cel mai frumos loc de pe pamint - II_

cel mai frumos loc de pe pamint - II_ | Autor: iris

Link direct la acest mesaj

dupa cum poate stiti am eu un fix cu olanda si lalelele ei; i-am carat si anul asta pe ai mei dupa mine , si dac aveti chef sa vedeti multe flori frumoase uitati-va aici
http://community.webshots.com/user/jecudoina


Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iris spune:

sorry, dar va dau voie sa va uitati numai la albumele cu lalele , stiu ca nu frumos dar m-au amenintat programmeri astia din jurul meu de cite se pot intimpla cu pozele pe internet, uuufff , nu va supa pe mini!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tinatache spune:

mamaaaa, ce pofta ne faaaaci!!! reauo ce esti! Tu esti aproape, ce-ti pasa, da' la astia di diparti nu ti gandesti!!!
Ce mai, asa poze superbe n-am mai vazut de tare demult! Felicitari! Poate te trezesti cu vizite

Cristina, mamica cu burtica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floare de Colt spune:

Superbe pozele!!!
Mi-au placut in mod deosebit cele trei floricele cu totul speciale, dintre acele minunatii de flori.

Va pup cu drag,
Floare de colt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iris spune:

camelia !
am o poza fruomasa foc cu mimilicile noastre si cu teodora, ma lasi s-o arat la popor?
fa cceva lu' mailul tau ca imi tot trimite inapoi erori peste erori...
bye!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floare de Colt spune:

quote:
Originally posted by iris

camelia !
am o poza fruomasa foc cu mimilicile noastre si cu teodora, ma lasi s-o arat la popor?


Sigur, ca da!

Pupicei la dulcetele(3),
Camelia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iris2002 spune:

Iris, sunt absolut de acord cu tine...Olanda e o tara minunata, nu doar datorita florile, ci si datorita locuitorilor ei...
Minunate pozele cu floricelele tale...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moto spune:

Sa sti Iris ca si eu sunt de acord cu tine Olanda este tara unde as vrea sa locuiesc sa imi cresc copii si sper ca in maxim 6-7 ani sa ne mutamn acolo. Eu am fost in Ioure un orasel mai micut de langa Amsterdam si am stat 3 sapt ....am vizitat si moriile de vant si am vazut numai din masina lanurile cu lalele ..... pozele sunt minunate si ma bucur ca te-ai gandit si la noi .....Delia si bb-ul Sebastian


Mergi la inceput