Clipe din trairile sufletelor noastre...(9)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabibarta spune:

Mersi Iulia, io-s vesela!!!!
Insa mi-e groaza de lupta, el vrea un copil doar sa nu plateasca pensie alimentara. Aseara mi-a spus ca o sa-mi nenorocesc copiii cu divortul. Asta fiind varianta lui. Sa vedeti cealalta varianta: Robert m-a intrebat tocmai ieri de ce nu divortez de tati. I-am spus ca daca o lasa in pace pe Lili, promit si eu ca divortez. Aseara cand a ajuns mama acasa Robert tare fericit i-a soptit la ureche: "Buni, am un secret: a spus mami ca daca vom fi cuminti, va divorta!" No comment...
Ma bucur pt. tine ca sefa ta nu-ti sta calare pe cap:)))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxane spune:

Gabi draga..bine ai venit printre puternicile mamici singure. Eu tot zic de cand am divortat ca totul in viata se intampla cu un scop...si am ajuns la concluzia ca asa este.
Iti doresc putere sa mergi mai departe si pt ca esti o puternica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabibarta spune:

quote:
Originally posted by Roxane

Gabi draga..bine ai venit printre puternicile mamici singure. Eu tot zic de cand am divortat ca totul in viata se intampla cu un scop...si am ajuns la concluzia ca asa este.
Iti doresc putere sa mergi mai departe si pt ca esti o puternica

mamica Roxana cu Carla capritza



multumesc Roxana!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danim spune:

She, ia povesteshte-ne ziua de ieri sa ridem si noi, ca mie chiar mi-ar prinde bine. Ca azi n-am avut umbrela si in drum de la parcare la metrou a inceput o ploaie, de am ajuns la munca uda fleashca.

Iulia, ce bine de tine :) a mea e inca aici :( si m-a pus sa scriu documentatie :(

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Miha68 spune:

Fetelor, va pup pe toate , uite ca am reusit sa mai intru sa va vad, sa va spun c-am terminat cu practica, cu bursa aia la care ma inscrisesem, acum astept doar sa-mi trimita diploma si ... se pare ca de luni o sa incep serviciul!
Ce e bine e ca mama e la mine si o sa stea pana pe la sf lunii august, iar din septembrie o sa platesc un babysitter deci totul va fi bine!

Ca sa fie treaba oabla am inceput si diversificarea si abia mananca cate-un picut asa, tot lapticu' de la mami e baza dar trebuie sa se obisnuiasca pt ca n-are incotro. Ce e bine e ca voi avea suficienti bani sa le cumpar la amandoua tot ce au nevoie

V-am citit, am vaz't ca v-ati plimbat pe la mare, Iulia s-a mutat la casuta ei... felicitari! Au venit fete noi, va pup si pe voi
Eu cred ca abia la anul viitor o sa plec pe undeva, dar nu ma plang, eu plec mai greu de-acasa, pt mine mare relaxare e sa merg intr-un parc si cand ma plictisesc sa vin fuguta acasa unde e cel mai bine si unde stau cum vreau!

Pe unde e intalneala si cand?
Daca e sambata vin si eu sa va vad

Miha

http://community.webshots.com/myphotos?action=viewAllPhotos&albumID=551495382&security=QBXWWP

Mihaela, Denisa(3.01.1992) si Thea (2.01.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KUKI spune:

Eiiii...uite ca s-a reintregit gashca.
Bine ai revenit, Miha, ti-am simtit lipsa. Si mai ales felicitari pentru job. Se pare ca au inceput sa se mai risipeasca din grijile tale, uite-asa incet, incet se aseaza lucrurile pe fagasul cel bun.

Am avut o zi obositoare, culmea nu la serviciu, ci dupa. Maine e ziua prietenei mele si am alergat tot orasul dupa un cadou anume si tare greu am gasit ce cautam. Acum abia astept sa-i vad reactia si nu mai am rabdare pana maine, cred ca fac un dus si dau o fuga pana la ea.

De maine pana duminica sunt singura acasa. Cris pleaca la Iasi la tatal lui. Asa ca mi-as face de cap, da' n-am cu cine. Deci am sa fiu cuminte.

Pup fetele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rilbuc1 spune:

Ma bate gandul sa-mi fac o delegatie la Galati pana duminica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KUKI spune:

quote:
Originally posted by rilbuc1

Ma bate gandul sa-mi fac o delegatie la Galati pana duminica



Ia te uita cine trage cu ochiul pe gaura cheii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Miha,chiar ma intrebam......pe unde ai disparut?
Daca mai iesi prin parc,da un tzignal,ca vin si io,si mie tare-mi place in sanul naturii....

She,buna treaba,de regula prieteniile astea infiripate ad-hoc,sint cele mai trainice,caci daca te intelegi cu cineva,si il placi,si te place,si se simte si un pic de suflet in asta,se simte din prima.....
Mmmmmmmmmm.....un chef la tzara.....ce bine suna! Hai,ca poate ne vedem in week-end......

Maine am un examen de promovare,am tras azi toata ziua sa invatz,sper sa reusesc,ca am mai ratat unul.De data asta il dau pt.sectorul operativ,m-am reprofilat(uz de arma,paza si detentie,alea,alea....).Am emotii,ca e ceva bataie pe locuri....uffff.....nu vreau sa ma mai gindesc.Tineti-mi pumnii!

Alma,ne vedem,da?

Seara buna si o zi minunata maine,nu cred ca va fac cafeaua,ca ma trezesc din timp,sa mai citesc cate ceva....

BRENDA

"COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI"
http://community.webshots.com/user/brendamitran

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rilbuc1 spune:

Noapte buna, copii

Mergi la inceput