Toate forumurile Desprecopii.com: liste de discutii  Clubul mamicilor si taticilor singuri

Clipe din trairile sufletelor noastre...(9)

(4 voturi)
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator
Pag. din 30

rilbuc1

570 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui rilbuc1  Trimite mesaj yahoo luirilbuc1 Adauga semn de carte la raspuns Trimite rilbuc1 un Mesaj Privat
quote:
Originally posted by danim

Ril multzam de cafea :). Vezi ca miine e cafeaua in bucatarie, ca programez filtru sa fie gata cind te trezeshti :) Sper ca zahar ai :)Vrei si frishca ? ca tre sa ma duc sa cumpar :)

Da' nu e corect. Eu ti-am adus-o la pat

http://community.webshots.com/user/rilbuc
Mergi la inceput
danim
danim

193 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite danim un Mesaj Privat
pai avind in vedere ca la ora la care ma trezesc io, tu eshti de mult treaz, mi se pare normal.

da' las ca o sa-mi pun ceasu' sa sune si rezolvam si problema asta :)
Mergi la inceput

alma

1324 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite alma un Mesaj Privat
Am ajuns si la sfarsitul saptamanii... Urmeaza weekendul si pot dormi si eu mai mult, yupiii! Greu mai e sa te trezesti dimineata, mai ales dupa concediu.

Ril, numai pentru cafea ai venit pe la noi? Ia zi tu ce mai faci, ce face Vali, se apropie scoala, e nerabdator?

Vad ca ne-am tot imputinat, din gasca de la munte lipsesc Cati, Iulia si Ioana, ce e cu voi fetelor? Mai treceti din cand in cand si pe la noi, cu povesti sau cu ce vreti voi!

Brenda, nu vin in Bucuresti, e vremea urata si vreau sa ma odihnesc, sa mai fac una, alta prin casa. Data viitoare vreau sa va vad, s-o cunosc si pe Marce.

poze de la mare

poze de la munte
Mergi la inceput
brendamitran
brendamitran

4089 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luibrendamitran Adauga semn de carte la raspuns Trimite brendamitran un Mesaj Privat
Alma,nu-i bai.....si eu sint prinsa cu plecarea Dianei,alerg de colo-colo,i-am luat materiale de rochii,fuste si alea,alea,astazi merg sa mai fac ultimele cumparaturi.....si tot asa.Si intr-adevar e si urat,daca e,mergem in parc,la terasa aia super(mai stii?) si daca e urat nu merge.Poate pina atunci reuseste si Marce sa se mai linisteasca cu pregatirile......
Gabi,cum e mami pe acolo? Nu ne mai zici nimic? Vreun neamtz,ceva?
Ril....mey,tu te-ai cam invatat cu servitul la pat,depinde pina unde vrei sa mergi cu asta.....da' cu dragostea tot nu ne spui cum stai?

BRENDA

"COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI"
http://community.webshots.com/user/brendamitran
Mergi la inceput

rilbuc1

570 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui rilbuc1  Trimite mesaj yahoo luirilbuc1 Adauga semn de carte la raspuns Trimite rilbuc1 un Mesaj Privat
Cum mai Brenda, ce e rau in a servi si a fi servit la pat cu cafea?

Vali se bucura de vacanta. In timpul zilei il duc la o bona, seara ne facem de cap.

Poate maine plecam la munte . Sper sa nu mai ploua ca m-am saturat de vreme urata cand suntem acolo.

Mergi la inceput
brendamitran
brendamitran

4089 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luibrendamitran Adauga semn de carte la raspuns Trimite brendamitran un Mesaj Privat
....si cu dragostea.......cum stai?

BRENDA

Mergi la inceput
danim
danim

193 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite danim un Mesaj Privat
Cu Iulia am vorbit eu foarte putin pe mess ca era ora de plecat acasa si era ok.

Brenda ai terminat cumparaturile?

Mergi la inceput

rilbuc1

570 Mesaje
Mai brenda, mai bine te-ai uita la o telenovela. Ar fi cat de cat comparabil cu ce ar trebui sa zic eu.

Partea proasta e ca am cam inceput sa ma obisnuiesc asa. Dar e frumoasa viatza de burlac. Mai multe nu mai zic.

Mergi la inceput
brendamitran
brendamitran

4089 Mesaje
mey......nu gust telenovelele nici sa ma pici cu ceara......si daca tot ceea ce ai tu de spus despre tine seamana cu o telenovela,atunci.....da-mi voie sa ma abtin.....
ma bucur ca iulia e bine..... ma bucur pt toata lumea care e bine.....

BRENDA

Mergi la inceput

alma

1324 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite alma un Mesaj Privat
Cand sa scriu si eu aseara, intra pe DC daca poti...
Brenda, cam rar pe mess in ultimele zile, insa te cred, ai de facut bagaje, de prelucrat fata, de petrecut timp cu ea pentru o saptamana... Ar fi fost frumoasa o plimbare prin IOR, nu-i asa? Mai bine veneam, a fost vreme buna, dar mai puteam eu sa dorm pana la 10 ?

poze de la mare

poze de la munte
Mergi la inceput
Pag. din 30 Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Subiect inchis
Mergi la:
Forum DC © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com