Fecioare DC(7)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dianaiulie2009 spune:

he he he ... se pare ca nu se prea potriveste descrierea pentru fecioare .
Mai fetelor , ce sa va mai spun ... sotzul meu zicea ca ar trebui sa ne mutam la tzara sau in pustietate , ca sa nu mi se mai lege nimik de mana . Ca nu exista sa trece pe langa un magazin si sa nu intru in el , iar daca am intrat sa nu mi se lege ceva de mana , ca-mi trebuie ca nu ... Si eu recunosc ca imi plac hainele si imi si cumpar lunar cate ceva ...

Poate depinde si decada in care suntem nascute ???? Cine stie !!!!

albumele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_maria222 spune:

mie nu imi plac cumparaturile deloc..de nici un fel...nici haine..nici alimente./.nimic ....nimic..am oroare de ele!!

multe poze
HAI DINAMO!!!!

Asta e viata mea..este si buna si rea dar e mai buna fara tine in ea!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

quote:
Originally posted by devylla

Neata feciorici!

Ana_maria hello!Esti feciorica?Daca da bun venit!
Mey fetelor...mie nu-mi place sa fac cumparaturi...innebunesc daca ma plimb prea mult prin magazine...si trag de sotz sa plecam mai repede...lui ii plac cumparaturile.
Daca vreau sa imi cumpar o rochie de exemplu...ma duc in ziua respectiva...ma uit de doua trei ori si cumpar...apoi as vrea sa plec...:)
Ieri,am vazut Codul lui Da Vinci...voi ce parere aveti despre carte...mie imi e cam teama sa-mi exprim o parere...dar fara sa vreau gandesc mai mult decat as vrea la asta
Muah...va pup

japonia prin ochii unui amator


www.tickercentral.com/view/65wn/1" target="_blank">sabina





Codul lui Da Vinci mie personal mi se pare o blasfemie si nu o sa merg sa-l vad , nici macar din curiozitate , si nici cartea nu am citit-o.
Iar in legatura cu cumparaturile ...le ador .Am noroc ca sotului meu ai plac la fel de mult, se mai enerveaza cateodata pe mine ca-s indecisa ce sa-mi cumpar si stau mult ca sa ma decid , in rest e OK totul .
Azi am fost liberi si ne-am dus la mare . Afara a fost f. cald dar la mare a suflat un vant rece si eu eram in maieu si pant. scurti si-am cam zgribulit dar ne-am bronzat.
Acum fug la culcare ca maine ma trezesc la 6.30 .
Noapte buna si

Noi 2 singurei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianaiulie2009 spune:

quote:
Originally posted by ana_maria222

mie nu imi plac cumparaturile deloc..de nici un fel...nici haine..nici alimente./.nimic ....nimic..am oroare de ele!!

multe poze
HAI DINAMO!!!!

Asta e viata mea..este si buna si rea dar e mai buna fara tine in ea!!!!



Ce i-ar place sotzului meu sa fiu si eu asa !!!!

albumele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianaiulie2009 spune:

iata si horoscopul zilei de azi :

6 iunie
In prima parte a zilei s-ar putea sa ai divergente cu partenerul(a) de viata din cauza unor probleme financiare. O cunostinta iti solicita returnarea unui imprumut pe care ti l-a acordat, dar nu ai posibilitatea sa-ti respecti promisiunea. Aceasta situatie neplacuta se rezolva in cursul dupa-amiezii, cand o ruda iti ofera suma de bani de care ai nevoie.


albumele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianaiulie2009 spune:

Irlandeza ce fain de voi ca aveti mare si soare !!!!
La noi ploua de 1 saptamana neintrerupt ... se pare ca in RO anul acesta nu vom avea vara ca lumea ... ce pacat ...

albumele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alayna spune:

quote:
Originally posted by anacezara

iata si horoscopul zilei de azi :

6 iunie
In prima parte a zilei s-ar putea sa ai divergente cu partenerul(a) de viata din cauza unor probleme financiare.



Na ca ai nimerit-o Am si bocit oleaca de dimineata
Totusi sper sa se adevreasca si ultima parte,o ruda sa-mi ofere o suma de bani

Sambata am o nunta la verisorul meu,in Barlad,trebuie sa-mi caut ceva de imbracat,habar n-am ce,am sa dau azi o tura prin magazine cand am timp
As lua o rochita,dar sa nu-mi fie frig iar daca mi-as lua ceva mai gros,un costumas,sa nu-mi fie cald...vedeti si voi cum e vremea asta,acum e soare,acum ploua

Va pup si mai revin mai tarziu

"Sa nu lasi sa treaca o zi fara sa vezi, fara sa auzi sau fara sa citesti ceva frumos..."(Goethe)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_maria222 spune:

helloooooo...eu acum am facut ochi...

anacezara.....da chiar deloc nu-mi plac cumparaturile!!!!!!!

multe poze
HAI DINAMO!!!!

Asta e viata mea..este si buna si rea dar e mai buna fara tine in ea!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianaiulie2009 spune:

La Zalau a iesit soarele ... sper sa stea cat mai mult sus pe cer !!!

albumele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_maria222 spune:

am venit sa la las poze de la spectacolul surorii mele de ieri!!

multe poze
HAI DINAMO!!!!

Asta e viata mea..este si buna si rea dar e mai buna fara tine in ea!!!!

Mergi la inceput