trei fire ale mele ma necajesc sa-mi fac cam aceeasi tunsoare, doar ca am breton.
Fetelor se poarta in toamna-iarna aceasta suvitele mai inchise.Pe fond mai deschis(bineinteles).
Ups?De fapt tot la televiziunea romana am auzit chestia asta

Mergi la inceput