Vrancea(17)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns DidiAlex spune:

Andreia,Andra, LA MULTI ANI!!!!!!!
sa fiti fericite, sanatoase si sa aveti parte de multe, multe bucurii

Alex 14+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns helbi spune:

multumesc mult pt urari! Va pup pe toate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:



--------------------

Andra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DidiAlex spune:

Noi suntem bine! Pe Andra am citit-o la Englezi. e o plimbareatza. Sa ne da-i si noua niste pozesi sa iti traiasca mosu si sa fiti fericiti pana la adanci batranetze!!!!!

Pe Sim pe la mamici aspirante

De Andreia nu stiu mai nik dar banuiesc pe langa cele 1000 de munci mai face si niste carnati...ca anu trecut mi-a dat niste ideei super.
Noi am comandat deja matzele 20 metri, da da..ati citit bine si burta de porc.

Oh, o uitasei pe Roxana.
Roxana ne-am decis ca la anu sa mergem tot in Belgia la mare. Spune tu suntem sadici, nu???
In iulie dar sa vedem daca e libera casa. Cu 2 copii mici si cu cazarea gratis cu marea alaturi nu gasim in veci ..si cum bani sigur nu o sa avem..poate ne vedem.

Am luat cadouri si poate sa vina Mosu.

Mai scriu ca acu am coditza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns helbi spune:

Neatza si La multi ani celor ca isi sarbatoresc sau au in familia persoane dragi ce poarta numele Sf- Nicolae!

Alexandra, nu vreau sa te dezamagesc, dar anul asta cred ca nu mai fac cirnati. Nu am timp deloc, asa ca probabil ca voi cumpara! Despre peste ti-am scris la Viata in Germania: klein Markthalle are peste proaspat. Apoi Hit si Real au peste bun pt ciorba (eu stiu de la sort-mea ca eu nu ma omor cu ciorba asta. Imi place, odata de 2 ori pe an (iar acum mi-ai cam facut pofta), daca am e ok, daca nu-..........asta e!

Sim, sper ca sunteti bine. Mai e un picut..............si vine Tudor!

Flori ce o mai face????

Salutari si celorlalte fete si o zi buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana n. spune:

Salutare!

In primul rand: bine v-am regasit!Mi-ati lipsit!
Nu am mai scris de mult...am avut ceva probleme...dar totul e spre bine.Am avut si ceva probleme cu computerul.Am fost nevoiti sa cumparam altul.
Despre mine ce sa va mai spun...la fel cum ma stiti,cu problemele mele: CM-ul tot nu vrea sa vina cum trebuie.Am observat ca s-a instalat odata la 3 luni.Acum, pe 12 dec. am si eu programarea la doctor.Sper ca de data asta sa-mi dea tratament.Imi este foarte greu ca nu reusesc sa raman si eu insarcinata.Ma visez foarte des cu burta mare...parca am innebunit!In Romania nu am apucat sa merg la medic.Am fost in septembrie,dar doar ptr.cateva zile.Ne-am intalnit cu Catalina,de fapt, am fost intr-o seara la ei acasa(in noua ei casa)...este superb,si ei toti sunt niste draguti.
Intre timp am fost si un Weekend la München (de Oktoberfest)la baietii pe care i-am cunoscut anul trecut in Rep.Dominicana.Orasul mi-a placut tare, dar petrecera in sine...deloc.Era foarte multa lume beata
Din tara ne-am adus Digi Tv ,iar acum prindem absolut toate programele romanesti.Asa ca ,adio limba germana.
Noi pe 14 dec. plecam in concediu in Cuba ptr. 2 saptamani.Deabia astept.Vroiam initial sa plecam in Mexic si gasisem si o super oferta ,dar din pacate ne-am trezit prea tarziu sa ne interesam la ambasada de viza.Se pare ca avem nevoie de viza (si dura ceva pana o obtineam).Ptr. Cuba,ca si in Dominicana, nu este nevoie decat de o carte de turist pe care o obtinem pe aeroport.

Motanik,cu intarziere si scuzele de rigoare:La multi ani!
Am vazut ceva poze de cand a fost Ana la tine.Frumos!Ma bucur ca ati reusit sa va cunoasteti.

DidiAlex,tot cu intarziere...Felicitari ptr sarcina!Multa sanatate si voua si surorii tale!

Sim,cum mai merge sarcina?Si prietena mea cea mai buna este insarcinata.Are 6 luni si 3 saptamani si va avea un baietel.Ruxi ce mai face?Ceva serbari acum, de sarbatori, la scoala?

Andreea, La multi ani ptr Sf. Andrei!Cred ca si Bianca,la fel ca si Ruxi este in focuri acum de sarbatori!

Prixi,Cum mai merge munca?Cand aveti de gand sa va mutati?

Flori,am vazut ca nici tu nu ai mai scris de mult.Esti bine?

Pet.Cost,la tine ce mai este nou?

Va pup pe toate!

------------------------

www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3286839" target="_blank">Diverse poze www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?catID=87&albumID=3219207" target="_blank">Poze cununie civila www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3374760" target="_blank">Nunta noastra www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3545232" target="_blank">Luna de miere-Rep.Dominicana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns helbi spune:

Dana, ma bucur mult ca ai revenit, chiar daca in 7 zile pleci in concediu....fericito!!! Vrem si noi, dar,.........trebuie sa mai asteptam!
Si multumesc si pt urari. Bianca azi are Pary de Craciun in Hort si saptamina viitoare in scoala. In rest, e bine, cu scoala merge bine, Mosul i-a adus ce si-a dorit si mult peste.

Iti doresc ca noul An sa-ti indeplineasca dorinta mult visata si ....sa te vezi cu burtica mare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Chiar vorbeam ieri cu Alexandra de tine, Danutza, o intrebam daca mai stie ceva de tine.
Vroiam sa iti spun ca eu am luat duphastonul pt reglarea cm la sfatul sotului unei prietene, pe net. Daca stateam dupa dr de aici asteptam mult si bine. Acum sunt la jumatatea tratamentului in luna a 3a si cm mi-a venit fix in ziua 28 de fiecare data.
Asa ca poate nu ar strica sa ii spui chiar tu doctorului tau ca vrei sa iti dea tratament, nu sta dupa el.

Ce fain ca mergeti in Cuba, wow! O sa stai cu burta la soare de Craciun? :)
Iti doresc vacanta superba si poate barza vine mai repede pe colo! Succes!


Sa va spun si eu ca surpriza pt ziua lui Lari a fost un succes, l-am dus in Bournemouth, la mare si el credea ca ne intoarcem in aceeasi zi dar eu am rezervat hotel pt noaptea aia si seara am mers la un restaurant italian f romantic, pe plaja. A fost minunat!

In rest, numaram zilele sa plecam acasa, mai e putin dar parca vad ca si acasa o sa treaca asa rapid timpul..

Haideti, mai dati de stire despre voi, ati fost cuminti, a venit Mos Nicolae? :)


Va doresc o seara frumoasa si numai bine si sper sa vad mai multa activitate pe aici!






--------------------

Andra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana n. spune:

Buna seara!

Motanik,Helbi,va multumesc!
Am fost ieri la doctor, si, in sfarsit s-a hotarat sa imi dea tratament.Mi-a facut iar analize hormonale, iar in ianuarie ma duc dupa rezultat si voi primi si tratament.Mi-am facut si toxoplasma fiindca imi doresc tare o pisica si doctora mi-a spus ca daca am anticorpi voi putea avea una!

Noi in dimineata asta, la 3 si jumatate plecam la aeroport.Asa ca va urez de pe acuma un Craciun fericit!
Pe 29 suntem inapoi acasa.

PetCost ptr. tine,de pe acum: La multi ani!



------------------------

www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3286839" target="_blank">Diverse poze www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?catID=87&albumID=3219207" target="_blank">Poze cununie civila www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3374760" target="_blank">Nunta noastra www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3545232" target="_blank">Luna de miere-Rep.Dominicana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns helbi spune:

Dana, La multi ani, sa fii fericita is sa aveti un concediu de vis! Sa va relaxati si sa va bucurati de Craciunul pe alte meleaguri!

Mergi la inceput