Farmecele si distrugerea casatorieiI!!!

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns J G spune:

Elise nu rade. Cand studiam sistemul osos mergeam cu cate o ciozvarta acasa (adica humerus, falangele prinse in sarme etc). Odata cand eram la lift imi aduc aminte ca mi-am uitat osul si o rog pe mama sa mi-l aduca... a venit cu el in faras, il trasese cu un bat de acolo, sa nu puna mana pe el!!

J si Carla-saurus Rex (05.02.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Apropo de blesteme..."Sa te bucuri de copilul tau cat m-am bucurat si eu" este sau aduce asa pe departe a blestem?


Miha


Azi poti fi caine...Maine poti fi copac...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nora__ spune:

quote:
Originally posted by mariussimiuc

Apropo de blesteme..."Sa te bucuri de copilul tau cat m-am bucurat si eu" este sau aduce asa pe departe a blestem?


Miha


Azi poti fi caine...Maine poti fi copac...






Io i-as raspunde:"sa te bucuri tu de copil si nepot,atat cat m-am bucurat io de soacra"

Nora

Comorile Norei Noi doi Costume carnaval Noutati

-------------------------
Viata nu se masoara in momentele de respiro pe care le avem,ci in momentele care iti taie rasuflarea!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Noricelule! O dau pe spate daca-i zic asta!


Miha


Azi poti fi caine...Maine poti fi copac...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nora__ spune:

Miha...pe spate sau pe burta,important e sa ii astupi vartelnitza de gura macar pt cateva minute,ca asta e ca pasarea phoenix...rasare din propria...hmmmm,doamne iarta-ma...ma faci sa vorbesc prostii si stricam si subiectul fetei.

Nora

Comorile Norei Noi doi Costume carnaval Noutati

-------------------------
Viata nu se masoara in momentele de respiro pe care le avem,ci in momentele care iti taie rasuflarea!


Mergi la inceput