Mamici casnice (58)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns maria2mami spune:

Mereu am stat cu spaima sa nu cada...si uite ce a facut...

Eu eram pe banca chiar in fata ei la 2 m ma gandeam la nemurirea sufletului....am auzit-o cand a cazut. Mama denaturata ce sunt sunt buna de impuscat.

"Mamiii hai sa mancam cevaaaaaa de mancaleeeeee" Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

mmiha, o stersesi pe banana dupa lista cu moeciu!!!!! tocmai pe ea?! fugi repede ca vine si ...

alexa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns light spune:

Hai sa va spui ce patiram azi.Vine taica-meu dimineta sa ia o antena de la noi, a demontat-o, timp in care io caram apa cu galetile sa spal masina si Liviu dupa mine ba in masina ba langa masina ba sus dupa apa langa mine. La 15 minute dupa ce pleaca tata, eu tocmai ce ies din casa cu liviu si cu galetile cu apa si realizez ca am uitat cheile in casa, si usa se inchide automat. TAta avea cheie dar plecase catre casa si nu are mobil. Io cu galetile si cu mobilu dupa mine si evident cu Liviu sun la mama ca sa vina cu cheie, dar mama nu are cheie, asa ca a trebuit sa astepte o ora sa ajunga tata si apoi a venit ea cu cheia iar noi am patrulat prin fatza bocului 3 ore. M-a innebunit Liviu : ba in masina ba intra pe o usa ba iese pe alta ba deschide un geam, ba iese calare peste mine care ma odihnem si io intr-un scaun din masina si tot asa pana a venit mama ca nu mai stiam de capul meu dupa 3 ore de trantit usi la masina.


mama Lucia si Liviu minunea (24.05.2002) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=41618" target="_blank">Povestea-nasteriiwww.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=66122" target="_blank">Haideti sa militam PENTRU APLICAREA LEGII IMPOTRIVA FUMATULUI IN SPATIILE PUBLICE, sa facem ceva pentru copiii nostri!!! Liviu - desene si picturi noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

bey ,deci nu mai merg la Moeciu ,da?
Miha ,special guest star! frumos!
nu o duc ,mai ,pe soacra la tara ,ca se invata si o sa ma puna sa o duc peste tot.
asta daca-i dai un deget iti ia toata mana.
mai bine o mai rabd doua zile pana vine colegu'.

,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Porumbel30 spune:

I-am facut lui bebe baita (a se citi balaceala ) si acum sta la mine in brate si se uita f. curios la tastatura
Am cumparat o piscina mica de plastic , am umplut-o cu apa si am pus-o in bataia soarelui .In scurt timp se incalzeste suficient cat sa-i las pe Andrei si Paul sa se balaceasca...

Gata pauza...bebe isi cere drepturile . Ma duc sa-mi hranesc odorul !

Revin !









"Sufletul n-ar avea curcubeul daca ochii n-ar avea lacrimi..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns symaco spune:

imi pare tare rau de maria,iar tu nu esti mamica denaturata..stai linistita.imi imaginez ce mustrari de constiinta iti faci...
danelutza,daniela,miha...bineinteles ca o sa mai vin si va zic cum ne merge,si bag un ochi pe la poze sa va vad mandretile cat de mult au crescut!o sa-mi lipsiti!.....inca mai am net cateva saptamani,incerc sa intru mai des!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria2mami spune:

Aoleuuuuuuu Dana, da cu biciu...da nu da tareeeeeeee ca ma doare rauuu.
Am rectificat la listuta...mei Dana eu am crezut ca-ti fac un bine sa te las sa stai si tu acasa sau sa te duci in vizita la soacra....sa petreceti si voi mai mult timp impreuna.....ca vad ca suferi rau de tot dupa dansa, o iubesti tare....i-ai adus manechiurista , coafeza....asa nora...mai zic si eu.

"Mamiii hai sa mancam cevaaaaaa de mancaleeeeee" Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria2mami spune:

Corina ....asa e, ma simt ca un KK toti imi reproseaza ca am stat ca , cocoana pe banca si nu am fost atenta la fata...si asa e!

Scuze de KKofonie

"Mamiii hai sa mancam cevaaaaaa de mancaleeeeee" Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria2mami spune:

Hai Dana...nu dai? Hai da...ca stiu sa ma apar

Fetelor , mamici de fetite frumoase va invit www.desprecopii.com/FORUM/topic.asp?TOPIC_ID=78494" target="_blank">aici sa marim gasca

"Mamiii hai sa mancam cevaaaaaa de mancaleeeeee" Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria2mami spune:

Meeeeeeeeeeeeiiii? Da voi pe unde umblati???

"Mamiii hai sa mancam cevaaaaaa de mancaleeeeee" Maria

Mergi la inceput