Sa o ajutam pe barbye

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Madana spune:

Fetelor am fost dineauri la BCR si am depus niste banuti in cont. Banii intra in cont instantaneu si poti sa-i depui in numerar direct la casierie, in 2 minute ai terminat. Nu e obligatoriu sa sti sucursala.

Nu cred ca o sa merg la spital, cred ca nu as putea sa-mi retin lacrimile si nu vreau sa o indispun si mai rau pe Mirela dar ma gandesc mereu la ea.

"Cei mai frumosi ghiocei prin maracini se gasesc"

22+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rilbuc1 spune:

quote:
Originally posted by Amely

pt. euro:
RO38RNCB0075058689710002





Eu nu sunt convins ca e corect contul de euro. Primele 2 cifre dupa Ro sunt de control. ar fi trebuit sa nu fie aceleasi ca cele din contul de lei pt ca difera ultima cifra a contului.

Poate gresesc... poate nu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piccaflor spune:

Pina la urma am optat pt Money Gram si am trimis si eu acum niste bani...i-am trimis Lianei (careia ii multumesc din suflet)...ii va pune ea in contul Mirelei...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancamironiuc spune:

Anca Wish, Sun Smile, Danylao, la ce ora mergeti vineri? Vorbisem deja cu Amely dar pentru mine este camn tarziu la 18.00. Eu pot veni orcand mai devreme de 18.00. Pot sa vin cu voi?

POZE: EMANUEL, LA MARE,MAMININA,MOTI, CASUTA,FLORI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anca Wish spune:

Sigur, Anca. La ora 15:00 voi fi in fata spitalului. E bine pentru tine???



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madana spune:

Fetelor tot uitandu-ma pe net si cautand informatii despre celulele astea stem am dat peste un articol interesant.

http://www.evz.ro/article.php?artid=268308

Este prima data cand se intampla in Romania ca o mamica sa se gandeasca sa preleveze o portiune din cordonul ombilical al copilului si sa-l tina "la rece" in cazul in care copilul ei pateste ceva.

Ma gandesc ca e o informatie care o sa-i foloseasca Mirelei, cand o sa aiba nevoie de celule stem.


"Cei mai frumosi ghiocei prin maracini se gasesc"

22+ cu Bianca-Cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Miramar spune:

Mirela, Dumnezeu sa-ti dea putere sa treci si peste necazul asta!

Desi nu te cunosc din descrierile celorlalte fete reiese ca esti o persoana extraordinara. Ma rog pentru tine si-ti urez sanatate si voi incerca sa te ajut cum pot!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rilbuc1 spune:

CONTUL IBAN IN EURO ESTE ERONAT. Am gasit un site unde se poate verifica daca e corect sau nu.

www.valute.ro/validare-cod-IBAN.php" target="_blank">http://www.valute.ro/validare-cod-IBAN.php



http://community.webshots.com/user/rilbuc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns X-ray spune:

maine ajung la banca si eu
sa o incurajati si pe sora ei si pe familie .nici nu ma pot gandi prin ce trec si ei.dar mai ales pe ea.este speranta!
tratamentul cu celule stem este foarte eficace in foarte multe afectiuni.eu deja ma interesez in ungaria mai exact Budapesta. trebuie sa aflu daca este banca cu celule stem criogenate.stiu sigur ca e in slovacia.eu sunt doar o "aspiranta"dar ma interesez pt viitor, daca raman insarcinata, chiar vreau sa fac interventia mai ales pt viitorul bb-ului si uite , nu se stie niciodata cine are nevoie.in momentul cand este stabila mirela,mai adica a trecut si peste problemele cu splina si a scapat de edemul pulmonar,abia atunci se pune problema unei interventii la coloana.cred totusi dupa cum m-am interesat ca cei mai tari sunt chinezii.
va rog sa o incurajati si din partea noastra ,a celor care nu ajungem sa-i spunem personal.si sa nu uite:
EXISTA SPERANTA!
Ps nu are nimeni un laptop cu un modem portabil sa se conecteze putin la noi sa vada ca nu e singura?

alina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelapriboi spune:

alina.a buna ideea cu laptopul .Eu o sa-l iau cu mine duminica pentru ca am conectare cu telefonul mobil.Sper sa si reusesc conectarea.


ANGELA

Mergi la inceput