Fetelor am nevoie de o opinie

Raspunsuri - Pagina 23

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Guestus spune:

pork...in locul tau as pleca singur 1 saptamina.

http://www.ibiza-spotlight.com/photos/beach/9_i.htm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elle_seb spune:

No, ma bag si io ca musca-n lapte (sau ca bikinii-n posterior )
Mey, Pork, daca nici aceasta apa cristalina nu te-mbie.... e de rau, iti zic io!!!

May you always have Love to Share, Health to Spare and Friends that Care!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pork spune:

Apa cristalina ma imbie...ins anu in statiunile kitch gen Ibiza, unde merge toata Europa de west sa-si depuna icrele. Hai o Vama Vehce, Samoa, Tuvalu. Tokelau, Sicilia, Goa si multe alte locuri.
Beri beau 1,2 ,3 si ma gasiti in Club A de cateva ori pe saptamana.
Tu Babyblue...ma abtin de la o expresie. Da ma dreanjeaza ca "fusta" de care zici tine situatia in coada de peste, dar pana la urma este si asta o provocare...iti trebuie ceva nerv...pe de o parte sa nu insisti, pe de alta sa lasi lucrurile sa curga fara sa dai ultimatumuri. M a gandesc la ea mare parte a zilei, e greu , dar sa fim seriosi ,nu e ceva de netrecut, de nesuportat. Sunt persoane pe aici care imi vorbesc de relatii stricate de ani de zile...si totusi le duc pe toate , la mine de-abea s-au implinit 2 luni de cand a apucat-o pe fata angoasele si ca la 5 saptamani de cand ne-am culcat ultima oara. Eu o incurajez sa faca nu ceea ce trebuie ci ceea ce simte cae mai bine pt ea...in definitiv solutia optima pt amandoi ca si cuplu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariamunteanu spune:

Pork, tu idealizezi aceasta relatie. Cum ai trait 8 ani fara aceasta fata, vei putea trai si de acum incolo fara ea. Crede-ma, daca ar fi moarta dupa tine, dupa intalnirea spontana si frumoasa, n-ar fi acceptat nici o zi fara prezenta ta.

Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pork spune:

Nu idealizez nimic...asta mi-ar mai lipsi...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pork spune:

sunt cat se poate de constient, de situatie...de cum tebuie sa se poarte o femeie care iubeste, si cum se poarta o alta care actioneaza in functie de anumite stari. Oricum realizez ca topicul acesta a acumulat ceva pagini si cei care intervin nu mai au rabdarea sa citeasca tot ce am scris.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Idaira spune:

Eu am urmarit toate cele 17 pagini..si cred ca pot sa mai fie inca atitea si tot nu e suficient pt tine(opiniile au fost extrem de diversificate).Mai mult chiar ,as spune ca acum pt tine lucrurile sint foarte clare,stii exact ce ai de facut..numai ca iti place prea mult topicul pe care l-ai deschis si tie greu sa te desparti de el.
Sincer,nu vad cum ar mai putea sa te ajute cineva dupa cite opinii,sfaturi ai primit..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pork spune:

CORECT...dar nu e vorba ca mi-ar place sau nu topicul, am incercat sa raspund la toata lumea intr-un fel sau altul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Guestus spune:

pork...ai disparut?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamaruta spune:

Nu cred ca a disparut, dar cred ca i-a dat fata cu pricina un motiv de liniste

Mergi la inceput