am inceput tratament cu regenon

am inceput tratament cu regenon | Autor: kjmami

Link direct la acest mesaj

nu ai obosit?

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danavasile spune:

ai inceput acest tratament cu avizul unui medic? din ce stiu de la cunostintele mele care au luat asa ceva se poate slabi in functie de organism 5 kg pe luna ... dar mai citeste odata sau informeaza-te corect despre efectele secundare si ...tu decizi
de nu incerci alte metode de a slabi? cate kg vrei sa slabesti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bufi spune:

Va recomanda sa discutam la subiectul pastile de slabit:

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=82023

Bufi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kjmami spune:

buna dana. mersi pt reply. am incercat si alte cure..si ce-i drept am slabit in 2 saptamanii 12 kg dar nu e suficient si imi este prea greu sa tin o cura de lunga durata fara ajutorul unor medicamente care sa imi taie pofta de mancare. mai am de slabit 30 de kg si vreau sa o fac neaparat pana la revelion. am citit prospectul de 10 ori si am intrat si pe toate forumurile posibile in care se vrb despre regenon. cunosc riscurile dar...sunt destul de disperata. sunt foarte sanatoasa fizic. nu am nici un fel de probleme de sanatate asa ca nu pot decat sa sper ca nu voi avea cine stie ce efecte adverse. am luat ieri o pastila si azi dimineatza una...aznoapte nu am reusit sa dorm ca de obicei...am avut ceva insomnii dar pana la urma am dormit aprox 6 ore....si ma simt ok...eu inainte dormeam cate 12 pe zii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabi_j spune:

si eu am luat regenon dar pt un timp foarte scurt. mi l-a prescris un endocrinolog despre care ulterior am aflat niste chestii nasoale si nu am mai avut curaj sa continui tratamentul.
kjmami si eu sper ca iei pastilele astea la sfatul medicului. la farmacie nu se vand numai pe baza de reteta, pe care o si retin. am citit pe mai multe forumuri ca, in cantitate mare (6-8 pastile de odata) au efect de droguri, si luate pe termen lung genereaza dependenta. deci atentie. regenonul nu e o simpla pastila de slabit.

Gabici
'Be yourself. Everybody else is taken.'

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kjmami spune:

gabi,


nu le-am luat la sfatul medicui..le-am luat....mai pe sub mana asa....dar am grija. ..max 2 pe zi....si dak simt ceva aiurea...le arunc pe geam

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabi_j spune:

mai mai! adevarul e ca si mie medicul mi le-a prescris fara analizele facute, asa ca... dar totusi sa ai mare grija. saptamana viitoare as vrea sa ma apuc din nou de analize, si sa merg la un alt endocrinolog, poate si asta ma pune sa iau regenon. eu as avea de slabit cam 6-8 kg sa arat cat de cat bine, dar nu reusesc cu nicio metoda naturista. musai sa merg la medic!

Gabici
'Be yourself. Everybody else is taken.'

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Artemis1578 spune:

kjmami ce efecte secundare are Regenonul? Ma bate si pe mine gandul sa dau jos asa vreo 5 kg in timp scurt........ M-a ajutat dieta daneza dar nu mai am curaj sa ma infometez in halul ala, cel putin nu in lunile urmatoare.

Anka si Ubitu (26.06.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Artemis, fara suparare, pentru 5 kilograme ar trebui sa te gandesti la alte metode. Sa afli efectele secundare e foarte simplu: un search pe google si te lamuresti. Cele mai nasoale sunt: ametelile, efect halucinogen (droguri) si dependenta. Cautand acelasi lucru pe google am nimerit pe un forum de discutii intre dependenti de droguri care luptau impotriva acestui viciu. M-am ingrozit ce scriau despre regenon.

Andreea mamica lui Filip Stefan


Cainele moare de drum lung si prostul de grija altuia.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kjmami spune:

nu te arunca la regenon pt 5 kg..sunt prea multe riscuri si nu se merita pt 5 kg..nu se merita deloc de fapt..eu sunt mult prea disperata...io zic sa incerci alte metode..e netu plin..ar trebuii sa ti se potriveasca ceva...nu le lua pt 5 kg!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Artemis1578 spune:

Ar fi cam 15 de dat jos! Nu doar 5!
Dar daca e vorba de chestii atat de grave nu risc! Eu ma gandeam la niste ameteli sau ceva suportabil si fara efecte in timp.
Pupici si merci pt sinceritate!


Anka si Ubitu (26.06.2004)

Mergi la inceput