gel pentru igiena intima

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns daphnyie spune:

Am luat Lactacyd acum cateva zile si mi se pare prea parfumat si parca lasa o senzatie de usturime.
Inainte foloseam Vendome si era f. bun, dar nu l-am mai gasit.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirunatiz spune:

Categoric, votez pt Nivea. Il folosesc doar de cateva luni, dar nu as mai renunta la el. L-am cumparat la recomandarea unei colege care imi spunea ca se spala cu el pe fata si ii face f bine!

Numai bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nanami spune:

eu am folosit foarte mult Palmolive , in timpul sarcinii mi-a recomandat doctorul , pe atunci nu erau geluri de genul asta sau nu stiam eu , dar afost super, chiar si acu imi trimit mereu din tara , am incercat si Carefree , e misto , acu m-am dat pe el , te simti uscata si e misto.

G.K.R

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxali spune:

Infasil, care mentine ph, e recomandat tuturor membrilor familiei.Are un miros discret, dar persistent.


mama de baietzoi Enrico

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxali spune:

quote:
Originally posted by crini

Eu iau ce e in oferta la supermarket cand am nevoie (bine, nu noname).
Adica Lactacyd, Neutromed, Infasil, Saugella... n-am avut probleme cu niciunul.
Pentru copila, in schimb, iau din farmacie unul special, ca pe ea o ustura toate alea. Chiar asa, voi cu ce spalati fetitele?
Despre spray intim, sincera sa fiu n-am auzit, am sa ma uit cu atentie data viitoare cand mergem la cumparaturi. Daca puteti scrie o marca...

Mami de fetita (1999)si baietel (2004)
Daca fetitza e alergica intreaba un dermatolog, uitasem din cind in cind mai dau o raita pe la magazinul Apa& Sapun si sint multumita de cite produse naturiste au (ex ulei masline+mandorle) si preturile satisfacatoare



mama de baietzoi Enrico

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns romaniaau spune:

La farmacii se gasesc sapun lichid neparfumat ACO si crema intima ACO pentru senzatie de uscaciune. Ambele se folosesc numai pentru exterior. Eu le folosesc cu succes de mai mult de un an, chiar si pe perioada sarcinii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dgfull2000 spune:

Buna fetelor! Eu folosesc acum Nivea. Am folosit de la Oriflame, dar sunt mai multumita de Nivea. Servetele intime, tot de la Nivea folosesc. Iar pentru spalaturi vagianle folosesc Tantum Rosa si este super. Cu el am scapat de o rana micuta pe col.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxivan spune:

Eu am folosit vreo 2 ani malizia, dar de cand am auzit de cel de la nivea cu musetel il folosesc si nu am avut nici o problema pana acum.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monalac spune:

eu folosesc de la avon,dar din ala cremos,nu parfumat-sunt 2 tipuri.mie imi place.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miruna22 spune:

eu folosesc de la Oriflame....sunt multumita

http://www.tickercentral.com/view/9b4k/6.png

Mergi la inceput