Economistii

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Economist in Bucuresti, firma privata mica (60 oameni), mai putin decat tine.

Cristina si ghighiloi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kia spune:

economist bucuresti, firma privata, salariu mai mare ca al tau , experienta mai mica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns columbiana spune:


economist, in provincie dar salariat al unei firme din Bucuresti, am avut pina in 2003, aprox.400 euro-in mina+ prime, beneficii de aprox.1-200 euro lunar;
aveam fosti colegi de facultate cu salarii de 1000-1500 euro (sefi-contabili) dar si cu 2-300 euro- bugetari. acolo fiecare plateste cum ii toanca; aici exista o scara bine precizata pe nivele, tipuri de post, care se aplica aproape identic in economie (si aici difera bugetarii-dar invers- au salariile mai mari)

aici am inceput la 25.000$ pe an (in contabilitate), si sper sa ajung la 50-60.000 in 2-3 ani.

http://community.webshots.com/user/vara2006photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miruna28 spune:

multumesc oricum; daca mai aveti informatii....; oricum, nu vorbeam de sefi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonai spune:

Iti pot spune despre prietena mea: economista, Bucuresti, firma privata, facultate absolvita in '99: in urma cu 3 ani 350 dolari, in urma cu 2 ani (alta companie) 550 dolari, astazi (tot la ultima companie, domeniu bancar, a fost promovata si are o echipa in subordine) 900 euro. Foarte important e sa ai si un dram de noroc, ca daca nu nimeresti firma...

Mergi la inceput