Clipe din trairile sufletelor noastre...(10)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Gata,m-am hotarat:plec la Casoca!
Argumente pro:
1.Ma intilnesc cu Alma2.Gasesc linistea pe care n-o gasesc la mare
3.Nu e atit de departe
4.La mare am fost deja 9 zile anul asta
Am facut rezervarea deja,simbata plec!

Marce,gasim un week-end sa mergem si cu toate,cu Miha,cu Alma,cu Cati,cu Gabi,cu toate care vor sa mai vina....

Cati,hai mama,nu ne spui nimic daca ti-ai revenit cu netul? La multi ani pt.Raducu,sa fie sanatos,sa fiti fericiti amandoi si sa te bucuri de el.Pupa baiatul din partea mea!

Ma duc sa mai citesc cite ceva,ca pe seara merg cu Di la proba si as vrea sa mai cos niste paiete pe toaleta aia,pe care o voi poza cind va fi gata!S-o vedeti si sa va imbolnaviti! Nah!

BRENDA

"COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI"
http://community.webshots.com/user/brendamitran

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

mey.......danim,tu esti responsabila cu frigul asta?

BRENDA

Cu dedicatie:
"E o mare nenorocire de a nu avea destul spirit pentru a vorbi ce trebuie si nici destula minte pentru a tacea.Iata principiul impertinentei." (la Bruyere)

http://community.webshots.com/user/brendamitran

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danim spune:

aci sunt 20 de grade !!!! adica IDEAL !!!!

pai cu tine nu mai shtie omu' ce sa-ti trimita :) cind e prea cald...cind e prea frig....
da' o sa am grija cind pleci la munte sa fie fain :) cite grade sa fie? ca ploaie nu mai trimit :)
io tre sa muncesc.... :(

io

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

mey,daca-s 25 e super fain......ai grija sa fie de simbata pina marti......
la Balea lac a nins...............
Da' zic astia ca la Balea ninge in orice luna a anului....

BRENDA

Cu dedicatie:
"E o mare nenorocire de a nu avea destul spirit pentru a vorbi ce trebuie si nici destula minte pentru a tacea.Iata principiul impertinentei." (la Bruyere)
http://community.webshots.com/user/brendamitran

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danim spune:

gata am dat comanda de vreme faina in weekend :)

ai terminat rochitza? sa-mi trimitzi poze.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

ohooooooooo.........abia o infima parte.....dureaza mult pina cosi paietele alea minuscule,e munca,nu gluma! Plus ca bustiera e inca la croitoreasa,eu am doar fusta....dar cind e gata,sigur fac poze!
Pai,buna dimineatza! Astazi cind m-am trezit am simtit toamna,chiar era o atmosfera cum numai toamna poate fi.....hmmmmmm......cit am plins dupa racoare,dar toamna e taaaaare urit!

BRENDA

Cu dedicatie:
"E o mare nenorocire de a nu avea destul spirit pentru a vorbi ce trebuie si nici destula minte pentru a tacea.Iata principiul impertinentei." (la Bruyere)
http://community.webshots.com/user/brendamitran

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Miha68 spune:

'Na ziua feteleeeeeeeeee!!!
Uite ca in sfarsit mi-am pus si eu net la mine in birou si mai pot sa intru asa din cand in cand, ca mai si treaba adicatelea... da' macar las messu deschis si mai schimbam o vorbulita cand se poate

Fetele, sper ca daca a venit frigu' mai iesim si noi asa cateodata printr-un parc, pen' ca eu tre' sa-i arat Theei toamna, iarna, s.a.m.d.
Eu una sunt comoda de nu ma-ntrebati insa am planuri mari, vreau sa slabesc 10kg pana in decembrie, ca vreau sa-mi pun hainutele mele de dinainte de "burtica" ... si sa fiu si io dom'le mai supla de Craciun. Asa ca musai sa merg pe jos dar asta inseamna ca doar daca merg prin parcuri pt ca altfel nu ma dau jos din masina

Denisa mea e plecata la Timisoara la o conferinta de tineret care tine 3 zile, asa ca eu sunt cu mama si cu Thea acasa ... ne destrabalam fara ea

In rest ce sa va zic, la serviciu s-au mai potolit toate pt ca am avut ieri sedinta si am clarificat tot ce era de clarificat, mi-a zis o tipa ca o sa le ia ceva timp sa "digere" schimbarile si nu se referea la program ci la mine... da' pe mine s-ar putea sa nu ma "digere" niciodata

Hai ca m-apuc si eu de un pic de treaba, asa de control!
Va pupic pe toate! O zi super s-aveti!


http://community.webshots.com/myphotos?action=viewAllPhotos&albumID=551495382&security=QBXWWP

Mihaela, Denisa(3.01.1992) si Thea (2.01.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Mihaaaaaaa,bine ai revenit!
Deci se tinura de cuvint cu netul,e bine,ca acum ne vedem mai des....
Ridic doua degete pt.plimbarile in parc....imi spui cind vrei si o comitem de cite ori vrei.In acest week-end fug o tzara prin muntzi....

BRENDA

Cu dedicatie:
"E o mare nenorocire de a nu avea destul spirit pentru a vorbi ce trebuie si nici destula minte pentru a tacea.Iata principiul impertinentei." (la Bruyere)
http://community.webshots.com/user/brendamitran

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alma spune:

Am studiat prognoza pe urmatoarele zile si de sambata se anunta peste 25 de grade si tine asa pana joi. Se pare ca aveti noroc... Sa va luat insa si ceva haine groase, ca dimineata si seara oricum e racoare.
Diana a fost cam dezamagita cand a auzit ca plimbarea e doar de o zi, sa vedem daca o putem face de doua .

Miha, bine ai revenit, dupa atata absenta! Sa nu te mai stresezi cu colege, uscaturi sunt peste tot. Bine ca ai net, sa ne mai auzim cand ai timp... Ai planuri mari pentru sarbatori? Ca la o asa silueta se impune si o locatie pe masura .

Danim, tu esti responsabila cu starea vremii? Ril vad ca a abandonat corabia, cine mai face cafeaua?

poze de la mare

poze de la munte

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danim spune:

se pare ca da :) daca e frumos afara, daca nu, inseamna ca am pus adresa gresit da' imi repar repede greseala :)

aici o sa ploua in week-end, dar cum eu nu am nici un plan nu ma supar. voi sa aveti fun :)

ieri am avut o zi tare productiva. mi-am dus odrasla la dentist ca sa-i incerce aparatul. ieri a fost numai un test sa vada daca masura care au luat-o la inceput mai e valabila si acum trebuie sa-l comande din State (sper sa-mi acope asigurarea macar o parte din cost). mi-am spalat masina si pe dinafara si pe dinauntru ca aveam numai biscuiti si pufuletzi pe jos....mi-am curatzat si bucataria si mi-am scos si copilele afara cu bicicletele....

Alma, mi-ai luat-o inainte cu plingerea despre lipsa cafelei :) pai se poate Ril? ne-ai uitat ???

Mergi la inceput