stimulare ovariana

Raspunsuri - Pagina 31

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dma2007 spune:

vad ca te-ai informat nu gluma

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ina79 spune:

buna fetelor. sunt noua pe acest forum si am sa va pov in cateva cuvinte cum mi-a prescris mie medicul stimularea. Z6-Z9 closty 1.zi; oestrogel Z9-Z15 sa-mi dau in fiecare seara pe piele; pregnyl 5000 - Z12 si din Z15 duphaston. a mai urmat cineva acest tratament? eu incerc de 7 ani sa am un bb si nimic. am CM regulat la 28-29 zile, peste tot unde ma duc imi spune ca sunt ok si nu am nimic, iar acum este prima luna in care fac stimulare. am citi despre produsul Vital Waman..imi puteti spune cum se administreaza? cum l-ati luat voi?
pupici si o zi buna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rocsy2007 spune:

buna fetelor si eu sunt noua pe aici. am facut luna asta stimulare cu clomifen. azi am fost la dr si am un folicul de 30 si in seara asta am facut pregnyl. sper sa fie bine luna asta pentru ca de 5 ani ma chinui sa am un bebe.

http://tt.lilypie.com/XILYm5.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns noname spune:

Buna fetelor! Ce mai faceti? Eu nu am mai intrat de mult p aici, dar vad ca nici voi nu ati mai fost asa de active. Sau mey fetelor ati tecut la odisee? Eu inca nu. Momentan nu mai fac nici un tratament ca m-am saturat de orice pastila , dar incep de la anu ( cred) dak nu se intampla nimik frumos intre timpo. Astept sa imi dati vesti bune .



Va pup ! PA MULTI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bususbl spune:

sal fetelor,ce faceti?
si eu am facut stimulare si dupa ovulatie am ramas
cu temp bazala de 37.0 , 37.1
temp e asa de 11 zile
voi ce ziceti?!
o fi ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

continuati aici: capitolul 2

Rpxama

Mergi la inceput