Bebelusi de ianuarie-februarie 2006( 74)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns micio spune:

Multumesc fetelor de raspunsuri, eu m-am agitat tare, in prima noapte dupa ce a inceput sa se intoarca, pentru ca nici nu s-a trezit sa manance, iar cand m-am trezit eu pe la 4.30 era cu nasul in saltea, l-am smuls din patut de l-am si speriat, disperata .
Plimbare placuta Giova!

Oana & Eduard (19 ian)

https://www.dropshots.com/oanna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmi1975 spune:

micio bine ai venit si sa stii ca bebe se odihneste bine asa stef doarme numai pe burta dar doar noaptea pupici

stef 12 02 2006si bia 12 12 1997

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns T_Ioana spune:

Fetelor va multumesc pentru urari!
Irina, pune mana si apuca-te de facut bagaje nu lasa pe ultimul moment ca o sa intri in panica!
Astery sarbatoreala frumoasa!
Ana de Franta e faina ideea ta cu prietenii care sa duca flori dar mama cica pleaca la padure azi si nu ar fi acasa, plus de asta nu a avut chef de musafiri si deranj asa incat nu am pe cine sa rog sa-i duca florile ca ar afla tot neamul si ma ucide mama ca saraca iar ar fi obligata sa bucatareasca toata ziua!
Moni sunt curioasa cum se va comporta mandra printre puradele
Ana S, ce face Tibi? Cum va descurcati pe caldurile astea?
Pupici dragelor!


Ioanalui www.babiesonline.com/babies/r/razvan%5Fgabriel/" target="_blank">Razvan Gabriel (03.12.2005)
Pozicile mele
Botezul (25.02.2006)


"Viata trebuie traita asa cum este pentru ca ni s-a dat fara sa o cerem si ni se va lua fara sa fim intrebati"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anasebe spune:

Ioana Noi avem 2 aparate de ac, unul in sufragerie si unul la noi in camera unde doarme copilul. Deci alergam prin casa, dintr-o camera in alta ca sa putem da drumul la aerul conditionat. Cel ami naspa e noaptea cand nu putem folosi aparatul de la noi dn camera. Azi noapte eu am dormit in sufragerie ca nu mai puteam de cald. In masina nu am ac si e tare nasol.
Fii-miu a mancat de-a spart la pranz(140 gr piure si 160 ml lapte), acum doarme si cand se trezeste, vrem si noi sa mergem pe la cumparaturi.

ana sebe + tiberiu (13.01.2006)

poze Tiberiu
www.dropshots.com/new.php?userid=121923&cdate=20060505&cimg=0" target="_blank"> filmulete
poze botez

tiberica fara frica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicoleta raducu spune:

FETELOR!!!!!!!!!!!!!!DARIUCA MEA A MERS DE-A BUSILEA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!PLING SI VA SCRIU!!!!DOAMNEEEEEEEEE...DRAGA MAMII.........

Nicole si Daria Sofia

""Dumnezeu ne poate darui lucruri mari si negraite, dar noi ne ocupam de nimicuri "

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina80 spune:

MARAKI, asa doarme si Ayan imbracat, in body maieu. Bine ca bea si Angelo apa. Si eu zic la fel, daca nu ma ajuta Gabi eram la nebuni acum.
MIRELA, nu te necaju de pe acum. Deocamdata sta mama ta, vezi tu dupa aceea. O sa fie si Dani mai mare, oricum o sa fie mai usor.
MONI, felicitari pentru "mama" Dianei! Cred ca esti topita.
ASTERY, imi pare rau ca l-a durut pe Razvanel, dar trebuia! El a uitat imidiat, stai linistita!
CATA, distractie placuta!
ANDA, sa iasa botezul asa cum vrei si sa va distrati bine!
IRINA, drum bun si sa fie Mario cumintel!







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anasebe spune:

BRAVO DARIAAAAAAAAAAA

ana sebe + tiberiu (13.01.2006)

poze Tiberiu
www.dropshots.com/new.php?userid=121923&cdate=20060505&cimg=0" target="_blank"> filmulete
poze botez

tiberica fara frica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina80 spune:

NICOOOOOOOOOOOOOOOO, felicitari!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bombonicaaaa spune:

Netza' !Ce fac sectantele?
Noi trezit la 8 , eu as mai fi dormit dar ma ciufulit Jasmine bine de mi-a smuls un pumn de par asa ca am fost la datorie Am papat un bibe plin de lapte cu cereale 280g si acum are gimnastica de inviorare in premergator iar eu ora de cafea si DC
Poate iesim si noi azi la piscina asta in cazul in care i-mi trece starea asta de moleseala in care sunt
Irina gata bagajele?
AnaS ce papa Tibi azi , ce combinatii ai mai facut?
Moni distractie placuta la curte ...
Iar mi-a amortzit neuronul si nu mai stiu ce am vrut sa zic revenim



Oana de Iustiana Noemy(4.11.1999) si Jasmine Neidyn(28.12.2005)
www.bombonicaa.piczo.com/?cr=6&rfm=y" target="_blank">MY COOL PLACE
FESTIVAL
INGERASII MEI
http://www.dropshots.com/Bombonica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicoleta raducu spune:

Bai..am pus-o pe izopren pe jos..cum mi-a zis doctora..si a zbughit-o...Inainteaza...draga mamii...Am sa o filmez...
E asa haioasa...atirna funduletzul cam greu...dar trage de el..si se misca...
Vine cu piciorusele din spate..ridica funduleatza...
Ce sa mai..m-a topit...
Anuta..spor la cumparaturi...
Gio..sa-ti fie de bine.."Blonda" sectei!!!
Ioana... mamei tale...
Micio...nu iti face probleme..lasa beeb sa doarma cum ii e bine...
Cosmi..
Cuscra....
Ingrid...ce faceti fetelor???
Astery...
Daniela..cum e marea azi???
Irina..ai terminat de gatit???
Moni..unde va plimbati ????Nu ne-ai zis cum ai iesit cu controlul...
BAI..SCUZE DACA AM OMIS... PE TOATA SECTA...CA SA NU CUMVA SA UITATI CA SUNT PUPACIOASA SECTEI...CA...JAR MINCATI...

Nicole si Daria Sofia [1 FEBRUARIE 2006]

""Dumnezeu ne poate darui lucruri mari si negraite, dar noi ne ocupam de nimicuri "

Mergi la inceput