Paciente optimiste si gravidutze ale dr Tutunaru-8

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Amely spune:

Kittysor, felicitari pentru credit, acum o sa va faceti casa mumoasa! imi pare rau pt. accident...dar zic si eu ca tine: bine ca este el in regula, ca masina se rezolva in cele din urma Uite si un sa te mai inveselesti!

Marinuche fata dulce de tot!

Eu sper sa se sparga pana la urma unicul meu folicul, tocmai am bagat un pregnyl... Cred ca in max. 36 de ore ar trebui sa se petreaca ovulatia, nu? Off, nici nu sunt sigura daca maine seara nu e prea tarziu pt. prestat, voi ce ziceti? T. mi-a zis sa bagam maine, asa ca ma conformez, sper sa nu dam rateu

Va pupic pe toate si sa aveti o seara placuta!


"Mai bine sa fii optimist si sa te inseli, decat sa fii pesimist si sa ai dreptate..."

Pozici cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitty_nic spune:

Amely iubita, back, ca mie tare bine mi-a prins. Iti promit ca diseara te trec la loc de cinste in . Noi asteptam......vesti bune. Asa ca faceti treaba cu simt de raspundere.

Poze
Viata nu se masoara cu numarul de respiratii pe care le aveti, ci in
momente care iti taie rasuflarea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitty_nic spune:

quote:
Originally posted by kitty_nic

Amely iubita, back, ca mie tare bine mi-a prins. Iti promit ca diseara te trec la loc de cinste in . Noi asteptam......vesti bune. Asa ca faceti treaba cu simt de raspundere.

Poze
Viata nu se masoara cu numarul de respiratii pe care le aveti, ci in
momente care iti taie rasuflarea.



Te rog sa nu ma banuiesti de vreo practica mai libertina sau de vreo perversiune . Din nu stiu ce motiv s-a stars o mica bucata din mesaj. El era de fapt asa:
Amely iubita, back, ca mie tare bine mi-a prins. Iti promit ca diseara te trec la loc de cinste in ; si maine.......... Noi asteptam......vesti bune. Asa ca faceti treaba cu simt de raspundere.



Poze
Viata nu se masoara cu numarul de respiratii pe care le aveti, ci in
momente care iti taie rasuflarea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexia28 spune:

Buna seara si va pup pe toate, ma simt tare bine aici in clubul vostru,

Amely iubita, sigur ma prezint vineri dimineata la spital, cred ca vin de la 7.00 poate scap mai repede ca tare greu mai este cu serviciul asta. Si stai linistita ca nu m-ai innebunit de cap, din contra mi-a placut ca ai fost 'guraliva', eu sunt un picut mai la inceput cu toate ca, asa cum ai spus si tu parca ne cunoastem de o gramada de timp cand incepem sa vorbim pe problemele noaste
Sigur o sa mai creasca endometrul pana maine seara pt ca ai vazut ce valoare frumoasa are foliculul tau.

Marinar, nu stiu daca va fi sau nu o problema pana la urma daca foliculul asta mare este pe ovarul asta 'monstru' cum l-a numit T. Astazi a fost asa 'haios' ca ma intreba: Ti-am zis ce monstru ai aici nu? Ti-l si arat asa daca vrei sa-ti stric ziua.

Kitty imi pare rau pt accident dar bine ca sotiorul tau a scapat teafar, asta este cel mai important. Multumesc pt , nu stiu daca o sa se sparga foliculul meu pana vineri, T mi-a zis sa maine seara sper ca o sa fie cu folos.

Va pup si va doresc o seara frumoasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabiu spune:

buna seara fetelor,
am intrat sa vad ce mai faceti si sa va urez zile fertile( desi n-am mai mers de anul trecut pe la T ma consider totusi o tutunareasa, deci coalizez cu voi).
Va pup si sa auzim de cat mai multe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitty_nic spune:

gabiu, faina urare. Cea mai tare si potrivita urare pe care am putut sa o aud vreoadata.
Te pupic si file fertile si tie!

Poze
Viata nu se masoara cu numarul de respiratii pe care le aveti, ci in
momente care iti taie rasuflarea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexia28 spune:

Buna dimineata

Va doresc o zi frumoasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurelia77 spune:

BUna fetelor,
Va urez o zi buna in tot ceea ce faceti.
Ma gandeam sa fac azi un test de sarcina da'mi-e frica.Pe 3 ar trebui sa-mi vina ciclu inseminarea am facut-o pe 20.Dar nu am curaj.Poate maine dimineata.
Pupici multi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexia28 spune:

Aurelia, bafta multa, tinem pumnii stransi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SilvanaPopovici spune:

Buna dimineata!

Amely, nu cumva din cauza restrictiilor alimentare prea dure nu creste endometrul?? Mie mi se pare logic ce ti se intampla pt ca inhiba estrogenul. Astfel, nu revine endometrioza dar nu creste nici endometrul. M-am convins de asta pe pielea mea de aceea fac tratament naturist fara restrictii alimentare atat de mari (dupa ce m-am chinuit si eu sa mananc numai "iarba" vreo jumatate de an mi-am dat seama ca ovulul fecundat nu are unde sa se cuibareasca).

Kitty, bine ca sotul este OK! Lasa, restul nu mai conteaza, puneti voi la loc ca de-aia sunteti tineri si capabili!
Acum am vazut ca m-ai intrebat ce fel de slujba caut: PR (am experienta)care este o componenta a marketingului, proiecte comunitare (experienta in concepere si implementare), resurse umane (am masterat si experienta de gestionare a resurselor umane in proiecte Phare, dar nu am experienta propriu-zisa de firma). Saru-mana ca te gandesti la mine, chiar daca nu poti sa ma ajuti.

Fetelor, vad ca se cere o urare zilele astea: SPOR LA PRESTAT SI MULTA MULTA LINISTE SUFLETEASCA (CA SA SE PRINDA)!!!


Mergi la inceput