FIV 82

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Sheritra spune:

Pe mine m-ati uitat ? Fac si eu FIV la toamna, nu stiu luna inca.
Liana, te imbratisez strans si tot succesul din lume al tau sa fie.
Lachi, prin simpatie, a inceput sa-mi cada parul si mie. Trimite-mi reteta maclavaisului de ou cu ulei te rog, sa ma fac codana la loc.
Bafta la toata lumea!

Sheritra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kariris spune:

Dragele mele,
Multumesc pt PM-uri si sfaturi, dar nu vreau sa va dezamagesc...le stiam de mult! Ulei de masline folosesc oricum saptamanal la sfarsit de saptamana cam 2 ore dupa care ma spal; folosesc si galbenus de ou cam de 2 ori/luna; am apelat chiar si la usturoi...ala a dat cele mai bune rezultate, in afara de faptul ca luni de zile dupa o aplicare, daca ma prindea vreo ploaie se tineau cainii vagabonzi dupa mine ca dupa o tava cu mici!
E distrus si singura rezolvare e "taiatul raului de la radacina" ceea ce se va materializa azi la ora 15! O sa va scriu dupa aceea sa va spun daca mi-am taiat si venele....

Liana niciodata nu am avut probleme de genul asta la frontiera... sper sa nu avem nici acum! de fapt nici nu vad de ce s-ar putea intampla asa ceva!

Tuturor fetelor care se pregatesc de fiv in toamna, muuultaaa BAFTAAA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Buna fetelor.

Ma prind si eu de manuta cu Lachi, ca si eu ma lupt cu caderea parului. Eu folosesc o masca de regenerare de la loreal si cam atat. Am incercat sa iau o data Revalid, dar inafara de faptul ca-mi ramaneau in gat, nu m-au ajutat prea mult!
Sheri si Liana, dragutzelor, nu v-am uitat, scuze! dar m-am gandit ca nu stiti inca data exacta cand intrati in tratament si de-aia nu v-am mentionat! eu sper din toata inima sa ajungeti cat mai repede sa faceti FIV-ul!
Cami, ce ma bucur ca ni te alaturi din nou si trebuie sa reusim de data asta!
Cristinici, ai dreptate, ca la Giulesti dureaza mai mult tratamentul decat la Szeged si probabil ca o sa fim multe si-n octombrie!
Eu una nu-mi doresc decat ca septembrie-octombrie sa aiba cea mai lunga lista de reusite FIV din istoria forumului!!!
Danutza, Ceci, si restul fetelor,!

Imi vine si mie randul... /Pozele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

quote:
Originally posted by andicu

Buna fetelor.

Ma prind si eu de manuta cu Lachi, ca si eu ma lupt cu caderea parului. Eu folosesc o masca de regenerare de la loreal si cam atat. Am incercat sa iau o data Revalid, dar inafara de faptul ca-mi ramaneau in gat, nu m-au ajutat prea mult!tot sper sa-si reivna de la sine, desi ma paste un tuns cat mai curand!
Sheri si Liana, dragutzelor, nu v-am uitat, scuze! dar m-am gandit ca nu stiti inca data exacta cand intrati in tratament si de-aia nu v-am mentionat! eu sper din toata inima sa ajungeti cat mai repede sa faceti FIV-ul!
Cami, ce ma bucur ca ni te alaturi din nou si trebuie sa reusim de data asta!
Cristinici, ai dreptate, ca la Giulesti dureaza mai mult tratamentul decat la Szeged si probabil ca o sa fim multe si-n octombrie!
Eu una nu-mi doresc decat ca septembrie-octombrie sa aiba cea mai lunga lista de reusite FIV din istoria forumului!!!
Danutza, Ceci,Moni,MRL,Meda, Adelia si restul fetelor,!

Imi vine si mie randul... /Pozele mele




Imi vine si mie randul... /Pozele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

eram in trecere..sa va salut

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!


Nasica
"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danita spune:

fetelor cu pobl cu parul : incercati complexul B respectiv drojdie de bere si cereale. mie mi-a cazut f tare dupa menogon ... acum e ok .

pupici si succese + vacanta placuta cine are ;)!
D

BeBelusca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisa73 spune:

Gata fetitelor,am facut metotrexatul si acum Doamne ajuta,poate face vreo minune.Maine dimineata ma duc la eco intr-un loc si seara in alt loc sa fac comparatie intre masuratori.

Cristian - 31 mai 2005 "CEL MAI DULCE PRINT"
Cristian din burtic pana la un anisor
Cristian mot si chelut,poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adelia alin spune:

Fetelor spuneti-mi si mie cum se procedeaza exact ca sa ajung sa fac un fiv la dr.Marinescu.De unde trebuie sa incep si cu cine exact!
Mersic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antosit spune:

Buna fetele!Pt. caderea parului eu am folosit "gaz" (din ala cu, care ma chinuia maicamea in fiecare vacanta cand ma cadoriseam cu...).Acum mi-a intrat in reflex si cel putin o data pe luna imi dau cu gaz iar parul meu sa regenerat si nici nu mai cade.Prin "babe" am auzit ca si motorina ar face minuni in caderea parului dar nu am avut curaj sa incerc!
Denisa Doamne ajuta sa scapi, eu ma rog pt. tine si iti tin pumni!

Anto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisa73 spune:

Multumesc mult antosit,eu nu mai am puterea sa ma rog...

Cristian - 31 mai 2005 "CEL MAI DULCE PRINT"
Cristian din burtic pana la un anisor
Cristian mot si chelut,poze

Mergi la inceput