Gimnastica pentru gravide - TIMISOARA

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns AlinaCoroian spune:

Miro, nu stiu inca daca ajung sau nu joi. Maine trebuie sa merg la vizita lunara la medicul ginecolog, si s-ar putea sa ma interneze vreo 3 zile pentru analize amanuntite. Nu stiu insa sigur daca pana la urma va fi asa sau nu, si daca da, care sunt zilele in care ar trebui sa stau la spital.

Alina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirona spune:

imi pare rau ca nu am avut timp sa scriu pana acum ... dar inca nu e prea tarziu.

PARTEA II a cursului este azi 19.06.2006 la ora 17. Aceeasi locatie.

nu conteaza ca nu ati participat la prima parte ... se va face o recapitulare pentru voi.
Joi am fost doar 3 persoane - pot spune ca multe lucruri le stiam de pe net, din carti, dar am si invatat multe. Foarte mult mi-au placut discutiile libere, orice-ti trecea prin cap intrebai si ti se raspundea.
Nu este pur gimnastica, ci sunt si forte multe explicatii vis-a-vis de sarcina, nastere, alaptare, prima partea avand ca scop introducerea, anatomia femeii insarcinate, gimnastica gravidei, pregatirea pentru spital, iar in partea a doua se vor discuta travaliul, nasterea si alaptarea.

Nu o sa va para rau. E super .... la fel si d-na dr. Valea Cristina.




Miro19+ cu
am o nepotică talentată, si o BB-lină zbenguită

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirona spune:

pentru gravidutzele timisorence interesate inca de cursul de Lamaze sau de gimnastica gravidei - luati legatura cu d-na dr. Valea Cristina la telefon 0723 440393.


astazi m-am intalnit cu d-a dr. si mi-a adus la cunostiinta ca in zilele/saptamanile urmatoare va incepe un nou curs de gimnastica.


Miro33+ cu
am o nepotică talentată, si o BB-lină zbenguită

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns digedags spune:

Daca doreste cineva , din Timisoara, si in zona Olimpia este gimnastica pre si postnatala.Are si aqua baby.Detalii pe mp.CEAU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

digedags, daca mai este valabil pe mine ma intereseaza!!

Cea mai fericita sotzie si o viitoare mamica!!!

viitoare mami 26+ de bubulina Iasmina Alissa

poza eco bb si burtik


Mergi la inceput