Bebelusi de ianuarie-februarie 2006 (62)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns utocatalina spune:

Moni vad ca faci ha de necazul meu cu tastatura..deja ii zisesem lui Dan sa cumparam alta sapt. viitoare!Din fericire nu a mai fost cazul!
Ana o sa-i zic lui Dan sa caute in Tenerife mai ieftina...cred ca e o idee timpita, dar cine stie de unde sare norocul (vezi ieftinatura)!

poze noi - 2 iunie - azi e ziua mea
eu de ziua Biei
mamicuta de ciresica - BOTEZ BIA MARGICA
Ciresica Bianca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anabordea spune:

Bey astea care va credeti grase, ia sa va zic ce vitejie am facut la tibco...era acolo un aparat care te masura si te cantarea si iti dadea un bon pe care scria la inaltimea ta ce indice corporal ai si ce greutate ar trebui sa ai, si cate calorii au anumite alimente....si acum bomba...io, careia lumea ii zice ca arata bine (dupa 2 nasteri recente, bla bla)ma incadrez in greutate normala dar.... tre sa mai dau jos 9 kg sa fiu "ideala"
Radea barbate-miu de mine ca am mai dat si 25 de mii pt asta...

Ana, mamica de Diana Alexia (28.02.2004) si Daria Oana (6.01.2006)
Album

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns utocatalina spune:

Asa..daca tot suntem la capitolul arat/nearatat bine sa va mai zic ca ieri Dan mi-a vazut si mi-a zis ca parca sunt din Tribul Burundi!Asa ca, comparatia cu Nera cateaua mi se pare parfum pe linga noua titulatura!

poze noi - 2 iunie - azi e ziua mea
eu de ziua Biei
mamicuta de ciresica - BOTEZ BIA MARGICA
Ciresica Bianca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi_2005 spune:

Vad ca se scrie pe aici nu gluma, noi am avut ceva musafiri, alain s-a trezit agitat si acum roade la aparatoarele de la patut, cred ca-l innebunesc dintisorii astia. Catalina, eu zic sa dai si tu o fuga pana in Tenerife sa-ti alegi tastatura.... chiar ne uitam astazi pe net dupa locatii de vis si am concluzionat ca daca nu am avea limita de bani am merge in Maldive...doamne ce poti sa vezi pe acolo...mori.
Dupa o asemenea vizionare Grecia ti se pare anosta...dar asta e , mai greu cu vacandtele in Maldive, cred ca te costa vreo 7.ooo euro nu zic ca nu merita ...
Moni, bine ca a mai scapat Dienutza cu febra, vai,vai u dintisorii astia mult vom mai avea de tras.
Maraki, nu am fost pe faza, tu erai cu urmaritul?
Apropo de jucarii scumpe, dupa experienta mea cu dondolino de la Graco, pe care am dat apropare 4 mil "la reducere" si l-am dupa ce l-am folosit de doua ori am zic ca nu mai dau banii aiurea pe jucarii si prostioare.

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi_2005 spune:

dff gfgftzx asta e in partea lui Alain, care da cu palmele in tastatura. Am mai pus si noi poze astazi si inca mai am de pus dar cred ca le voi pune doar pe cele cu tati ca eu arat ca o lampa cu freza asta, trebuie sa ma tund din nou .

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anabordea spune:

Cata, spune-i sa-ti mananceca atunci cand erai si el te-a adus in stadiul asta daca a vrut

Ana, mamica de Diana Alexia (28.02.2004) si Daria Oana (6.01.2006)
Album

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi_2005 spune:

Alain tocmai a baut 80 ml suc de la Hipp, mar+banana+ ananas= am pus eu putin suc de porto tot de la Hipp ca nu a facut kk de doua zile. Suculete ii plac aproape toate dar restul.....
Pun ceva poze, de astazi.

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi_2005 spune:

are dreptate Ana, Cata, dar modul in care te-ai exprimat m-a facut sa rad. Si eu stau ca dracu la capitolul asta dar cred ca l-as pe Jean daca ar comenta, sufar eu in tacere si asta e.

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anasebe spune:

Referitor la eu sunt tare fericita. De cand nu mai alaptez, diametrul bustului a scazut cu 10 cm. Si am observat ca s-a mai retras si burta (nu mai e de 7 luni, e de 5 luni).

ana sebe + tiberiu (13.01.2006)
poze Tiberiu
www.dropshots.com/new.php?userid=121923&cdate=20060505&cimg=0" target="_blank"> filmulete
poze botez

tiberica fara frica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Fac cu nerviiii! Iar are 39 ! Si e cu mainile si picioarele reci1 Doar la cap e calda si eu linistita ii bag in fundic termometru...si poftim!E la mine in bratze si isi roade mainile si maraie!Iar i-am pus si supozitor de paracetamol si Nurofen sirop.Pediatra a zis sa incerc sa nu-i dau antibiotic pana nu facem analiza de urina!
Va las ca plange!

MONI care DIANA (01.01.2006)


ALBUME DIANA

http://www.dropshots.com/jerpelm

Mergi la inceput