Clipe din trairile sufletelor noastre...(9)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Hihihihi......ia mai lasa-ma cu asta cu blondele,ca tu de fapt nici nu esti blonda!

BRENDA

"COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI"
http://community.webshots.com/user/brendamitran

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KUKI spune:

Nu mai sunt, da' am fost cand eram mica.
Si acum, la nevoie reusesc sa ma prefac cu succes ca-s blonda si talamba. Flutur nitel din gene si gata...efect garantat.


Meyyyyy, io glumesc !!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Neatzaaaaaaa!

Trezirea,puturosilor!

Alma vine azi de la mare,moaaaamaaaaaa,ce neagra o fi!

Kuki mama,pe unde lenevesti? Pai asa o sa faci si cind o sa vii la Bucuresti?


BRENDA

"COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI"
http://community.webshots.com/user/brendamitran

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KUKI spune:

Ei, lenevesc pe naiba !
Dupa ce ieri am avut o zi groaznica (prietenii stiu de ce) azi dimineata pe la 5, asa, unde nu a inceput un concert de latraturi chiar sub geamul meu de imi venea sa impusc toti maidanezii, cat imi sunt mie de dragi cateii.

E superb la mine aici, verdeata, pasarele, ca-n padure. Dar si caini...muuuuulti, prea multi. Pe de o parte e bine pentru cei de la parter ca fiind asa izolat, nu se stie niciodata. De fapt am impresia ca vecinii mei chiar hranesc maidanezii astia si ii folosesc pe post de paznici de locuinte. In fine..ideea e ca m-am trezit de la 5 intr-o harmalaie de nedescris, am incercat sa mai dorm dar n-a fost chip si acum ma doare capul de nu vad ce scriu. Offf...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Offffff......si eu te asteptam de pe la 7:30 cu cafeaua,vezi? Daca veneai de atunci,nu te mai durea capul...

BRENDA

"COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI"
http://community.webshots.com/user/brendamitran

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KUKI spune:

Hai Franta !!!!

Deja e 1-0. Zidane, dargul de el, nu se dezminte.

Eu am fost cu Cati in oras la un suculet, respectiv o bericica. Frumos, mai vreau...

Alma, te-ai intors? Cum a fost?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KUKI spune:

Doamne, ce dezamagire gestul lui Zidane !
Incalificabil. Foarte urat...

Am voie sa ma razgandesc? Hai Italia ! Macar au dat dovada de un plus de fair play.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KUKI spune:

Si a fost sa fie Italia...

Uite ca mi-a mai venit si mie randul sa fac cafeaua, ca nu mai apucam de altii dom'le !

Deci cafeaua e servita, numai treziti-va odata !


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Mey,mey,mey.....ce schimbatoare esti.....
Eu am tinut cu Frantza pina in ultima clipa si plingeam alaturi de ei la final...

Am iesit in gradina amenajata de noi in spatele blocului,micul paradis,ne-am scos un tv acolo,si am zbierat din toti rarunchii.Mititeii sfaraiau pe gratar,berica si spritzul(la alegere) erau la rece.....a fost super....

Numai galeria Frantzei a fost cam slaba(eu si sora-mea),ca ceilalti erau cu Italia.

Mi-a parut rau de Zizu,nu prea e genul lui,desi a mai avut cindva o iesire de genul asta,dar in general e considerat fair-play....astept sa aflu ce mama ma-sii i-a putut zice ala,s-a vazut pe reluare ca l-a tocat marunt,in timp ce mergea dupa el.....

In fine,pacat!

O zi minunata va doresc!

BRENDA

"COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI"
http://community.webshots.com/user/brendamitran

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alma spune:

Yellou, yellou! Salut fetele si le pup!
Eu am fost italianca aseara, am prins prelungiri si 11 m . Gestul lui Zidane nu e scuzabil, indiferent ce i-ar fi zis macaronarul...
Brenda, tu ziceai ca-s neagra? Un pic mai colorata, dar neagra nu, ca-mi trebuie vreo 2 saptamani de plaja pentru asta. Diana s-a cam plictisit, nu-i place Neptunul, cica-i mai frumos la Mamaia. N-o mai dadeai dusa din apa, s-a balacit cat e ziulica de lunga (vorba vine, ca n-am stat decat 3-4 ore zilnic pe plaja).
Nimic notabil din punct de vedere masculin, parca ieri doar am vazut ceva-ceva...

In weekend sunt bucuresteanca, punem de-o intalnire?

Mergi la inceput