Bebelusi de ianuarie-februarie 2006 (63)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anasebe spune:

Denisa Adica cum nu mai era dansul la nivelul pe care il vroiai tu?! Ce-ai fi vrut, un menuet?
Cat despre parada gay, nu se poate sa nu ma fi vazut caci eram in fruntea coloanei! Desi, avnd in vedere ca sunt transsexual (a)...e posibil sa nu ma fi recunoscut!

ana sebe + tiberiu (13.01.2006)
poze Tiberiu
www.dropshots.com/new.php?userid=121923&cdate=20060505&cimg=0" target="_blank"> filmulete
poze botez

tiberica fara frica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teolinda spune:

CATA - sa-i fie de bine Biencutzei gustarica. Noi am papat tot branzica cu fructe de gradina de la Nestle. la Falcutza sa treaca durerile de la antibiotic. Cum se simte mama ta?
Am citi ieri ca aveti si voi un program foarte relaxant.. vizite pe la spitale.

TOANCA - inca esti? Asadar daca ai inceput serviciul o sa fi mai des pe DC sa ne spui ce mai face Matei?

LILIANA si NICOLAS ALEXANDRU (6.12.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns utocatalina spune:

Nico las ca te vaz eu peste 1 luna daca te mai lasa Daria sa-ti faci de cap!

poze noi - 2 iunie - azi e ziua mea
eu de ziua Biei
mamicuta de ciresica - BOTEZ BIA MARGICA
Ciresica Bianca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anasebe spune:

Toanca Bine ai revenit!

Uff, s-a trezit fii-miu!

ana sebe + tiberiu (13.01.2006)
poze Tiberiu
www.dropshots.com/new.php?userid=121923&cdate=20060505&cimg=0" target="_blank"> filmulete
poze botez

tiberica fara frica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Florinini spune:

Liliana le-as rupe io si capu si altceva dar nu pot ma mama ca ei "e multi si tari" si noi mici si avem nevoie de "ele". Ca altfel ce m-as face io fara sa va citesc io pe voi scumpelor chiar si mai rar cand imi dau voie cainii astia nenorociti care numai imi fura banii si servicii cand vor ei...
Pupicei lui barbatel Nicolas care o sa faca 6 luni curnd eu ii spun de pe acum La multi ani ca cine stie cand mai reusesc si io sa scriu vreo 2 vorbe, si bebe David pupa bebe Nicolas

Florinini si David (13.01.2006)
Poze David
Botez David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns utocatalina spune:

Mama in spital inca, pe antibiotice, ca a facut febra 37.8..dar in rest pare ok..sper sa se faca repede bine si sa plece acasa!Acu chiar ca fug la spital!

poze noi - 2 iunie - azi e ziua mea
eu de ziua Biei
mamicuta de ciresica - BOTEZ BIA MARGICA
Ciresica Bianca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teolinda spune:

Anooooo?

Bai nene trebuie sa dar bate un vant afara ca mi-e si frica sa scot suportul pe terasa. Nu de alta dar in gradina pamantul este fleasca.. defapt e cam noroi iar daca imi ia vijelia asta suportul....si mi-l azvrle in mocirlaaaa.....

LILIANA si NICOLAS ALEXANDRU (6.12.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Denisam spune:

Anas- pai se pleostisera mai cu dansul si erau prea lente melodiile-desi bagasera bine la ghiozdan nuntasii-da cred ca nu te-am recunoscut la parada
Linda- nu era vb de dar, m-am dus sa ma distrez- la biserica stiam ce le zice si cum se zice, la botez e diferit si merg si eu la tot:)
Ma dispera emma ca e mereu cu orice in gura, asa si ai vostrii?
Nico-pupicei si haioasa Daria-cand o sa pun si eu filmuletz sa avetzi grija cu sonoru'ca ariile lui fii-mea is de .....


Denisa
Denisa ');si Emma Andreea (17 Ian.2006)

Emma Andreea
Zambeste, si maine e o zi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Florinini spune:

Toanca, bine ai revenit ce face bebe Matei tare demult nu te-am mai vazut nu ca eu as fi tare harnica pe forum dar mi-aduc aminte cand eram gravide erai foarte activa.
Te pupam si sa ai serviciu usor!


Florinini si David (13.01.2006)
Poze David
Botez David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns toanca spune:

teolinda, corect ai dreptate...
Da, m-am intros la munca si o sa intru zilnic de forum.
Vedeti ca am poze cu piticutul meu....

Toanca si Matei Alexandru 06.01.2006

poze

Mergi la inceput