Piticlontzi de iulie-august 2004 (187)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Olivia, am primit invitatia !
Sanatate multa va doresc amindorura ! Niscaiva pastilute din acestea naturiste am incercat si eu, cred ca ar mai trebui sa mai iau o tura, ca oboseala si stresul se fac simtite din plin si la mine !

Alice si Andrei
Gizmo pina la un an
Gizmo dupa aniversarea de un an
Gizmo in 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kro spune:

CATRINA ALEXANDRA

Sa fii sanatoasa, fericita si sa ai parte de o viata frumoasa !

Papadie - felicitari, sa-ti traiasca fetele !

Carolina, Felicia si Alessia
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

LA MULTI ANI CATRINA!!SA CRESTI MARE,SANATOASA SI FRUMOASA SI SA AI GRIJA DE PESCARUS!PUPICI MULTI SI DULCI

http://photos.yahoo.com/gorodeii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

buna dimineatza!
Catrina La multi ani! sa fii sanatoasa si sa aduci numai bucurii in viata tuturor!
noi am avut un week end normal, plimbarici, mancarici, vreme frumoasa...imi pare rau ca nu am ajuns ieri la plaja dar....data viitoare!
Daniela va trec acush in listuta.
aici e vreme frumoasa si calda....sper sa otina tot asa!
eu de miercuri dimineatza plec la poiana bv la congres...Ina o prognoza, ceva?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Buna dimineata !
CATRINA !!!

Rain - sanatate muuulta, muuulta moatei mici !
Kim - mandra mica are ochii de un verde-verde ciudat.

Am de lucru de`mi vor iesi ochii din cap ...



Daria & Giulia (2004 08 16)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leeloo2004 spune:

Buna dimineata!
Mai intii felicitarile - LA MULTI ANI pentru sarbatoritele din weekend, Andrea si Marcela - sa fiti fericite si iubite!
Iar pentru sarbatorita de astazi, Catrina - sa cresti mare, frumoasa si sa-i bucuri pe cei din jurul tau! Papadicule sa-ti traiasca fetele!

In weekend, dupa v-am planuiam, am fost la mama la curte - Stefan a fost in culmea bucuriei, a stat toata ziua afara, a alergat pisicile matusa-mii, a mincat si a dormit. Dovada sunt pozele pe care le gasiti aici

Am aranjat si petrecerea de ziua lui Stefan - am gasit o casa de petreceri cu o curte destul de mare, masa pentru parinti e pe terasa, mi-a placut tare mult! Asa ca pe 8 iulie, la ora 11 avem mare petrecere!!!

Gabriela si Stefan David
Pozutze cu Stefanutz mai vechi si mai noi
Poze nou-noutze
Albumul comun!!!

Giving is the secret of a healthy life. Not necessarily money, but whatever a person has of encouragement and sympathy and understanding
John D. Rockefeller, Jr.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ina32 spune:

Buna dimi si La multi ani Marcelei si Andreei, cu scuze pentru intarziere (in weekend nu prea dau pe la pc). La multi ani si Catrinei, sa fie sanatoasa si cuminte.
Ieri am nimerit o pensiune tare faina, spre Sibiu (la recomadarea cuiva si cu harta-n brate).Multa multa verdeata, s-a jucat Radu si-a alergat toata ziua. Era acolo si-o pastravarie asa ca a studiat pestii pe toate partile.
Rain-stai linistita, si Radu face la fel: se tranteste, zbiara, bate. Am renuntat si la metoda aia cu coboratul la nivelul okilor lui. Pe langa ca nu-l calmau explicatiile mele, ii ofeream si o pozitie propice sa-mi arda palme peste fata Ca nu pricepeam de ce io le iau peste fatza si sotu peste picioare, am crezut ac are copilu ceva cu mine personal.
Roxana-singura kestie pe care pot s-o prognozez este o iesire la restaurant, in sensu ca fac lobby sustinut in vederea plasarii copilului. Despre vreme...baga neste plovere, n-o sa regreti, trust me

Ina32 & Raducu (14.07.2004)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papadie spune:

Multumim dragelor! Va pupacim domnisoreste Catrina e o scumpa...e u n copil super generos si iubaret.
azi se anunta o zi de mare perspectiva... Catri deja e in picioare in conditiile inc are n-am putut s-o culc mai devreme de 12 azi noapte, Sofia mi-a tras dejunul peste oki in doua jeturi iar eu se pare ca am otita la ambele urechi deci tre sa ajung la spital diseara...si a plecat si mama mea acasa deci sunt singurika kuk!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roller025 spune:

Neatza!

LA MULTI ANI, Catrina!!!! Sa fii sanatoasa si sa-ti faci parintii fericiti!

Gabitzu, pup Stefan! Fromoase poze!

Mey, cupilu meu, in 2 saptamani a capatat un dictionar foarte complex si a inceput sa faca propozitii simple. Inca nu reuseste sa identifice nevoia de verb intr-o propozitie, dar in rest e ok. Asa ca vorbim in multe substantive si adjective. Si repeta tot ce se vorbeste. Asa ca, in curand o sa stam la taclale...

O saptamana buna!



Dana si Victor Mihai (10.07.2004)1, 2, 3, 4

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Buna dimineata !!!
Catrina - mielutzu, sa cresti mare si sanatoasa si sa iti bucuri parintii !
Si aici la Bucuresti e o zi frumoasa, ne grabim sa merem afara, dar sint cu un ochi pe aici cind revenim !
Va doresc o zi minunata si o saptamina linistita si usoara !

Alice si Andrei
Gizmo pina la un an
Gizmo dupa aniversarea de un an
Gizmo in 2006

Mergi la inceput