gel pentru igiena intima

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns fannna2003 spune:

eu folosesc Avon...si nu miroase ingrozitor...sunt doua...un gel delicat cu parfum subtil si unul fara parfum
oricum parerile sunt impartite...fiecare dupa preferinte
ce-mi place mie nu e musai sa placa la toata lumea...si invers

beau in cea mai tare cafenea alaturi de zuzele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magda raluca spune:

Sunt foarte multumita de Favisan, gel pentru zona intima.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vrajitoarea spune:

eu am folosit mult timp de la oriflame dar cateodata cand intra apa in el-de la dus,il lasam fara capac nu stiu daca de la asta dar ma iritam imediat si luam altul.pe urma am folosit lactacid si dupa un timp ia m-am iritat rau de tot.azi am luat de la nivea sa vad cum e.

diana,mama lui andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miruta spune:

Am folosit si eu de la avon si nu mi s-a parut grozav .De mai bn de un an folosesc de la nivea cu musetel si e super( cel putin pentru mine) .Foloseste pana si sotul.......

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monna3 spune:

am folosit cativa ani de la oriflame, acum am nivea si gel si servetele, sunt ok

Monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana Stefana spune:

Eu nu folosesc gel intim, poate si pentru faptul ca nu imi este foarte clar cum se foloseste; exteriorul stiu care este, interior=vagin; dar intre labiile exterioare si cele interioare?
Poate ma lamuriti voi :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Seablack spune:

Eu folosesc Saforelle si servetele intime Nivea. Super faine!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amyarabella spune:

Si eu votez pt Malizia si Nivea cu musetel !!!!

mami Amy si bebe Stefan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

Infasil , toate produsele cu acest nume sunt super.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirelou spune:

quote:
Originally posted by Oana Stefana

Eu nu folosesc gel intim, poate si pentru faptul ca nu imi este foarte clar cum se foloseste; exteriorul stiu care este, interior=vagin; dar intre labiile exterioare si cele interioare?
Poate ma lamuriti voi :)



Oana Stefana, gelul asta intim in definitv inlocuieste sapunul. Nu e mare filozofie. Doar exteriorul, inseamna ca nu-l introduci si in vagin. Adica acolo te opresti.

Si eu sunt multumita de gelul Favisan. Am mai avut si Cleo si nu am avut nimic de obiectat. Dar parca am mai multa incredere in favisan...fiind un produs naturist, ma gandesc ca e mai delicat.

Mergi la inceput