Bebelusi de ianuarie-februarie 2006 (57)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anasebe spune:

Gio Pe moment a fost mult mai simplu sa le pun din dropshots, ca pana intram pe yahoo, pana se incarcau.... Sper ca nu ai trezit cupilul!

ana sebe + tiberiu (13.01.2006)
poze Tiberiu
www.dropshots.com/new.php?userid=121923&cdate=20060505&cimg=0" target="_blank"> filmulete
poze botez

tiberica fara frica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anabordea spune:

Si daca tot v-am impuiat capul cu parerea mea despre premergator, hai sa va zic cum sta treaba si cu dependenta de mama. Eu am alaptat-o pe Diana 1 an jumate si era super dependenta de mine, iar cand am ramas gravi cu Daria a trebuit s-o intarc, dar si pt faptul ca domnisoara imi folosea sanul noaptea pe post de suzi (pe care nu a pus gura macar)si dormea cu el in gura iar daca aveam indrazneala sa vreau sa ma intorc pe alta parte ca amortisem se trezea urland ca din gura de sarpe. Si uite asa, dupa intarcare, fi-mea mi-a declarat ca gata, de atunci Diana e a lui tati si acum e dependenta de tati.. Daca o intrebi a cui e zice ca a lui Gabi si Daria e a lui mami. Fara comentariu! Mie mi-a convenit ca asa am putut sa ma ocup de Daria, dar sa ma fereasca Dumnezeu sa vreau sa i-o dau pe Daria lui tati cand n-am aprobare de la ea.

Ana, mamica de Diana Alexia (28.02.2004) si Daria Oana (6.01.2006)
Album

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

La cat mai multe luni frumoase Diana, Anastasia, Maia si Daria!!!


Gio si Marco (6 ian. 2006)
maimuta mea
Botez Marco
www.dropshots.com/day.php?userid=121015&cdate=20060529&ctime=051122" target="_blank"> filmuletz Marco

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Anasebe cand ati avut nunta?
Nu l-am trezit, doarme butuc.
Anabordea e adevarat ce zici tu despre premergatoare. Mai studiez cazul, mai avem timp de gandire inca 2 luni. Pana atunci sper sa ne mutam in noul ap. unde nu vor mai fi praguri, si daca tot e sa-i cumpar sa poata merge cupilu peste tot.
ce mult ai alaptat-o pe diana.Deci, tati are nevoie de permisie ca sa o ia pe daria in brate?

fug sa spal sticlele lui marco si revin, daca mai sunteti.

Gio si Marco (6 ian. 2006)
maimuta mea
Botez Marco
www.dropshots.com/day.php?userid=121015&cdate=20060529&ctime=051122" target="_blank"> filmuletz Marco

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anasebe spune:

Gio Ne-am luat civil pe 5 iulie 2003 si religios a 2-a zi. Deci facem 3 ani anul asta.
AnaB Moama dar ce personalitate puternica are Diana. Dar cum se inteleg cele 2 surori?

ana sebe + tiberiu (13.01.2006)
poze Tiberiu
www.dropshots.com/new.php?userid=121923&cdate=20060505&cimg=0" target="_blank"> filmulete
poze botez

tiberica fara frica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anasebe spune:

Nu stiu ce titulatura sa-mi pun.

ana sebe + tiberiu (13.01.2006)
poze Tiberiu
www.dropshots.com/new.php?userid=121923&cdate=20060505&cimg=0" target="_blank"> filmulete
poze botez

tiberica fara frica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinadum spune:

La multi ani Mirela si sa dea Dumnezeu sa vi se implineasca toate dorintele si mai ales sanatate multa.
La multi ani si bebelinilor nostri de azi .
Apropo de premergator . Normal la ce varsta trebuie sau mai bine zis cand stim ca trebuie pus?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anasebe spune:

Mai, dar era sa uit. Ca tot uraram la multi ani:

LA MULTI ANI !!!!!!!!

ana sebe + tiberiu (13.01.2006)
poze Tiberiu
www.dropshots.com/new.php?userid=121923&cdate=20060505&cimg=0" target="_blank"> filmulete
poze botez

tiberica fara frica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

MIRELA la multi ani
La fel ANASTASIA si MAIA

si noi multumim

MONI care DIANA (01.01.2006)

POZE DIANA la trei-patru luni

ALBUME DIANA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anasebe spune:

Irina Zicea, AnaB, parca, ca atunci cand bb se ridica in picioare tinandu-se de pat sau de tarc.

ana sebe + tiberiu (13.01.2006)
poze Tiberiu
www.dropshots.com/new.php?userid=121923&cdate=20060505&cimg=0" target="_blank"> filmulete
poze botez

tiberica fara frica

Mergi la inceput