Ai nostri, ca brazii! - ianfeb2005 (26)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lavinia345 spune:

Liviana si eu am fost la Horezu pe cand eram tanara si boema.Si mi-a placut... cu exceptia faptului ca nu toti intelegeau romana.

Lavinia

poze Natalia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns V. Erica spune:

. Gata, maine plecam. Mi-e cam groaza de vremea asta, sper sa nu ploua chiar tot timpul.

Oana, preturile sunt super ok: cu 110 RON/zi avem cazare si papa toti (50 ron cazarea, 30 ron de pers masa, copiii nu se pun). La pestera am fost de mai multe ori, este intr-adevar frumos drumul, pacat ca al meu sot e tare comod si nu prea vrea perpedes. (Si, apropos de sot, e mare devorator de Gazeta Sp.)

Kris, multumesc. Doamne-ajuta sa fie asa!

Liviana, frumos hobby ai! Mai citesc si eu la subiectul despre flori presate cand am timp. Dintre toate tablourile tale, favoritul meu este cel cu femeia insarcinata cu parul din flori. Felicitari!

Fetelor, ma duc sa fac bagajele.
Va pup,


Nihil sine Deo!
Dana, Eric (27ian02) si Ruxi (10ian05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PatriciaArdeleanu spune:

Liviana, multumesc. o sa punem si poze, dar nu mai apuc fetelor, desi sint in concediu, ori sint pe drumuri, ori am musafiri...vorba livianei, ma intorc la servci sa ma odihnesc putin.

Noi am fost intre Sinaia si Poiana Tapului, impreuna cu mai multi membri de familie (una din surorile mele are acolo o casa) si a fost frumos, am stat mult la iarba verde, Rebecca s-a jucat mult cu verisoarele ei, a mincat destul de bine, etc.

Si Rebe a inceput sa zica multe chestii si repeta usor dupa tine. In cele 4 zile la munte a inceput sa le zica tutor pe nume: Mimi, Ela (eia), izi (lizi), Tabi/Babi (Sabi), Anta (Anca), Nina.
Are o pasiune pentru litere, ii aratasem eu odata litera "o" si de atunci orice era scris imi arata "O'?, acum imi arata A, E, I (dar la fel, la orice litera), e asa dragalasa, pe cutii, reviste, sticle...
Azi am mers sa ii fac trimovaxul si se plimba prin cabinet pe la fisetele unde erau literele pacientilor si zicea "a, e. i..."

Patricia si Rebecca (05.02.05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PatriciaArdeleanu spune:

Anda, bine ai revenit!
Liviana, este superb tabloul! fewlicitari! eu nu am facut inca nimic..

Patricia si Rebecca (05.02.05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Dana, drum bun! Sunt convinsa ca veti fi multumiti de servicii, cel putin mancarea este excelenta iar preturile f. bune. Tot cam asa am platit si noi atunci, nu mai stiu exact...Hi, hi, ma bucur ca cititi Gazeta!

Oana si Vladutz (2 ianuarie 2005)
Poze cu Vladutz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kris spune:

Bubu, ,

albume foto
Kris si Bianca Maria (26.01.2005) ora 14.00

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Witchie spune:

Am fost la mare si la tara la bunici. Poze:
www.dropshots.com/witchie" target="_blank"> aici .

Anda, mama Irinei
domnisoara Irina
Ca'caa'uu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Anda, f. frumos la bunici! De la mare nu ai poze?

Vlad a ramas "setat" pe ceasul de la mare, adica se trezeste f. devreme, ieri la 6:30 iar azi la 7:30 , sper sa-si revina si sa se trezeasca pe la 8:30 cum facea de obicei.
Eu ieri am fost gospodina, m-a ajutat si sotul si am facut zarzavaturi pt. ciorbe pt. la iarna si am copt vinete si am pus la congelator. Ce imi place cand incepe sa fie camara plina! Vine toamnaaaaaa!




La multi ani tuturor ce poarta numele de Alexandru si Alexandra!



Oana si Vladutz (2 ianuarie 2005)
Poze cu Vladutz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

'Neata. Ce faceti?

Bubu, bravo, esti harnicuta, nu ca mine care prefer sa mi le cumpar gata facute.

Sa stii ca si Rayan a ramas setat cu trezirea ca in Ro, de fapt, nu exact, dar oricum, mai devreme decat se trezea el aici, mai devreme cu 3 ore, si e groaznic pentru mine, nu ma odhinesc deloc, deoaorece eu dimineata am cel mai bun somn si apoi toata ziua fac treaba, iar el cand se odihneste eu ori fac curatenie, ori calc, ori spal vase.

Anda, dar poze din UK unde sunt ca pe mine alea ma intereseaza? Sa te mai intreb de ce te-ai intors sau n-are rost?
Eu regret acum toate ocaziile mele de a ramane in Germania la care am raspuns ca toanta ca trebuie sa imi termin facultaltea. Doamne, ce-am avut in cap? Nimic, e clar si prostia se plateste.
Sper sa nu fie inca tarziu pentru Germania, ca nu stiu ce ma fac.
Hai ca am deviat, dar ca sa ma reintorc la UK, am visat acum vreo 3 nopti ca ne-am dus acolo. Ce chestie, nu ma vad locuind in Uk, nu pare genul meu, dar cine stie, poate macar sa vizitam, nu m-as supara deloc, dar chiar deloc, din contra.


Iar ma coafeaza copilul asta. Nu stiu de ce mai caut hair stylist cand il am in casa.


pupici

Crinuta si Rayan


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Witchie spune:

Am si de la mare dar sunt pe un cd care nu stiu exact unde e in secunda asta:)

Anda, mama Irinei
domnisoara Irina
Ca'caa'uu

Mergi la inceput