Inimioare de iulie-august 2005 (1)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ica 1975 spune:



am intrat si eu pe site-ul cu animale, instrumente si alte alea, dar la mine nu se aude nimic ....
Am vazut ca titulatura este schimbata, eu ma gandeam la comori de iulie-august 2005, dar imi plac si inimioarele




Noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns caterina71 spune:

Ce frumos, acum sunt mari dragii nostri copilutzi! Imi place titulatura aleasa!

Albinutza, e usor complicat: daca intrerupeam acu anticonceptionalele, aveam o singura sansa sa raman gravida, in noiembrie, ca sa nasc inainte de concediul dr. din august, ca 2 luni dupa anticonceptionale trebe sa ma protejez… asa ca le mai iau 2 luni, apoi imi fac toate analizele si dozarile hormonale, iar la sf lui decembrie incep tratamentele, si eu sper sa vina mai repede, sa nu mai dureze asa mult ca la Alexa. Dar cum o vrea si Dumnezeu. Multam frumos ca te gandesti la mine.

Pupici,
Cati si Alexa (24.07.2005)

Alexa mititica
www.dropshots.com/alexia2005_primulan" target="_blank"> filmuletze si poze... pana la 1 an
www.dropshots.com/alexia2005_al2leaan" target="_blank">Alexa – al 2lea an

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dania.nicol spune:

Cryna 77 - nodulul o sa-i treaca in timp, trebuia masat locul imediat dupa vaccin si pus batistuta uda cu apa rece pupam pe Robertel

Ema.nu.ela - cum a reusit Maria sa manance singura cu lingurita? Am incercat si eu cu Sebi dar dupa ce baga lingurita de cateva ori, baga mana si strange mancarea in pumn apoi si-o pune in par, urechi ,ochi si gata

Caterina 71 - felicitari Alexutei pt pasii facuti singurica si da afara si noi mergem cu ham ca sa nu dam cu nasucul de asfalt . Multumim pt sfatul cu periuta de la OralB

Hristina - si noua ne era dor de tine . Felicitari pt dintisor. Noi folosim Calgel pt calmare dureri. Cand era Sebi mai mic ii puneam medicamentele in ceai dar putin cam cat stii ca bea odata si le lua fara sa isi dea seama ce i-am dat.

Albinuzza - ne pare rau pt. ce a patit micul Luca si pupam sa-i treaca repede . Noi bem lapte Milumil 3 dar in ultimul timp bem din ce in ce mai putin o fi timpul sa trec pe alt lapte oare asta nu-i mai place ?

Bogdana - chiar mananca foarte bine Cristinuta ta . Am vazut si poze de la aniversare . Ai niste fetite minunate sa-ti traiasca sa fie sanatoase si sa aiba parte de tot ce va doriti voi pentru ele

Anis - foarte frumos numele capitolului Inimioare de iulie-august 2005 si multumim ca iti rapesti din timp pt modificarile la listute sa fi sanatoasa si sa ai o nastere usoara.

Truli-luli - noi nu am avut nici o reactie de la vaccin i-am dat cate o doza de Panadol - 5ml la 8 ore (de trei-patru ori ) . Pupam pe Ana si speram ca vaccinul sa nu creeze probleme. Ma bucur ca va place site-ul cu animale si lui Sebi ii place mult. Si ii mai place melodia Ghita cantata de Cleopatra Stratan

Laura25 - pupam si sa ai timp frumos la mare.

Nique15 - multumim pt reteta o sa incercam si noi . Am vazut si poze cu mandrete de fetita la aniversare. Pupam si sa va traiasca Siminuta, sa fie sanatoasa si sa aiba noroc in viata ca-i frumoasa foc.

Diana - pupam si pe tine pt ca iti faci timp pt noi

Pupam toate mamicile si inimioarele







Mami de Sebastian<18.07.2005> si Catalin <06.03.1997>
Baietei cucuieti si frumusei Alte foto
Nasterea celei de-a doua stelute

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Buna dimineata!
As vrea sa spun La multi ani unui mamici care chiar daca nu mai este membru activ, e totusi o mamica speciala pentru subiectul nostru si o buna prietena a mea. La multi ani, Isabella!
Sa fii sanatoasa, sa ai copii sanatosi care sa te faca fericita si sa-ti dea zilnic motive de mandrie, sa ti se indeplineasca visurile si sa fii foarte, foarte fericita! de la noi!.



Laura de shtrumphi, Rares si Bianca 13.06.2005

Fotografiile noastre
Filmulete cu shtrumphi


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=77878" target="_blank">Poveste cu shtrumphi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Albinutzza spune:

Cati, atunci te asteptam, tot e bine. Sper sa nu mai ai probleme si poate se intampla si la tine ca la Anis

Laura ce matinala esti Ai facut bagajele? Frumoasa te-ai facut, deci esti gata de drum

Ii spunem si noi lui ISABELLA, chiar daca nu mai intra aici, ea face parte din grupul nostru, putem spune ca e activa prin tine, Laura, ca tu ne mai pui la curent cu ce fac gemenasii



Albinutzza & Luca bondarelu' 07 Iulie 2005

Bondariciu' la 1 anwww.dropshots.com/albinutza" target="_blank"> Filmuletze cu Bondariciu'

Am crescut atat de mult 16+ Samburika

Parintzi de bondarici

The piano keys are black and white, but they sound like million colours in your mind (Katie Melua)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Iar nu mai scrie nimeni? Unde ati plecat?


Laura de shtrumphi, Rares si Bianca 13.06.2005

Fotografiile noastre
Filmulete cu shtrumphi


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=77878" target="_blank">Poveste cu shtrumphi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Albinutza, in mare, le-am cam facut, dar cum sunt fara servici si fara copii, am timp berechet sa fac bagaje azi, ca plecam abia diseara, pe la 21. Frumoasa m-am facut ... relativ. Am o freza care imi face o fatza de 13 ani jumate, dar macar imi place culoarea cum a iesit.
Baietii Isabelei acum sunt bine, dar au avut si ei un episod de diaree, mai ales Tudor, despre care Isa spune ca a slabit aproape 2 kg. Merg amandoi singurei foarte bine, au inceput sa le iasa maselutze. Am sa trec azi pe la ei un pic, sa-i vad.

Laura de shtrumphi, Rares si Bianca 13.06.2005

Fotografiile noastre
Filmulete cu shtrumphi


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=77878" target="_blank">Poveste cu shtrumphi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Albinutzza spune:

Laura, deci esti fresh gata de drum, cred ca abia astepti. si noi pe Tudor dar si pe Stefan, sa se faca bine, si recupereaza ei
Drum bun si tie, si vreme frumoasa si CO plakut



Albinutzza & Luca bondarelu' 07 Iulie 2005

Bondariciu' la 1 anwww.dropshots.com/albinutza" target="_blank"> Filmuletze cu Bondariciu'

Am crescut atat de mult 16+ Samburika

Parintzi de bondarici

The piano keys are black and white, but they sound like million colours in your mind (Katie Melua)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cin spune:

Neata fetelor
Am intrat pe fuga sa va spun ca in sfarsit si-a luat tati concediu si luni dimineata mergem la mare, in eforie nord si vom sta vreo 5 nopti, iar apoi mergem usurel spre ardeal, mai exact in bihor, la mama mea... ne vom intoarce peste 2 saptamani
Noi acum suntm bine, vlad greu a scapat de enterocolita, dar a scapt, ca ma lasau nervii. i-am facut si-o coprocultura si a iesit ok. acum sper sa-si revina si cu mancarea...
am niste emotii in legatura cu marea...abia astept sa-l vad pe plaja, in nisip...cred ca va fii tare fericit
Incerc sa mai intru mai incolo, acum s-a trezit vlad si-i destul de marait...iesim la plimbare, sa facem si cumparaturi pt concediu
Va pupam



http://photos.yahoo.com/aluch2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns truli-luli spune:

quote:
Originally posted by Ica 1975



am intrat si eu pe site-ul cu animale, instrumente si alte alea, dar la mine nu se aude nimic ....
Am vazut ca titulatura este schimbata, eu ma gandeam la comori de iulie-august 2005, dar imi plac si inimioarele




Noi




Ica da click pe imaginea cu animalul si atunci trebuie sa se auda. Sper ca asta sa fie problema.

Cami si ANA (17.08.2005)

poze Ana
www.tickercentral.com/view/5l62/5" target="_blank">varsta Anei

Mergi la inceput