Toate forumurile Desprecopii.com: liste de discutii  Clubul mamicilor si taticilor singuri

Clipe din trairile sufletelor noastre...(9)

(4 voturi)
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator
Pag. din 30
gabibarta
gabibarta

3438 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Apasa aici pentru MSN MSG. a lui gabibarta  Trimite mesaj yahoo luigabibarta Adauga semn de carte la raspuns Trimite gabibarta un Mesaj Privat
Mersi Iulia, io-s vesela!!!!
Insa mi-e groaza de lupta, el vrea un copil doar sa nu plateasca pensie alimentara. Aseara mi-a spus ca o sa-mi nenorocesc copiii cu divortul. Asta fiind varianta lui. Sa vedeti cealalta varianta: Robert m-a intrebat tocmai ieri de ce nu divortez de tati. I-am spus ca daca o lasa in pace pe Lili, promit si eu ca divortez. Aseara cand a ajuns mama acasa Robert tare fericit i-a soptit la ureche: "Buni, am un secret: a spus mami ca daca vom fi cuminti, va divorta!" No comment...
Ma bucur pt. tine ca sefa ta nu-ti sta calare pe cap:)))

Gabi+Robert 20.05.1997Lili 17.05.2002
pozici poze noi
Mergi la inceput
Roxane
Roxane

191 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Roxane un Mesaj Privat
Gabi draga..bine ai venit printre puternicile mamici singure. Eu tot zic de cand am divortat ca totul in viata se intampla cu un scop...si am ajuns la concluzia ca asa este.
Iti doresc putere sa mergi mai departe si pt ca esti o puternica

mamica Roxana cu Carla capritza
Mergi la inceput
gabibarta
gabibarta

3438 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Apasa aici pentru MSN MSG. a lui gabibarta  Trimite mesaj yahoo luigabibarta Adauga semn de carte la raspuns Trimite gabibarta un Mesaj Privat
quote:
Originally posted by Roxane

Gabi draga..bine ai venit printre puternicile mamici singure. Eu tot zic de cand am divortat ca totul in viata se intampla cu un scop...si am ajuns la concluzia ca asa este.
Iti doresc putere sa mergi mai departe si pt ca esti o puternica

mamica Roxana cu Carla capritza

multumesc Roxana!

Gabi+Robert 20.05.1997Lili 17.05.2002
pozici poze noi
Mergi la inceput
danim
danim

193 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite danim un Mesaj Privat
She, ia povesteshte-ne ziua de ieri sa ridem si noi, ca mie chiar mi-ar prinde bine. Ca azi n-am avut umbrela si in drum de la parcare la metrou a inceput o ploaie, de am ajuns la munca uda fleashca.

Iulia, ce bine de tine :) a mea e inca aici :( si m-a pus sa scriu documentatie :(
Mergi la inceput
Miha68
Miha68

162 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui Miha68  Trimite mesaj yahoo luiMiha68 Adauga semn de carte la raspuns
Fetelor, va pup pe toate , uite ca am reusit sa mai intru sa va vad, sa va spun c-am terminat cu practica, cu bursa aia la care ma inscrisesem, acum astept doar sa-mi trimita diploma si ... se pare ca de luni o sa incep serviciul!
Ce e bine e ca mama e la mine si o sa stea pana pe la sf lunii august, iar din septembrie o sa platesc un babysitter deci totul va fi bine!

Ca sa fie treaba oabla am inceput si diversificarea si abia mananca cate-un picut asa, tot lapticu' de la mami e baza dar trebuie sa se obisnuiasca pt ca n-are incotro. Ce e bine e ca voi avea suficienti bani sa le cumpar la amandoua tot ce au nevoie

V-am citit, am vaz't ca v-ati plimbat pe la mare, Iulia s-a mutat la casuta ei... felicitari! Au venit fete noi, va pup si pe voi
Eu cred ca abia la anul viitor o sa plec pe undeva, dar nu ma plang, eu plec mai greu de-acasa, pt mine mare relaxare e sa merg intr-un parc si cand ma plictisesc sa vin fuguta acasa unde e cel mai bine si unde stau cum vreau!

Pe unde e intalneala si cand?
Daca e sambata vin si eu sa va vad

Miha

http://community.webshots.com/myphotos?action=viewAllPhotos&albumID=551495382&security=QBXWWP

Mihaela, Denisa(3.01.1992) si Thea (2.01.2006)
Mergi la inceput
KUKI
KUKI

2031 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite KUKI un Mesaj Privat
Eiiii...uite ca s-a reintregit gashca.
Bine ai revenit, Miha, ti-am simtit lipsa. Si mai ales felicitari pentru job. Se pare ca au inceput sa se mai risipeasca din grijile tale, uite-asa incet, incet se aseaza lucrurile pe fagasul cel bun.

Am avut o zi obositoare, culmea nu la serviciu, ci dupa. Maine e ziua prietenei mele si am alergat tot orasul dupa un cadou anume si tare greu am gasit ce cautam. Acum abia astept sa-i vad reactia si nu mai am rabdare pana maine, cred ca fac un dus si dau o fuga pana la ea.

De maine pana duminica sunt singura acasa. Cris pleaca la Iasi la tatal lui. Asa ca mi-as face de cap, da' n-am cu cine. Deci am sa fiu cuminte.

Pup fetele

Iulia

Mergi la inceput

rilbuc1

570 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui rilbuc1  Trimite mesaj yahoo luirilbuc1 Adauga semn de carte la raspuns Trimite rilbuc1 un Mesaj Privat
Ma bate gandul sa-mi fac o delegatie la Galati pana duminica
Mergi la inceput
KUKI
KUKI

2031 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite KUKI un Mesaj Privat
quote:
Originally posted by rilbuc1

Ma bate gandul sa-mi fac o delegatie la Galati pana duminica

Ia te uita cine trage cu ochiul pe gaura cheii

Iulia

Mergi la inceput
brendamitran
brendamitran

4089 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luibrendamitran Adauga semn de carte la raspuns Trimite brendamitran un Mesaj Privat
Miha,chiar ma intrebam......pe unde ai disparut?
Daca mai iesi prin parc,da un tzignal,ca vin si io,si mie tare-mi place in sanul naturii....

She,buna treaba,de regula prieteniile astea infiripate ad-hoc,sint cele mai trainice,caci daca te intelegi cu cineva,si il placi,si te place,si se simte si un pic de suflet in asta,se simte din prima.....
Mmmmmmmmmm.....un chef la tzara.....ce bine suna! Hai,ca poate ne vedem in week-end......

Maine am un examen de promovare,am tras azi toata ziua sa invatz,sper sa reusesc,ca am mai ratat unul.De data asta il dau pt.sectorul operativ,m-am reprofilat(uz de arma,paza si detentie,alea,alea....).Am emotii,ca e ceva bataie pe locuri....uffff.....nu vreau sa ma mai gindesc.Tineti-mi pumnii!

Alma,ne vedem,da?

Seara buna si o zi minunata maine,nu cred ca va fac cafeaua,ca ma trezesc din timp,sa mai citesc cate ceva....

BRENDA

"COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI"
http://community.webshots.com/user/brendamitran
Mergi la inceput

rilbuc1

570 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui rilbuc1  Trimite mesaj yahoo luirilbuc1 Adauga semn de carte la raspuns Trimite rilbuc1 un Mesaj Privat
Noapte buna, copii
Mergi la inceput
Pag. din 30 Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Subiect inchis
Mergi la:
Forum DC © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com