Copilasi dragalasi nov-dec 04 (129)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danette spune:

Miha.. e super fain pushtiu' tau cum danseaza pe Alex. Ungureanu!

Dana & Iris 1,8 ani


God is in details...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danette spune:

Onitzo... hai ca daca nimeni din Bucuresti nu-i pe faza... iti zic eu restaurante:

Trattoria il Calcio

adresa este Drumul Taberei 32
si la 0722-886151 poti sa suni pentru rezervare.

sau...
La Fattoria
Soseaua Nordului nr. 7-9, Parc Herastrau, sector 1
Tel.: 031-1046 338, 0729-994 995

sau ...mai bine uita-te aici:
http://www.util21.ro/relaxare/restaurant-B-italian.htm

hmmm... acum mi-e pofta si mie de o lasagna adevarata...


Dana & Iris 1,9 ani


God is in details...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

buna fetelor,
noi iar avem otita daca va vine sa credeti
ieri incepuse ruxi sa planga iar asa din orice si am intrebat-o de ce plange si a dus manutza la urechiuhsaam fugit imediat la camera de garda...conlcuzia...otitacica a prins deja o sensibilitate si cum ii mai iese un dintisor, cum o mai trage putin curentul sau mai stiu eu ce...poc si otita la ureche...asa ca acum iar suntem pe antibiotic...azi vad ca a fost super vioaie, nu a mai plans chiar delok nici macar suparacioasa nu a fost...febra nu a facut...deci sa speram ca mergem spre bine...dar totusi ma intreb...ce sa facem ca sa scapam de nebunia asta? polipi a zis ca nu are...nu stiu ce sa mai zic...doar ma rog la Dumnezeu ca de fiecare data sa o descoperim la timp si sa nu-i afecteze auzul.
va pup pe toate, sa auzim numai de bine

monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FELIS spune:

MONICA... sanatate multa... imi pare rau ca Ruxi a devenit sensibila, bine macar ca azi nu a mai durut-o mititicasi ma bucur ca a inceput sa spunamacar ce o doare, asa macar stii si tu, nu "bajbai" pana sa dai de cauza

MIHA... am vazut filmuletul... si mi s-a facut dor de al meu dansator... care doar ca nu sta singur in picioruse.... ca de dansat danseaza in orice pozitie muzica sa fie

Felis si Mihai-Cristian (06.12.04)
ianuarie 2006,februarie 2006, motz, martie 06 aprilie 06, mai 06,iunie 06,iul-aug 06....
a adormit singurel
"Caracterul fara inteligentza poate mult, dar inteligentza fara caracter nu valoreaza nimic" Cicero

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreap spune:

Chiar asa Felis..pe unde umblati fetelor?????
Monica,sanatate multa lui Ruxi si pupici la urechiusa bolnava
Miha..... pustiul tau!
Eu sunt mai bine,mana nu mai e asa umflata,am luat niste antialergice si se pare ca sunt pe drumul cel bun.Mariuca e bine,la fel de nebunica cum stiti,vorbareata din cale afara..ba chiar spune si lucruri interzise..recunosc ca e vina mea si alui tati,ca la volan mai scapam si cate o vorba "colorata".Acum sutn la faza cu ignoratul cand spune....dar pe ea o amuza si continua sa spuna pana cand reusesc sa-i distrag atentia.Trebuie sa ma controlez ceva mai bine....
Pupici si o zi buna

POZE
Jupiter,Iulie 2006
Andreea si Mariuca(7.11.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danette spune:

Pun si eu cateva poze mai noi cu Iris si cu mine (mi-am schimbat culoarea la par).. de aici: http://community.webshots.com/photo/552866073/2945665770041392996qmYouB

Dana & Iris 1,9 ani


God is in details...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aime spune:

Dana asa cum ti-am zis nu te fa chiar repede blondina, ca esti tare frumoasa asa . Iris seamana asa de bine cu tine, gura, expresia fetei, totul....si imi place cu codite, e asa dulcica. va pupam dulce dulce

Andreea si eu ma intreb pe unde or umbla fetele astea...cand sa mai schimbam o vorba....nu e nimeni pe aici. Sper sa nu ne "dizolvam" , ar fi pacat. Vorbaretei tale un

Si Vladut a inceput sa vorbeasca mai mult, nu ca Mariuca (deh, noi fetele...) da' in top e Daduuuutz (Vladut), Ditza (Ghita, a Cleopatrei), niu-niu-niu (nu-nu-nu), cred ca e etapa negarii si inca multe altele. aaaaa, sa ne laudam stim sa spunem litere, daca tati ni le scrie pe tablita de tipar, stie destul de multe, si nu am insistat, le-a prins din zbor, litera preferata O si E.

aime si Vladimir

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eveline spune:

Danette, subscriu la ce a spus Aime....mai stai asa, te prinde foarte bine nuanta asta.
Cat despre Iris, ce sa mai spun...o papusa...

Ana si Bianca-iubita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

buna fetelor,
va multumesc pentru gandurile voastre bune, ruxi chiar se simte f bine, nu-mi vine sa cred ca nu o doare nimic, Doamne ajuta sa scapam repede si fara recidiva(cum a fost la alex0 de aceea luam cumintele medicamentele.
danette, iris este o papushicasi tie iti sta superfara cele 6 kg si satena...tati are de ce sa fie mandru
andreap, ma bucur ca esti mai bine...mariuca cred ca e si mai dulce atunci cand spune prostioare
cuscritzavoi sunteti bine?, mai dati si voi un semn de viatza
va pup pe toate si pe copilashi

ps si noi ne-am tuns si ne-am frezat amandoua(scurt si modern) si contrar asteptarilor d-ra ruxi a fost fff cumintitca

monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns onitza spune:

Hellooooooo!!! ce mai fac fetele??? vad ca numai bine...
DANETTE, am vazut si eu poze cu don'sorica IRIS!! USPERBEEE POZELE!!! ii sta frumos tare cu codite!!!
AIME, pupam pe Vladutz care stie pe O si pe E!! bravo Vladut!

In seara asta mergem la Restaurantul "la Papi" sa serbam pe tati care implineste pe 1 septembrie 29 de ani...ca e ultima seara in doi! am inteles ca au niste salate grozave acolo! e singurul lucru pe care imi permit as il comand, ca sa nu afecteze cat de cat siluetei!

PAXELA, cum a fost la tara? ce mai zice/face vorbaretul de Silviu? sarcina cum merge?

ANDREAP, cand ati fost ultima data la mare, spuneai ca apa era calda, parca, nu??? am maivrea si noi o data macar....dar la cum se arata vremea...
Maine mergem si noi la Paul, am vorbit in foecare zi cu mama. se pare ca i-a mai scos Paul ceva fire albe in plus, nu vrea sa manance mai deloc, mai ales pranzul, care se lasa de foecare data cu si mai nou cu ...nu stiu ce sa mai zic...mi-e cam groaza cand ne-om intoarce acasa si sa il vad cum plange doar cand vede lingurita...paine mananaca la greu, cu branzica topita, cu unt si gem, dar pranzul ..nu!

Onitza si Paul Constantin (28.11.2004)

POZICI LA SLANIC - BAIA BACIULUI

Mergi la inceput