Clipe din trairile sufletelor noastre...(9)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns KUKI spune:

Buna dimineata, copii ! Cafeaua e gata.

Brenda, succes la concurs. Tinem pumnii !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabibarta spune:

Brenda, bafta!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxane spune:

'mneatza, 'mneatza
O zi minunata sa aveti si Brenda tinem pumnii.
Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Miha68 spune:

Buna fetele!!

Iulia, mercic , inca n-am inceput doar ca ma gandesc eu ca din moment ce mi-a zis sefa de acolo "felicitari pt job" e de bun augur! Si mare dreptate ai cu grijile, ma bucur enorm si parca nici nu reusesc sa-i multumesc lui Dzeu suficient ca m-am descurcat ok pana acum fara sa cer nimic nimanui si fara sa fac vreun compromis!

Brenda, mult succes! Am eu un sentiment ca o sa reusesti! Si poate iesim la un suc sa sarbatorim... ma rog, tu o bere rece daca vrei ca eu mi-s soferita si mamica de bb mic asa ca deocamdata numa' suculete pt mine

Pupici optimisti pt toate fetele care trec prin momente mai grele... o sa fie bine! Credeti-ma pe cuvant

O zi buna la toata lumea!

http://community.webshots.com/myphotos?action=viewAllPhotos&albumID=551495382&security=QBXWWP

Mihaela, Denisa(3.01.1992) si Thea (2.01.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alma spune:

Scrisesem si eu ceva de dimineata, numai ca a picat netul chiar cand am apasat "trimite". Chiar daca nu s-a vazut, eu am tinut pumnii Brendei, sper sa fi luat promovarea si sa sarbatorim sambata.

Gabi, curaj! Nu poate fi mai greu decat pana acum. Si daca isi pune problema sa ia un baiat ca sa nu plateasca pensie, n-ai pierdut decat un sot egoist.

Miha, felicitari pentru toate realizarile! Si mult succes in noul job, cred ca tu esti aleasa.

Iulia, pana duminica te relaxezi, mai iesi la o plimbare in parc sau pui monopol pe calculator. Sau si mai bine, dai o fuga in Bucuresti...

Lucian, tu nu spui prezent la intalnire?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabibarta spune:

Alma, multumesc!
Oricum stiam ca e egoist, ba mai mult, e tare materialist! El nici acum n-a realizat ca n-am glumit cu tot divortul... Nu ma ia in serios din pacate:(


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Seara buna....pt.cine-i buna....
Examenul nu l-am luat si,colac peste pupaza,Diana de aseara nu-mi iese din febra 39.
A luat un virus se pare de la prietenii de bloc,sper sa nu treaca prin ce au trecut si ei,ca ei au patit-o rau de tot.Cert este ca febra nu scade de aseara decit 1-2 ore dupa care revine in fortza,nu mai jos de 39.Acum a intrat sa faca o baie fierbinte dupa ce toata seara si-a lungit gitul pe geam dupa copiii de afara....
Maine sint libera,dar o sa stau linga ea.
Miha,pai am inteles de la Alma ca ne intilnim toate 3,eventual si cu She,o s-o sun in seara asta.
Ramane sa tinem legatura si,in principiu,ramane pe simbata.
Va pup pe toate!

BRENDA

"COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI"
http://community.webshots.com/user/brendamitran

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Meeeeeeyyyyy,da' nu face nimeni cafeaua in casa asta?
Nu mai poate omul sa aiba treaba sau sa fie bolnav,ca nimeni nu se mai ocupa de asta......
Da' de baut o bezti? Ca am facut-o tot eu,uite,v-o las aici.....
O zi buna sa aveti.
Cati.......e pe malul marii

BRENDA

"COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI"
http://community.webshots.com/user/brendamitran

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KUKI spune:

Recunosc cu rusine ca n-am facut cafeaua.
Da' ma ofer voluntar sa spal vasele

Mi-l imaginez pe Raducu cu sepcutza si cu funduletul gol, jucandu-se cu lopatica in nisip. Dragul de el...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Pai tu facusi cafeaua la alta bucatarie.....n-aveai cum s-o faci si aici....

BRENDA

"COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI"
http://community.webshots.com/user/brendamitran

Mergi la inceput