De ce nu apar toate pozele in Galeria eroilor

De ce nu apar toate pozele in Galeria eroilor | Autor: nikko

Link direct la acest mesaj

Eu am trimis in 23.03.2003 un e-mail cu poza fetitei mele pt Galeria eroilor dar nici in ziua de azi nu a aparut. De atunci am mai trimis inca 3 e-mailuri. De ce anume e nevoie ca poza fetitei sa apara in Galerie? De mita? Nu m-ar mira e specific romanilor.
Mi se pare inadmisibil. Eu sincer am crezut ca acest site e construit si sustinut de oameni seriosi dar vad ca m-am inselat.
Daca tot nu puneti poza in Galerie macar nu scrieti pe pagina principala:Trimite poza copilului tau [aici] si poate deveni eroul nostru.
In plus am mai trimis si un e-mail la info ca sa cer lamuriri dar nu mi-a raspuns nimeni.
Inca o intrebare:dupa ce selectati cate zile sta o poza pe pagina principala?

Sper ca acest mesaj va avea ecou.

Nikko si Ioana

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Veve spune:

Mai Nikko,nu te-nfierbanta fara motiv.Prima conditie ca poza sa fie aleasa este calitatea imaginii.Apoi gandeste-te ca zilnic se primesc sute de fotografii,sunt mii de membri si o poza sta o saptaman pe prima pagina;e imposibil ca fiecare poza primita sa fie postata pe prima pagina.Asta este!Daca te consoleaza cu ceva,eu sunt membra de aproape doi anisori si n-am avut poza copilului pe prima pagina.Daca n-am talent fotografic,ce sa fac?!?!?Hai nu te supara si mai incearca!Perseverenta e mama reusiteI!

PS De ce nu pui poza in pagina personala?


Irina & Veve cea cumintzica foc!
Pestii se prind cu undita, iar oamenii cu vorba." (Shakespeare)

Mergi la inceput